Весенний запрет в Украине раздел 2

Арго

S-Moderator
Команда форуму
а не користуватися заскорузлими штампами на кшталт поки не наведимо, поки навчимося культури.
А щоб розвіяти,цей,ваш лозунг досить поїхати на полювання за межі ваших удільних князівств і подивитись,як працюють мисливські господарства,первинні мисливські колективи в інших регіонах,якими методами вони викорінюють браконьєоство,як планують роботу,а головне,як бережуть природу і природний світ на своїх територіях.Особисто я за мисливський сезон буваю 1 раз на полюванні за кордоном і 5-6 разів на полюванні в Закарпатті,чого власне я зробив наголос на Закарпатті,бо це такі ж українці як і ми,полюють в ті ж строки що і ми,і на ту ж дичину що і ми!!Відразу скажу,що зрівнювати немає з чим!!Вони все роблять самі.І охороняють дичину,і охороняють територію самі,і збагачують фауну області самі,і слідкують за популяцією дичичи самі,все самі,а от не плачуть і не бідкаються,так як декотрі,на нестачу коштів,на нестачу кормів,на барконьєрів,на зміну строків полювань.Там не почуєш пострілу в час,який невстановлений Законом,там ніхто під час полювання на фазана не вистрілить (навіть не подумає) по зайцю,козі!Якщо положено 1 фазан,то це закон для всіх,якщо Законом передбачено 1 заєць,все-один!Там не пролетить сорока,сіра ворона(вони облітають Закарпаття) ,там не побачите в угіддях бродячого собаки,кота-це все знищується моментально,бо являються шкідниками для угідь.Взагалі Закарпаття давно вже перебудувалося і змінило ті стереотипи,які в нас ще процвітають і буяють і від цього в них порядок і в полюванні, і у всьому!!
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Или объедените тымы "кто видел гусей?" и "весенний запрет" или почистите весь офф топ, а так смешались люди, кони....
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А щоб розвіяти,цей,ваш лозунг досить поїхати на полювання за межі ваших удільних князівств і подивитись,як працюють мисливські господарства,первинні мисливські колективи в інших регіонах,якими методами вони викорінюють браконьєоство,як планують роботу,а головне,як бережуть природу і природний світ на своїх територіях.Особисто я за мисливський сезон буваю 1 раз на полюванні за кордоном і 5-6 разів на полюванні в Закарпатті,чого власне я зробив наголос на Закарпатті,бо це такі ж українці як і ми,полюють в ті ж строки що і ми,і на ту ж дичину що і ми!!Відразу скажу,що зрівнювати немає з чим!!Вони все роблять самі.І охороняють дичину,і охороняють територію самі,і збагачують фауну області самі,і слідкують за популяцією дичичи самі,все самі,а от не плачуть і не бідкаються,так як декотрі,на нестачу коштів,на нестачу кормів,на барконьєрів,на зміну строків полювань.Там не почуєш пострілу в час,який невстановлений Законом,там ніхто під час полювання на фазана не вистрілить (навіть не подумає) по зайцю,козі!Якщо положено 1 фазан,то це закон для всіх,якщо Законом передбачено 1 заєцьЮвсе-один!Там не пролетить сорока,сіра ворона(вони облітають Закарпаття) ,там не побачите в угіддях бродячого собаки,кота-це все знищується моментально,бо являються шкідниками для угідь.Взагалі Закарпаття давно вже перебудувалось і змінило ті стереотипи,які в нас ще процвітають і буяють і від цього в них порядок і в полюванні, і у всьому!!
Я ни разу не был, но после Вашего поста пред глазами, аж картина с горами чистейшим воздухом и законопослушными охотниками, буду стараться попасть туда в этом году!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Горы в Карпатах,а в Закарпатье в большистве ровная местность,местами лесистая с прекраснейшими полями и лугами!!Действительно вправду говорят,что в Закарпатье "Богом данная земля" и они это ценят и работают "как проклятые"над ней оберегая ее!!
 

