Бухгалтерський аудит Товариства

Степанович 2

Снайпер
"Оскільки на мою думку, ціни у Товаристві заниженні ( але я можу помилятися), тому першою дією потрібно за допомогою грамотних людей визначити потреби районного товариства, а саме: скільки потрібно працюючих ( єгерів , бухгалтерів, інших працівників - я не знаю кого там ще треба) потрібно прорахувати необхідну суму для забезпечення нормальної роботи на рік, скільки потрібно на бензин, на з/п короче на все що там треба. Для таких підрахунків потрібно скласти грамотну робочу групу".

Занижені це слабо сказано. На все те що перераховано (і більше, бо не видно охорони угідь, відтворення мисл.фонду і т.інше) і щоб нормально виконувалось потрібно, думаю, хоча б в тричі більше..., але то багатьом зовсім не цікаво.
 

old hunter

Снайпер
ціни у Товаристві заниженні (
Приблизно можна розрахувати приходи грошей, а там подивимся.
В районному УТМР приблизно 30 (тридцять) ПМК (ПОК), в одному ПМК в середньому 50 мисливців (десь 30 а е і по 80).
Рахуемо 30х50= 1500 мисливців в районі.
Річні внески - 800 грн. Відстрідьні картки на перо та пух 400 + 600 = 1000 грн.
З одного мисливця в рік приблизно 1800 грн.
Рахуемо 1500 х 1800= 2 700 000 грн.
Гроші за ліцензії, ну хай буде 30х1500= 45 000.
Добавте сюди ліцензії за фазанів, а їх багато, по 150 грн., за послуги егерів та інше.
Маемо приблизно 3 000 000 грн. на рік., це без рибалок.
Як важаете на три мільона можна трохи поохороняти, та купити крапельку бензина?
Зарплатня егерів Ви знаете яка, вона малесенька.
В голови районого УТМР приблизно 20 000 на місяць.

Забув за трудоучасть 1500 х 400 = 600 000 грн. без ПДВ:)
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
В голови районого УТМР приблизно 20 000 на місяць.
Да не знаю, по Харьковской области у районного головы где то примерно в районе 10 000, у егерей минималка...
А к тем расчетным 3 лимонам вы забыли добавить трудоучастие (добровольные взносы) еще 500 грн с носа, часть пенсионеры половинка, часть отрабатывают и все равно 70% сдает те 500 грн... не так уж и мало получается...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
районного головы где то примерно в районе 10 000, у егерей минималка...
у нашого офіційно - 9600, єгері на мінімалку, але там з єгерями мутно так, що аж дивно - 2 від УТМР і 4 від "спонсора"
 

Altay1972

Снайпер
Минус этой всей ситуации в том, что все собранные в районе денежные взносы уходят в областной УООР, там их осваивают, взвешивают и решают что в район нужно отдать чуть чуть, чтобы выжили, но не зажирели при этом... а там еще возникают форс-мажеры, как у нас в Харькове, то деньги куда-то пропали , то банк лопнул обанкротился и опять деньги пропали... и докопаться там до истины: кто сколько чего и как - нет никакой возможности, никого туда не допускают ибо это большая тайна для пересичного мисливця, и она ему не нужна, дабы он спокойно платил и не задавал лишних вопросов...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Тема дуже цікава! мені такий характре обговорення подобається .Продовжуємо !
По можливості аргументвано! (менше здогадок спираємося на факти!)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
1678706389089.png


Давайте по більше інформації. Потім складемо таку таблицю (Звісно дані будуть орієнтовні!)
 

mulyavchik

Снайпер
то банк лопнул обанкротился и опять деньги пропали..
Так як колись у Вінниці.Лопнув банк Хрещатик а разом і з ним 4млн людських грошей,перепрошую,Обл УТМР.Чи то правда чи нбайка,але мова така була.І все тихо мирно .........
 

Altay1972

Снайпер
Потім складемо таку таблицю (
Яку таблицю... про лопнувші банки та пропавші гроші товариства...

