Закон про зброю

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А, он ви про що. А ви знаєте, що перші, хто "виносив каравай", були "бувші", "мишебраття" :)
 

Охотник77

Снайпер
Як все в нас сложно було є і буде на жаль а можна б було прийняти вже готовий та перевірений часом закон про зброю як в Європі та США та й не видумувать колесо заново але ж ні тре створити іскуственну проблему а потім її 'успішно' вирішувати) як гадаєте? пс:впевнений на 200% що зареєстрований короткоствол тількі на користь!
 

Igor_pol

Мисливець
Тут питання навіть не в зброї, а в лютій не повазі до свого народу, ну що ж, яка зарплата - така й лопата )))
Ну так МВС це мега годівниця... І не важно - іспити на авто, зброя, охоронна діяльність.... Коли вчитель у селі отримує 10000грн, а мєнтозавру який через вказівку МВС буде нібито наглядати за порядком у тій же школі будьте добрі, а 36000грн заплатіть......де здоровий глузд.....раніше баба маня зі шваброю і підлоговою ганчіркою це робила значно якісніше...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зараз в поліції недобір. І в прикордонників, і в нацгвардії. Доречі стартова зарплатня в них однакова, як і в зсу - 20 000. Далі то вже за звання, посада, вислуга. Можна більше. Всі знають де і за що платять більше. Тож якщо кому хочеться "дурних" грошей, то візьмуть з задоволенням. Не треба заздрити. Втрати є і серед поліцейських, не всі в тилу.
Доречі, у вчителів - 100 процентна бронь від мобілізації.
 

Igor_pol

Мисливець
Зараз в поліції недобір. І в прикордонників, і в нацгвардії. Доречі стартова зарплатня в них однакова, як і в зсу - 20 000. Далі то вже за звання, посада, вислуга. Можна більше. Всі знають де і за що платять більше. Тож якщо кому хочеться "дурних" грошей, то візьмуть з задоволенням. Не треба заздрити. Втрати є і серед поліцейських, не всі в тилу.
Доречі, у вчителів - 100 процентна бронь від мобілізації.
Я порівняв їх з зсу? Мова зовсім про інше.... І я ніде не вказав про заздрість... Чи я вас образив як чинного чи колишнього мвсівця?
Я кажу що система гнила... І гнила вона уся....від міністра до останнього дільничного.(А той 0.01 відсоток порядних ментів погоди не роблять)
 

VS1975

Снайпер
Зараз в поліції недобір. І в прикордонників, і в нацгвардії. Доречі стартова зарплатня в них однакова, як і в зсу - 20 000. Далі то вже за звання, посада, вислуга. Можна більше. Всі знають де і за що платять більше. Тож якщо кому хочеться "дурних" грошей, то візьмуть з задоволенням. Не треба заздрити. Втрати є і серед поліцейських, не всі в тилу.
Доречі, у вчителів - 100 процентна бронь від мобілізації.
Якщо у вчителя бронь 100 %, то у поліцейського всі 200. Поясню : коли, не дай Боже, дійде до критичної нестачі людей на фронті, і будуть знімати всяку " бронь " та відправляти людей до ТЦК і далі, вчителів потягнуть також. І вгадайте хто ? Так було, є і буде. Бо ще багато громадян моляться на різного роду клименків.
 

Корнилов

Снайпер
Зараз в поліції недобір. І в прикордонників, і в нацгвардії. Доречі стартова зарплатня в них однакова, як і в зсу - 20 000. Далі то вже за звання, посада, вислуга. Можна більше. Всі знають де і за що платять більше. Тож якщо кому хочеться "дурних" грошей, то візьмуть з задоволенням. Не треба заздрити. Втрати є і серед поліцейських, не всі в тилу.
Доречі, у вчителів - 100 процентна бронь від мобілізації.
Незнаю який недобір))) Тиждень тому,у нас,наркоман вкрав в магазині товар,то його затримувати приїхало,аж 9 чоловік,3 екіпажі))) А ось в критичних сферах,водо,електро,газо,тепло....постачальників,дійсно недобір!!!! Наприклад я,працівник ТЕЦ, так ось,нас замість 6 чоловік (2 слюсаря з обслуговування котельного устаткування і 4 слюсаря з обслуговування теплових мереж) працює 3!!! Якщо з початку війни,нам давали всім бронь і мастеру також,то у січні цього року,лише одному!!! Доречі ,у поліції 100% бронь від мобілізації.
 
Зверху