Лех

Мисливець
І читаємо і дивимось ширше,а все-таки не бачимо змоги в відкритті весіннього полювання на гусака без видимих змін,які вказані мною в пості вище!!І я не бачу і багато інших також,в тому числі і законотворців!!

А природа не прощає таких вільностей,які ви пропагуєте,вона мстить за них і це ми бачимо ввоче!!Не треба провокувати її.[/QUOT
Арго!!! Вы получается охотников в преступников пытаетесь перевести ???!!! Зачем Вы охотитесь и тем более как Вы писали были за границей на охоте... Зачем Вы там стреляли и в пример ставите,а тут зась???!!! Вы порядка хотите,культуры,поведения... А кто сказал что МЫ которые за весеннюю охоту толпа бескультурщины ??? жадная голодная и т.д...
И не надо говорить что если добъемся то "я не поеду"...
 

Лех

Мисливець
Горы в Карпатах,а в Закарпатье в большистве ровная местность,местами лесистая с прекраснейшими полями и лугами!!Действительно вправду говорят,что в Закарпатье "Богом данная земля" и они это ценят и работают "как проклятые"над ней оберегая ее!!
Вы хотите сказать что я должен послать свой коллектив и ехать кругом где надо смотреть как другие,а о своих местах где меня покойный дедушка на охоту с собой брал забыть ???
Та не мужики не дождетесь!!!!
 

DVV

Слідопит
А щоб розвіяти,цей,ваш лозунг досить поїхати на полювання за межі ваших удільних князівств і подивитись,як працюють мисливські господарства,первинні мисливські колективи в інших регіонах,якими методами вони викорінюють браконьєоство,як планують роботу,а головне,як бережуть природу і природний світ на своїх територіях.Особисто я за мисливський сезон буваю 1 раз на полюванні за кордоном і 5-6 разів на полюванні в Закарпатті,чого власне я зробив наголос на Закарпатті,бо це такі ж українці як і ми,полюють в ті ж строки що і ми,і на ту ж дичину що і ми!!Відразу скажу,що зрівнювати немає з чим!!Вони все роблять самі.І охороняють дичину,і охороняють територію самі,і збагачують фауну області самі,і слідкують за популяцією дичичи самі,все самі,а от не плачуть і не бідкаються,так як декотрі,на нестачу коштів,на нестачу кормів,на барконьєрів,на зміну строків полювань.Там не почуєш пострілу в час,який невстановлений Законом,там ніхто під час полювання на фазана не вистрілить (навіть не подумає) по зайцю,козі!Якщо положено 1 фазан,то це закон для всіх,якщо Законом передбачено 1 заєць,все-один!Там не пролетить сорока,сіра ворона(вони облітають Закарпаття) ,там не побачите в угіддях бродячого собаки,кота-це все знищується моментально,бо являються шкідниками для угідь.Взагалі Закарпаття давно вже перебудувалося і змінило ті стереотипи,які в нас ще процвітають і буяють і від цього в них порядок і в полюванні, і у всьому!!
Поза межами "удільних князівств" я був на полюванні у Києвській, Черкаській, Сумській, Харківській, Херсонській,Дніпропетровській,Донецькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Криму та США. На благословенному Закарпатті бував з родиною в селі Дусино Свалявського району, відпочивав у друзів разів п"ять. Весь час перебував поза мисливського сезону, тому не полював, тільки спілкувався з мисливцями. Погоджуюсь, що є досвід позитивного ведення мисливського господарства, полювання і його необхідно поширювати, пропогувати. ( Вислів "Там не пролетить сорока,сіра ворона(вони облітають Закарпаття) ,там не побачите в угіддях бродячого собаки,кота-це все знищується моментально,бо являються шкідниками для угідь" думаю вдале літературне порівняння.) Як це робити, думаю не пропозицією їздити та дивитися, хоча в кого така можливість є - дуже гарно. Як цей досвід опановувати, я виклав у публікації щодо весняного полюваання в "Полюванні та риболовлі", яка сподіваюсь вийде у найближчому числі. Так, я прихильник відкриття цивілізованого, законного весняного полювання . Саме в цивілізований спосіб ми повинні вирішити це питання разом. Як? Можна буде ознайомитися у зазначеній публікації.
 

