Допоможіть визначити придатність і оцінити гільзи 24к

Статус
Закрита.

Юрій_Д

Новачок
Допомажіть визначити автонтичність гільз наче 24к еле калібер дуже рідкісний а тут щей паперові.
По можливості оцініть
Є ще гільзи 12к під 65 патронник мені такі теж попались вперше
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Практичність гільз 24 калібру дуже умовна-вони однострільні. Максимум, ще пару разів. Так, для колекції можна придбати, щоб лежали. Але нічого супер цінного вони собою не являють.
 

VS1975

Снайпер
Гільзи 24 калібру дійсно дуже рідкісні у нас. Та ще й папкові. Якщо можна, придбав би для колекції пару штук. А 12 калібру це чеська фірма.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Гільзи 24 калібру дійсно дуже рідкісні у нас. Та ще й папкові. Якщо можна, придбав би для колекції пару штук. А 12 калібру це чеська фірма.
А я б забрав би решту: нехай лежать, їсти ж не просять! ;)
Резерв, на 3 шт, якщо що.
 

Юрій_Д

Новачок
Колись тут людина шукала гільзи 24к я там розумію під рушничку якогось відомого майстра, якщо ця людина не з*явиться скажімо за тиждень то гільзи підуть по колекціях.
 

VS1975

Снайпер
Це повідомлення було надіслано Вам у особисті. Якщо людина шукає гільзи для колекції, то резерви вже виставлено. Якщо для полювання, то з цікавістю подивлюсь на його рушницю такого рідкісного калібру. З повагою !
 
Це повідомлення було надіслано Вам у особисті. Якщо людина шукає гільзи для колекції, то резерви вже виставлено. Якщо для полювання, то з цікавістю подивлюсь на його рушницю такого рідкісного калібру. З повагою !
Це він шукав,як автор написав. Я телефонувати не буду))
 

VS1975

Снайпер
Так, у людей ще є зброя 24 калібру. І не тільки бельгійські та французькі рушниці, а і одностволки ІЖ - 5. Тому завжди цікаво побачити такі раритети. Про що я і написав вище. Але мені здається, що тему перевели у " курилку " ))).
 
Так, у людей ще є зброя 24 калібру. І не тільки бельгійські та французькі рушниці, а і одностволки ІЖ - 5. Тому завжди цікаво побачити такі раритети. Про що я і написав вище. Але мені здається, що тему перевели у " курилку " ))).
так напишіть йому https://uoor.com.ua/forum/index.php?members/malickivadim.19756/#profile-post-6077
 
Так, у людей ще є зброя 24 калібру. І не тільки бельгійські та французькі рушниці, а і одностволки ІЖ - 5. Тому завжди цікаво побачити такі раритети. Про що я і написав вище. Але мені здається, що тему перевели у " курилку " ))).
так це не Ви писали?
 

VS1975

Снайпер
так це не Ви писали?
Шановний ! Так, це я писав. Перегляньте, будь ласка, назву цієї теми. А я тільки маю свій інтерес
Я хочу придбати гільзи для колекції, а не писати комусь і щось.
Якось так.
 

Юрій_Д

Новачок
Завтра зателефоную людині з наданої зсилки, якщо людині данні гільзи для прямого використання в якійсь ексклюзивній зброї то гільзи підуть йому, якщо ні то колекціонерам по декілька штук
Гільз є 20шт всі нові але 10 з них мають загини на закраїні "наче хтось закатку підбирав"
 
Завтра зателефоную людині з наданої зсилки, якщо людині данні гільзи для прямого використання в якійсь ексклюзивній зброї то гільзи підуть йому, якщо ні то колекціонерам по декілька штук
Гільз є 20шт всі нові але 10 з них мають загини на закраїні "наче хтось закатку підбирав"
Залиште колекціонерам по декілька шт.Дякую. І якщо не тяжко запитайте його яка в нього рушниця.
 

VS1975

Снайпер
Завтра зателефоную людині з наданої зсилки, якщо людині данні гільзи для прямого використання в якійсь ексклюзивній зброї то гільзи підуть йому, якщо ні то колекціонерам по декілька штук
Гільз є 20шт всі нові але 10 з них мають загини на закраїні "наче хтось закатку підбирав"
Я, як і просив, резервую 2 гільзи 24 калібру. Плюс до того ще б узяв для колекції хоча б одну гільзу 12 калібру фірми " Sellier bellot ". Якщо це можливо.
 

VS1975

Снайпер
Статус
Закрита.
Зверху