Іж 25.

Статус
Закрита.

Д_О_К.

Мисливець
Останнє питання і попередження,а власне - ми ціну встановлюємо чи вона вже є??Думаю,що досить гри в розуміння на відстані.Ви вже забагато крутите в різні сторони,а конкретики так і немає.
Коли мій товариш сказав мені що буде продавати рушницю, тільки хто зна скільки за неЇ просити, я запропонував виставити ЇЇ в цей розділ, і послухати думку форумчан, адже форум всеукраЇнський, можливо хтось недавно купив таку рушницю, та підкаже з ціною, можливо хтось захоче купити та запропонує свою ціну. Прочитавши Ваше порідомлення я зателефонував власникові, з його слів, проситиму 15000грн.як що дійсно хтось братиме то щось уступлю.
 

Д_О_К.

Мисливець
Мабуть автор розраховував що буде бурхливе обговорення цього рідкого чуда совкопрома щоб можливо підняти ціну яку він напевно знає
Ні на яке бурхливе обговорення я не сподівався, як що Ви натякаєте що я хотів підняти ціну щоб ще й собі щось заробити то вибачте, я не ВашоЇ вдачі, на друзях і знайомих не заробляю. З ровагою.
 

Охотник77

Снайпер
Та чому собі а другу що не тре зайва копійка) просто стає не зрозуміла сама суть цієї теми після ваших відповідей тому й прибрав останній свій комент якій Ви встигли замітить. Дивно що форумчани мали іж25 але від них тішина та й обговорення щось слабе) виб мо негаяли часу а переходили в тему продажу ;)
 

Д_О_К.

Мисливець
Та чому собі а другу що не тре зайва копійка) просто стає не зрозуміла сама суть цієї теми після ваших відповідей тому й прибрав останній свій комент якій Ви встигли замітить. Дивно що форумчани мали іж25 але від них тішина та й обговорення щось слабе) виб мо негаяли часу а переходили в тему продажу ;)
По правилах форуму, я маю право виставити на продаж, тільки свої речі.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Дивно що форумчани мали іж25 але від них тішина та й обговорення щось слабе)
Бо тут немає, що обговорювати! Стан рушниці плачевний, ресурс у неї, як і у всіх вертикальних ІЖів - 10000 пострілів давав завод, то так воно і є, що не раз підтверджено радянськими стрілками. Старенька, замучина життям, а бо скоріше її власниками, зброя.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ТС максимально правильно підійшов і до опису рушниці, і до обставин її продажу, надавши повну по ній інформацію. Інша сторона, це об"єктивність опису і специфічні, сказав би - вузькі, особливості рушниці. Дійсно, заочно неможливо дати їй оцінку, т.к. як настріл, однозначно, суттєвий, а від напівзарядів не тріскається приклад.
 

barbos6

Слідопит
Коли мій товариш сказав мені що буде продавати рушницю, тільки хто зна скільки за неЇ просити, я запропонував виставити ЇЇ в цей розділ, і послухати думку форумчан, адже форум всеукраЇнський, можливо хтось недавно купив таку рушницю, та підкаже з ціною, можливо хтось захоче купити та запропонує свою ціну. Прочитавши Ваше порідомлення я зателефонував власникові, з його слів, проситиму 15000грн.як що дійсно хтось братиме то щось уступлю.
Я думаю +- адекватна ціна склалдена.
Полікувати її можна, але чи є потреба?
Така зброя дуже кучна і стріляти з неї влучно ще те завдання, думаю її візьме той хто розуміє під які завдання вона необхідна.
 

Д_О_К.

Мисливець
ТС максимально правильно підійшов і до опису рушниці, і до обставин її продажу, надавши повну по ній інформацію. Інша сторона, це об"єктивність опису і специфічні, сказав би - вузькі, особливості рушниці. Дійсно, заочно неможливо дати їй оцінку, т.к. як настріл, однозначно, суттєвий, а від напівзарядів не тріскається приклад.
Ні, тріснув приклад при полюванні на лисицю товариш переходив на ту сторону болота (гончак гнав по тій стороні) рушниця була на ремні, на плечі, на плесі посковзнувся і впав як раз на ту сторону. І впав не дуже, а дома вже побачив тріщину. Так як він до зброї відноситься самі бачите як, то заморочуватись не став, зробив стяжку і полював дальше.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ні, тріснув приклад при полюванні на лисицю товариш переходив на ту сторону болота (гончак гнав по тій стороні) рушниця була на ремні, на плечі, на плесі посковзнувся і впав як раз на ту сторону. І впав не дуже, а дома вже побачив тріщину. Так як він до зброї відноситься самі бачите як, то заморочуватись не став, зробив стяжку і полював дальше.
Буває. Але в описі це повинно було бути. Щоб не виникало зайвих запитань і припущень.
 

Д_О_К.

Мисливець
Я думаю +- адекватна ціна склалдена.
Полікувати її можна, але чи є потреба?
Така зброя дуже кучна і стріляти з неї влучно ще те завдання, думаю її візьме той хто розуміє під які завдання вона необхідна.
Згоден. Бій дуже кучний. Був випадок коли налетів чирок метрів на 15, попав я йому в (грудак) то від нього фактично нічого не залишилось, а гусей бувало діставав з такої висоти що мої друзі диву давались. Та й мазав часто, чого гріха таїти.к Так що згоден з Вами підійде вона не кожному.
 

Д_О_К.

Мисливець
І нащо було так мучитись)) Новачкам не підійде Бо це не мисливська зброя) і сучасним спортсменам вона мабуть не дуже цікава.
Ну не скажіть. Коли заєць піднімається далеко, я діставав, остальні ні, коли качка летіла високувато, я діставав, остальні ні. Так що на цю тему можна сперечатись до бескінечності, і кожен буде правий по своєму.
 

Охотник77

Снайпер
Ціна на чисті стволи без сипу адекватна,рушниць такіх дійсно мало чи плюс це чи мінус це вирішувати кожному самому бо цей показник так само індивідуальний як і кучнісь та дальність
 

rus pos

Новачок
Бо тут немає, що обговорювати! Стан рушниці плачевний, ресурс у неї, як і у всіх вертикальних ІЖів - 10000 пострілів давав завод, то так воно і є, що не раз підтверджено радянськими стрілками. Старенька, замучина життям, а бо скоріше її власниками, зброя.
скоріш замучана власником,,,нетому вона попалась шкода ,нажаль таких е багато шо нешанують
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Статус
Закрита.
Зверху