DVV

Слідопит
Поза межами "удільних князівств" я був на полюванні у Києвській, Черкаській, Сумській, Харківській, Херсонській,Дніпропетровській,Донецькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Криму та США. На благословенному Закарпатті бував з родиною в селі Дусино Свалявського району, відпочивав у друзів разів п"ять. Весь час перебував поза мисливського сезону, тому не полював, тільки спілкувався з мисливцями. Погоджуюсь, що є досвід позитивного ведення мисливського господарства, полювання і його необхідно поширювати, пропогувати. ( Вислів "Там не пролетить сорока,сіра ворона(вони облітають Закарпаття) ,там не побачите в угіддях бродячого собаки,кота-це все знищується моментально,бо являються шкідниками для угідь" думаю вдале літературне порівняння.) Як це робити, думаю не пропозицією їздити та дивитися, хоча в кого така можливість є - дуже гарно. Як цей досвід опановувати, я виклав у публікації щодо весняного полюваання в "Полюванні та риболовлі", яка сподіваюсь вийде у найближчому числі. Так, я прихильник відкриття цивілізованого, законного весняного полювання . Саме в цивілізований спосіб ми повинні вирішити це питання разом. Як? Можна буде ознайомитися у зазначеній публікації.
Позитивний досвід є не тільки в Закарпатті, але про нього слід активно доводити.
 

Лех

Мисливець
І читаємо і дивимось ширше,а все-таки не бачимо змоги в відкритті весіннього полювання на гусака без видимих змін,які вказані мною в пості вище!!І я не бачу і багато інших також,в тому числі і законотворців!!

