З Новим роком !!! 2023

roz_koms

Слідопит
Вітаю всих з наступаючим Новим роком! Всім міцного здоров’я! Миру в Ваші оселі! Перемоги в Нашу Україну! Віримо що наступний рік будемо зустрічати в спокої, і всі хлопці і дівчата які боронять зараз нашу державу зустрічатимуть його не в окопах, а в затишному домі в колі рідних та близьких людей.
CDB1E16D-8F93-4792-AE5B-0F4672B57EBD.jpeg
 

Behmen

Мисливець
Дорогі друзі та шановні колеги !Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2023 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та перемоги. Бажаю ,щоб різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!
Нехай Новий рік дарує світлу надію і великі сили, виконує всі добрі бажання і приносить щастя у Ваш дім.Разом до перемоги !!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Шановні форумчани!!! Нехай Новий Рік принесе у ваше життя багато нових звершень, міцне здоров’я, любов та мир. Нехай кожен місяць наступного року буде яскравим та незабутнім, а чудеса трапляються частіше, ніж ви про них мрієте! З Новим Роком! Слава Україні!!
 
Шановні форумчани!!! Нехай Новий Рік принесе у ваше життя багато нових звершень, міцне здоров’я, любов та мир. Нехай кожен місяць наступного року буде яскравим та незабутнім, а чудеса трапляються частіше, ніж ви про них мрієте! З Новим Роком! Слава Україні!!
Героям Слава !!!
 

Dusk Hunter

Мисливець
Минає рік, і дні, і ночі,
Щасливі миті і сумні..
Благаю, щоб в Новому році
Ніхто не гинув на війні.
Щоб мир прийшов в мою країну,
Заколосилися поля,
Щоб не снаряди, а зернини
Приймала матінка - земля.
Щоб всі були живі - здорові,
Ніхто б не плакав, не хворів,
Щоб не було ні сліз, ні крові,
Ні злих і підлих ворогів.
Під мирним небом України
Сади вишневі хай цвітуть,
А у закохані родини
Лелеки діток принесуть!
Останні дні старого року...
Можливо, був він не такий...
Тож хай добробут, мир і спокій
Нам подарує рік Новий!
 
Зверху