Брно із бельгійськими клеймами

Смак

Мисливець
Всім доброго , прошу оцінити скільки може коштувати ця рушничка, шату не має, метал зовні досить непоганий, стволи в середині мають дзеркало без потемнінь, за патронником єлі видний сипик ( зовсім трішки), довжина стволів 70 см, звуження мають 0,7 та 0,9, дерево потребує відновлення, тильник - насічка на дереві, цівка на зразок меркеля, антабок не передбачено, буду вдячний.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це рушниця майстерні Огюста Франкотта!Зроблена на замовлення для зброярського салону Адольфа Мачека з Брно в 1944 році.Рушниця повірена і проклеймована в Бельгії і переповірена в Празі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Всім доброго , прошу оцінити скільки може коштувати ця рушничка, шату не має, метал зовні досить непоганий, стволи в середині мають дзеркало без потемнінь, за патронником єлі видний сипик ( зовсім трішки), довжина стволів 70 см, звуження мають 0,7 та 0,9, дерево потребує відновлення, тильник - насічка на дереві, цівка на зразок меркеля, антабок не передбачено, буду вдячний.
Стволи важили?Відповідає маса клейму?
 

Varjag229

Слідопит
Судячи з клейм звужень 16,4 та 16,3 мм на нижньому стволі - калібр 16.
Який канал обох стволів ?
Та які фактичні звуження стволів (абсолютні цифри) ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Який калібр та де прописаний?
Судячи з клейм звужень 16,4 та 16,3 мм на нижньому стволі - калібр 16.
Який канал обох стволів ?
Та які фактичні звуження стволів (абсолютні цифри) ?
На ствольній парі присутнє клеймо - 16-70!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Для рушниці з чорними стволами це вже вирок. Початок кінця. Відповідно і ціноутворення. Стан стволів- це головне.
Рушниці 80 років,а вона все ще жива!!Тому про смерть їй думати рано!!Фактово це не зброя ІЖ,а тому всі висновки лише після очного огляду.
 

Varjag229

Слідопит
Чи відомо ТС причину пошкодження шліців декоративної пробки осьового болта й гвинтів лівої сторони колодки ?
Можна аналогічне фото справа.
 

gaudi

Слідопит
на рахунок ціни складне питання в наших реаліях.якщо подивитись що ІЖі тут оцінюють по 1000. 1500....то вони і рядом не валялись коло таких метрів я Август Франкот....П,С,ще цікаво яка стволова сталь....з повагою...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
цікаво яка стволова сталь.
Власне я хотів написати топікстартеру про представлення фото всіх написів на ствольній парі.Там має бути клеймо,або напис про сталь!!
 

Смак

Мисливець
Судячи з клейм звужень 16,4 та 16,3 мм на нижньому стволі - калібр 16.
Який канал обох стволів ?
Та які фактичні звуження стволів (абсолютні цифри) ?
16,3 і 16,4 може бути діаметрами каналів стволів ?, тому як при замірі дульного зрізу штангелем, один ствол 15,5 а другий 15, 7мм
 
Останнє редагування:

Смак

Мисливець
Власне я хотів написати топікстартеру про представлення фото всіх написів на ствольній парі.Там має бути клеймо,або напис про сталь!!
все що було на зброї, клейма і написи, я виклав на фото, іншого більше не було
 

Смак

Мисливець
Всім добра, хочу висказати свій негативний погляд на розділ "ДОПОМОЖІТЬ ВИЗНАЧИТИ І ОЦІНИТИ", я зробив досить зрозумілий опис зброї, виставив максимально всі фото із написами і клеймами, відписався на запитання про які мав розуміння , і який результат - Арго дав чіткий опис де і для кого виготовлено і хто клеймував, все решта бла бла ні про шо. Переглянув інші зверення про оцінку, тей самий борщ, за невеликим винятком де є більше інформації стосовно оцінки. Мабуть більше тих хто просто спосерігає і щось пише- коментує аби казатися "вумним"
 
Зверху