А природа не прощає таких вільностей,які ви пропагуєте,вона мстить за них і це ми бачимо ввоче!!Не треба провокувати її.
Законотворцам плевать на НАШЕ мнение. им и открывть то охоту не надо... они ее и не закрывают... в ютубе поглядите...
А рассказывая давайте будем природу не трогать толкаете тему чтоб Вам и на "шашлык" запретили... Задумайтесь над своими словами!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вы хотите сказать что я должен послать свой коллектив и ехать кругом где надо смотреть как другие,а о своих местах где меня покойный дедушка на охоту с собой брал забыть ???
Та не мужики не дождетесь!!!!
А хто вас заставляє їхати переймати досвід в другі області??Якщо зможете самі навести порядок в своєму "домі" будь-ласка,наводьте,але і ознайомитись,хоча б по написаному не зашкодить,як для прикладу-напрямку!!
Ну ,а в звинуваченнях ,які ви висуваете в мою адресу,що я хочу перевести мисливців в злочинці-це вже повний абсурд і ваша хвора фантазія!!Не путайте мисливців які полюють в дозволені терміми і які полюють в заборонені!!Думаю і ви скажете з одного разу хто є хто!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Попереджаю форумчан які починають вихваляти і пропагувати полювання в заборонені терміни з забороненими знаряддями полювання,що це є грубим порушенням вимог Правил форуму і діючого законодавства,а значить не є приємливі і не є допустимі на нашому форумі.Наш форум для законопослушних мисливців і громадян,а не для порушників Закону!!Всі пости які надалі будуть викладатись в вищевказаних напрямках будуть видалятись без обговорення,а топікстартери відправлятись в бан!!Таке порередження вже було винесено модератором раніше,а значить третього вже не дано!!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
А щоб розвіяти,цей,ваш лозунг досить поїхати на полювання за межі ваших удільних князівств і подивитись,як працюють мисливські господарства,первинні мисливські колективи в інших регіонах,якими методами вони викорінюють браконьєоство,як планують роботу,а головне,як бережуть природу і природний світ на своїх територіях.Особисто я за мисливський сезон буваю 1 раз на полюванні за кордоном і 5-6 разів на полюванні в Закарпатті,чого власне я зробив наголос на Закарпатті,бо це такі ж українці як і ми,полюють в ті ж строки що і ми,і на ту ж дичину що і ми!!Відразу скажу,що зрівнювати немає з чим!!Вони все роблять самі.І охороняють дичину,і охороняють територію самі,і збагачують фауну області самі,і слідкують за популяцією дичичи самі,все самі,а от не плачуть і не бідкаються,так як декотрі,на нестачу коштів,на нестачу кормів,на барконьєрів,на зміну строків полювань.Там не почуєш пострілу в час,який невстановлений Законом,там ніхто під час полювання на фазана не вистрілить (навіть не подумає) по зайцю,козі!Якщо положено 1 фазан,то це закон для всіх,якщо Законом передбачено 1 заєць,все-один!Там не пролетить сорока,сіра ворона(вони облітають Закарпаття) ,там не побачите в угіддях бродячого собаки,кота-це все знищується моментально,бо являються шкідниками для угідь.Взагалі Закарпаття давно вже перебудувалося і змінило ті стереотипи,які в нас ще процвітають і буяють і від цього в них порядок і в полюванні, і у всьому!!
Повністю згоден з Арго, я також уже кілька років підряд їжджу на полювання на Закарпаття, так от кількість дичини, культура полювання, норми та види відстрілу можуть служити тільки зразком для багатьох користувачів з інших регіонів України.
Ще скажу таку річ, що запровадження культури полювання треба починати з себе, що я і зробив, на полюванні спочатку підсмішковувались з мене але тепер мисливці які полюють зі мною приймають як належне що весь мусор потрібно забирати ( не ховати під купою хмизу або під каменем а забирати ), забирати всі використані гільзи, на початках я казав щоб давали мені весь мусор, якщо не можуть самі викинути в мусорник, дойшло до того що я беру з собою дрова на полювання і приклад починають переймати інші мисливці.
Відносно весняного полювання, я "за", але "за" полювання на крижня з засідки з підсадною і на вальдшнепа на тязі. Перше - з засідки мисливець чітко бачить що він стріляє в самця крижня, а на весняній "тязі" вальдшнепа відстрілюють тільки самців, так як самки в цей час перебувають на землі, але от протиставити осіннє полювання на вальдшнепа так там навпаки відстрілюється 80% самок так як самка менш полохлива і витримує наближення до себе мисливця чим підводить себе на вірний постріл (науково доказано). Відносно весняного полювання на гуску то тут немає достатньо часу щоб визначити чи мисливець стріляє в самця чи в самку і зробити влучний постріл. Ще полюють весною на тетерука і глухара. Вони в "Червоній книзі" але знаю що на них полюють на токовисках, як правило високопосадовці з Києва, хоча вони суттєвої шкоди не наносять тому що це одиниці, дуже важке полювання на токовиску на глухара в Карпатах, треба дуже багато ходити в верхи гір, спати в лісі.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Відносно весняного полювання на гуску то тут немає достатньо часу щоб визначити чи мисливець стріляє в самця чи в самку і зробити влучний постріл.
Гуси "раскрашены" одинаково, там с метра не определишь где гусь, а где гуска. У них нет ярко выраженной окраски и голоса одинаковые. Но даже, в той же России, "охота на селезня и гуся", что такое "селезень" мы понимаем - это самец кряквы, а вот на счет "гуся" - никаких пояснений нет.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
http://www.rg.ru/2011/02/24/ohota-dok.html
Приказ Министерства природных ресурсом и экологии Российской Федерации от 16 ноября 2010 г. N 512 г. Москва