Так як колись у Вінниці.Лопнув банк Хрещатик а разом і з ним 4млн людських грошей,перепрошую,Обл УТМР.
Мегабанк помножив счета Харьківського УТМР на 0
Складаємо таблицю...
Хто ще добавить?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Приблизно можна розрахувати приходи грошей, а там подивимся.
В районному УТМР приблизно 30 (тридцять) ПМК (ПОК), в одному ПМК в середньому 50 мисливців (десь 30 а е і по 80).
Рахуемо 30х50= 1500 мисливців в районі.
Річні внески - 800 грн. Відстрідьні картки на перо та пух 400 + 600 = 1000 грн.
З одного мисливця в рік приблизно 1800 грн.
Рахуемо 1500 х 1800= 2 700 000 грн.
Гроші за ліцензії, ну хай буде 30х1500= 45 000.
Добавте сюди ліцензії за фазанів, а їх багато, по 150 грн., за послуги егерів та інше.
Маемо приблизно 3 000 000 грн. на рік., це без рибалок.
Як важаете на три мільона можна трохи поохороняти, та купити крапельку бензина?
Зарплатня егерів Ви знаете яка, вона малесенька.
В голови районого УТМР приблизно 20 000 на місяць.

Забув за трудоучасть 1500 х 400 = 600 000 грн. без ПДВ:)
1678710991592.png


Давайте дописуємо по приході та витратах. Якщо цифри не точні то вкажіть +- орієнтовано
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Фазан добувається за відстрільною карткою відповідно до Закону)))
Добре, я потім справлю!
Ви пишіть цифри, хоча б +- орієнтовно .
Цифри по приході та витратам.
Візьмемо ліцензію
Скільки грн відраховується з однієї ліцензії на держліс можливо ще кудись, скільки чистими залишається у товаристві з однієї ліцензії на копи чи фазана+/-
 
З вартості будь-яких відстрільних карток відрахувань іншим структурам не має!
Щодо копитних, користувач купує лише бланк ліцензії по встановленій ціні.
У вищевказеній арифметиції сенсу не бачу, бо всі цифри "зі стелі"... :cool:
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
З вартості будь-яких відстрільних карток відрахувань іншим структурам не має!
Щодо копитних, користувач купує лише бланк ліцензії по встановленій ціні.
У вищевказеній арифметиції сенсу не бачу, бо всі цифри "зі стелі"... :cool:
Добре. Скільки коштує бланк ліцензії на копито та фазана? Де можна знайти таку інформацію.
P S
Звісно що цифри орієнтовні, але щоб побачити загальну картину - думаю цього хватить!
 
Добре. Скільки коштує бланк ліцензії на копито та фазана? Де можна знайти таку інформацію.
P S
Звісно що цифри орієнтовні, але щоб побачити загальну картину - думаю цього хватить!
Зовсім НЕ КОРЕКТНЕ питання. Бланк (папірець) на козулю вартує 200 грн. Його купує користувач в управлінні лісового господарства. Є відповідний документ по цінам.
Відстрільна картка, яку не купує у лісників, а друкує сам користувач вартує від і до в залежності від господарства, та дозволеної до добування кількості фазанів. Від одного до 3.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Зовсім НЕ КОРЕКТНЕ питання
То проясніть!

Так на скільки я зрозумів за ліцензію, за бланк на добуванні козулі користувач в нашому випадку товариство чплачує 200 грн. решта це так би мовити чистий прибуток так? тобто 1500-200 = 1300 грн залишається в товаристві?
З кабана скільки ? теж 200 грн.?

А це :
Відстрільна картка, яку не купує у лісників, а друкує сам користувач вартує від і до в залежності від господарства, та дозволеної до добування кількості фазанів. Від одного до 3.
Поясніть більш детально, як формується ціна? На скільки я зрозумів кошти з продажу відстрільних карток залишаються в товаристві, з них немає ніяких відрахуваннь?
 
Бланк ліцензії на кабана 600 грн, якщо не помиляюсь. Є нормативно-правовий документ щодо цін на бланк ліцензій.
Як формується ціна питання риторичне Реально не знаю. Як на мене повна дурня в 90% господарств системи УТМР. Ніякої прив`язки до реалій життя.
Не впевнений, але якийсь податок з продажу вістрільної картки господарство платить. Запитайте у пана Романа.
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
Не забудьте ще мінусувати податки на діяльність і податок на з/плату.
При доброму господарю частину земель потрібно самому засівати і мати врожай, а не чекати, коли звірка обїсть фермера чи власника землі... дальше вирощування- розплід, освіжування крові, .... мати накопичувальні оборотні кошти на не пердбачувані випадки, на продовження терміну мисливського користування, інше - закупка з/частин, ПММ, частково зернових, коренеплодів, оренду (придбання) приміщень, податки на землю під ними ... ел.енергія, газ, вода, оргтехніка розхідники ...
 
Останнє редагування:
Зверху