Допоможіть оцінити німецьку рушницю.

Статус
Закрита.

Huho Steiner

Новачок
Вітаю панство є така рушниця Bemesu. Рік виготовлення 1935. Рушниця мого дядька. Калібр 20. По недоліках , приклад не рідний, гвинти крутилися, в стволах добрячі раковини, ззовні на стволах присутні вм'ятини. Є люфт на шарнірі, при закритті болт Ґрінера затирає за вухо на стволах ( є виробітках). Зрештою надаю фото. Хотів би її переоформити собі. Цікавить ціна питання.
IMG_20230422_124823.jpg
 

Вкладення

Huho Steiner

Новачок
Але фірма була у місті Зуль, і під стволами є клеймо Бернарда Меркеля. Я от того не можу зрозуміти
 

Huho Steiner

Новачок
Здається, що рушниці пора на відпочинок.
Можливо і так. Для мене вона є дорога тим, що це була рушниця мого діда. І скільки я себе малим пам'ятаю, то дід мене брав на полювання, а дядько хоче продавати. Для стрільби я маю помпу. От маю намір їїввдкупити
 
Можливо і так. Для мене вона є дорога тим, що це була рушниця мого діда. І скільки я себе малим пам'ятаю, то дід мене брав на полювання, а дядько хоче продавати. Для стрільби я маю помпу. От маю намір їїввдкупити
То є гарно, що пам'ятаєте пращурів !
Дід відпочиває і його рушниці дайте відпочити.
Викупіть і для спогадів про дідуся !
Ну ціна - то вже таке собі....
 
Та справа в тому, що дядько впевнений що візьме за неї 1200 Дол. Я ж кажу що вона того не варта. Хіба я не правий?
Покажіть своєму дядькові фото рушниць, які дійсно коштують 1200$.
Може схаменеться ваш жадібний дядько ?
 

Тарас_Когут

Мисливець
Це металолом. Хіба буйки вийняти і висверлити патронники , і тоді на стіну! А так, не бачу ,за що там платити гроші.
А дядькові, побажайте удачі в продажу! Далекий він мабуть чоловік. З повагою!
 

okhorly

Слідопит
Можливо і так. Для мене вона є дорога тим, що це була рушниця мого діда. І скільки я себе малим пам'ятаю, то дід мене брав на полювання, а дядько хоче продавати. Для стрільби я маю помпу. От маю намір їїввдкупити
Обязательно выкупите. И не важно сколько она стоит. Мне от деда остались часы старинные и две медали "за отвагу". И мне абсолютно все равно сколько они стоят. Потому, что я передам их своему внуку.
 

okhorly

Слідопит
Це металолом. Хіба буйки вийняти і висверлити патронники , і тоді на стіну! А так, не бачу ,за що там платити гроші.
А дядькові, побажайте удачі в продажу! Далекий він мабуть чоловік. З повагою!
Ружье своего деда просверлите. Или голову себе, может ума через дырочку добавится.
 

Huho Steiner

Новачок
От, тому прошу товариство сформувати якусь адекватну ціну, щоб з дядьком домовитися про купівлю.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

serg15

Мисливець
Дайте телефон своего дяди, может я за 1100 у него сторгуюсь(интересно пообщаться с таким человеком).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В цієї рушниці є всі шанси бути непроданою взагалі, оскільки в ній наявні всі можливі і неможливі вади. Нормальний мисливець її для полювання не купить. Я схиляюсь теж до ціни металолому. Але для Вас- це пам'ять. І це зовсім інше мірило вартості. По нормальному, враховуючи Ваше прагнення зберегти сімейну реліквію, Ваш дядько просто зобов'язаний Вам її подарувати. І ще й подякувати Вам за таке ставлення до таких речей.
 
Останнє редагування:

serg15

Мисливець
В цієї рушниці є всі шанси бути непроданою взагалі, оскільки в ній наявні всі можливі і неможливі вади. Нормальний мисливець її для полювання не купить. Я схиляюсь теж до ціни металолому. Але для Вас- це пам'ять. І це зовсім інше мірило вартості. По нормальному, враховуючи Ваше прагнення зберегти сімейну реліквію, Ваш дядько просто зобов'язаний Вам її подарувати. І ще й подякувати Вам за таке ставлення до таких речей.
Исходя из цены которую он ему озвучил, думаю Ваш вариант не подойдёт (родственников не выбирают).
 
Статус
Закрита.
Зверху