"Об утверждении Правил охоты"
"54. Запрещается охота:
54.3. на гусей в период весенней охоты:
54.3.1. в охотничьих угодьях, расположенных на островах Северного Ледовитого океана и его морей: Колгуев, Вайгач;
54.3.2. на расстоянии менее 1 километра от среднегодового уреза разлива воды за последние 10 лет на реках: Волга, Дон, Кама, Ока, Урал, Шексна, Нева, Западная Двина, Северная Двина, Онега, Волхов, Ловать, Полисть, Шелонь, Вуокса, Свирь, Великая, Печора, Ветлуга, Ахтуба, Маныч, Кубань, Протока, Ея, Челбас, Бейчуг, Сосыка, Северский Донец, Хопер, Медведица, Самара, Бузулук, Иловля, Сал, Воронеж, Миус, Кума, Терек, Самур, Белая, Чусовая, Вятка, Клязьма, Цна, Мокша, Сура, Еурслан, Большой Иргиз, Молога, и образованных ими водохранилищах, а также озерах: Маныч-Гудило, Ладожское, Онежское, Чудско-Псковское, Ильмень, Чограй;
54.3.3. на островах водоемов, указанных в пункте 54.3.2 настоящих Правил;
54.5. на самок: уток, глухарей, тетеревов в период весенней охоты;
54.6. на рябчиков в период весенней охоты".

Таким образом: охота на гусей запрещенаа вообще в определенных Правилами регионах, по половому признаку запрета нет (видимо, из-за отсутствия полового диморфизма). На уток, глухарей и тетеревов - разрешено только самцов (наличие полового диморфизма). Рябчиков весной - ниЗЗЗяя!
Охотву разрешают весной в течение 10 дней, но в широком возможном диапазоне - несколько месяв, в зависимости от региона и погодных условий. Попасть, лдумаю, в нужный срок сложно...

Достаточно?
 

DVV

Слідопит
Замечательная инфо, одна из лучших и конкретных по теме! В подборке статей есть некоторые упущения, а именно :
Охота на пернатую дичь осуществляется с 1 марта по 16 июня, в течение 10 календарных дней на водоплавающую дичь и в течение 10 календарных дней на боровую дичь (далее - весенняя охота), и в иные сроки, предусмотренные в пунктах 37, 41 настоящих Правил3
35.1. к боровой дичи относятся глухари, тетерев, рябчик, белая и тундряная куропатки, вальдшнеп;
35.3. к водоплавающей дичи относятся гуси, казарки, утки, лысуха, камышница;
39. Охота на пернатую дичь осуществляется с 1 марта по 16 июня, в течение 10 календарных дней на водоплавающую дичь и в течение 10 календарных дней на боровую дичь (далее - весенняя охота), и в иные сроки, предусмотренные в пунктах 37, 41 настоящих Правил3.
40. Весенняя охота осуществляется исключительно на водоплавающую и боровую дичь.
54. Запрещается охота:
54.1. на вальдшнепа на утренней тяге;
54.2. в период весенней охоты с подхода, за исключением охоты на глухаря на току;
54.4. на пернатую дичь, в период весенней охоты, с собаками, охотничьих пород, ловчими птицами, за исключением применения подружейных собак для отыскивания раненой пернатой дичи (подранков) и подачи добытой пернатой дичи;
Да, охота разрешена на 10 дней, попасть, действительно сложно. Но она есть. А абсолютный запрет на гуся установлен лишь в п.54.3.1. , пункт 54.3.2 дает перечень регионов и условия "на расстоянии менее 1 километра от среднегодового уреза разлива воды за последние 10 лет на реках:Волга и т.д. Если правильно понимать, на воде. В других местах, разрешено! В теме весенней охоты вопрос открытия в отдельных регионах, на короткий период поднимался во многих постах.
 

Копатыч

Зброяр
Кто скажет, точно, где гусь, а где гуска?
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Копатич , все дуже просто.
Потрібно прогнати , якщо побіла - Гуска, побіг - Гусак.:)
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
В смысле, "уточка" и "утачек";).
Це як в анекдоті:
Сидять старий і молодий рибалка. В старого клює, а в молодий сидить в холоту. От молодий і питає:
- Дядьку ми з Вами ловимо в одному місці, в Вас клює , а в мене ні, чому?
- Синку справа в тому ,що я ловлю на самця червяка.
- А як Ви знаєте, що то самець.
- Дуже посто. Протягуєш між зубів, якщо яйця осталися між зубами - самець
от Вам
В смысле, "уточка" и "утачек";).[/QUOTE]
 
Зверху