Допоможіть визначити зброю та її вартість

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дайте фото клейм !
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
  • Like
Reactions: GZN

север

ветеран форуму
надійна команда
Калібр нарізного, більш за все, "козлячий".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Стволи з високоякісної сталі
Клеймо " Prima " не завжди відповідає марці сталі,а тому лише по ньому робити висновки по класності рушниці не розумно!

Prima в переводе с немецкого — первоклассная. Если верить каталогам Зауэр, с момента начала своего производства специальная сталь (Spezial-Stahl) для оружейных стволов сопровождалась надписями на стволах, включавшими это слово. Кроме стволов ружей Зауэр, существует множество других, на которых соседствуют «Prima» и «Krupp» в разных комбинациях (фото вверху). Не думаю, что все они являются «обманом», как об этом написано в каталоге. В некоторых случаях слово Prima сопровождало марку Fluss Stahl, а кто-то действительно жульничал. Вполне можно допустить, что за названием Prima Gewehr Lauf Stahl могла скрываться «специальная сталь». В пользу этого предположения говорит, например, страница из каталога компании Beretta, где в описании указана Prima…(tipo 3 anelli), что в переводе на русский означает «типа 3 кольца». Между тем, на стволах чётко читается SPECIAL GEWEHRLAUF STAHL (фото вверху).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Клеймо " Prima " не завжди відповідає марці сталі,а тому лише по ньому робити висновки по класності рушниці не розумно!
Я мав на увазі клеймо Bohler. Про класність рушниці я взагалі не висловлювався.
Хоча і так видно, що рушниця достойна. Якщо, дійсно, в нижньому стволі не зняті нарізи.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр
Не тема а якась гра .в / кота та мишу /. Візьміть суху чисту ганчірку та протріть стволи від того бруду. Якщо там є нарізи чи корозія металу то хоть щось буде зрозуміло. Про інше Вам вже писали.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
До ранку виконайте всі вимоги форумчан іначе тема буде видалена.Два дні просять виставити нормальні інформативні фото,для зняття незрозумілих моментіі,але до вас не доходе.
 

shpak

Мисливець
Був такий калібр-не потрібний. Швидкість менша за 600. Патрони,під цей калібр,випускає тільки S&B SP(12,5грам) і дуже рідко попадають в Україну. От 9,3/74R-це бомба!
 
Статус
Закрита.
Зверху