Іж 25.

Статус
Закрита.

Д_О_К.

Мисливець
Прохання до експертів, і до всих форумчан оцінити дану рушницю, з подальшою продажею. Стволи зеркало, прогари присутні, дульні звуження чок, і посилений чок, шат відсутній, на стенді не було, дріб більше одиниці. Приклад і цевйо, і рідні і новоділ, горіхові. Можливо кого зацікавить, звертайтесь. Продаватиметься не дорого, і тільки через дозвільну. З повагою.
20231201_184126.jpg
20231201_182359.jpg
20231201_182417.jpg
20231201_182425.jpg
20231201_182430.jpg
20231201_182452.jpg
20231201_182503.jpg
20231201_182515.jpg
20231201_182526.jpg
20231201_182544.jpg
20231201_182648.jpg
20231201_182727.jpg
20231201_184126.jpg
 

Вкладення

Volodia Hirniak

Мисливець
Нічого собі, дуже рідка рушничка, ще й в експортному варіанті))
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Д_О_К.

Мисливець
Це так, що у власника з здоров*ям не дуже, мед комісію вже не пройде, та й з таким здоров*ям дуже не полюватимеш. До продовження дозволу на зброю залишилось кілька місяців, якщо не продасть, то на наковальню, і молотком, і металолом в дозвільну. Тому що на утилізацію вона не піде, а піде самі знаєте куди. От такі справи панове.
 

Д_О_К.

Мисливець
До війни бачив таку з цінником у $1000 чи продалась не знаю.
Це колись була моя рушниця, тоді вона була в супер стані, і мені давали за неї 1000 зелених, можна було і дорожче продати, пізніше я її обміняв, але то вже інша історія. Скажу тільки, що по кучності, ірізкості бою ні одна СРСРовська рушниця які серійно випускались ( ЦКИБовські до уваги не берем) і рядом з ІЖ 25 не стояли. Можливо хто стріляв з такої, той підтверде мої слова. Те що доглядали за нею не дуже, то да, але ж не так багато знеї стріляли, то факт, а ресурс у неї дай бог.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Д_О_К.

Мисливець
А як же тоді, Стволи дзеркало? Не може бути,що стволи дзеркало,а колодка жах!!!
Колодка така, від центробоя. На горлицю спроряджувались латунь полузаряди, і цього було достатньо. А на рахунок стволів, хто не віре, то приїздіть, і самі все побачите. Та й колодку вилікує любий майстер, і поворонить, і тд. і тп. От раковини в стволах то вже......
 

VS1975

Снайпер
Це так, що у власника з здоров*ям не дуже, мед комісію вже не пройде, та й з таким здоров*ям дуже не полюватимеш. До продовження дозволу на зброю залишилось кілька місяців, якщо не продасть, то на наковальню, і молотком, і металолом в дозвільну. Тому що на утилізацію вона не піде, а піде самі знаєте куди. От такі справи панове.
Навіщо на наковальню ? Можна здати номерні деталі, а все інше продати.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

VS1975

Снайпер
Так чому вірити??Думаю,що вам пора на ОЛХ з такими коментарями!!
Вибачаюсь за втручання, бо запитання було не до мене. Я так розумію, що стволи - зеркало. Але якби у стволах були раковини, то вже.... Якісні фото стволів на просвіт знімуть багато запитань.
 

Д_О_К.

Мисливець
Так чому вірити??Думаю,що вам пора на ОЛХ з такими коментарями!!
Так чому вірити??Думаю,що вам пора на ОЛХ з такими коментарями!!
Можливо я не правильно зформулював відповідь, можливо хтось не правильно її зрозумів, спробую ще раз. Я написав що колодка реставрується а стволи ні, в тому сенсі, що стволи чисті. Хто дійсно зацікалений в покупці даної зброї, прошу в особисті, тим більше за таку ціну. Тільки кому з цікавості ціни, то будь ласка, не тратьте ні мій, ні свій час. З ПОВАГОЮ.
 

Д_О_К.

Мисливець
Вибачаюсь за втручання, бо запитання було не до мене. Я так розумію, що стволи - зеркало. Але якби у стволах були раковини, то вже.... Якісні фото стволів на просвіт знімуть багато запитань.
Згоден. Фото робив при лампочці пізно в вечорі, а канали ствола потрібно при денному світлі. В день не маю часу поїхати до власника, але для того хто дійсно зацікавиться щось буду думати.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє питання і попередження,а власне - ми ціну встановлюємо чи вона вже є??Думаю,що досить гри в розуміння на відстані.Ви вже забагато крутите в різні сторони,а конкретики так і немає.
 
Статус
Закрита.
Зверху