Результати пошуку

  1. Ю

    Продам гільзи нові та бʼу 28, 20 та 16 кал.

    Гільзи 20к тільки під жевело?
  2. Ю

    Гільзи 20 калібр

    Резерв Написав в ПП
  3. Ю

    Іж 12

    Є дві дерев*яхи на 12 калібер якщо нема ішого можна спробувати приколхозити ці Якщо цікавить мій вайбер 067 706 87 29
  4. Ю

    Приклади до мисливських рушниць

    Приклад на іж 58 20к з пістолетною рукояткою проданий Залишився на залишку приклад на іж 58 20к прямий ціна 100 гр.
  5. Ю

    Допоможіть визначити придатність і оцінити гільзи 24к

    Знайшовся власник рушниці донного калібру отож гільзи поїдуть йому Всім дякую за увагу, власник зброї пообіцяв вистивити згодом фото рушниці тут
  6. Ю

    Допоможіть визначити придатність і оцінити гільзи 24к

    Завтра зателефоную людині з наданої зсилки, якщо людині данні гільзи для прямого використання в якійсь ексклюзивній зброї то гільзи підуть йому, якщо ні то колекціонерам по декілька штук Гільз є 20шт всі нові але 10 з них мають загини на закраїні "наче хтось закатку підбирав"
  7. Ю

    Допоможіть визначити придатність і оцінити гільзи 24к

    Колись тут людина шукала гільзи 24к я там розумію під рушничку якогось відомого майстра, якщо ця людина не з*явиться скажімо за тиждень то гільзи підуть по колекціях.
  8. Ю

    Допоможіть визначити придатність і оцінити гільзи 24к

    Допомажіть визначити автонтичність гільз наче 24к еле калібер дуже рідкісний а тут щей паперові. По можливості оцініть Є ще гільзи 12к під 65 патронник мені такі теж попались вперше
  9. Ю

    Продам кулі

    Доброго дня Резерв за Вами Кулі по тілу мають 13 мм по поясках 14 мм я не впевнений що це саме 20к якщо Вас розмір влаштовує то пишіть в ПП завтра відправлю
  10. Ю

    Продам кулі

    На остатку СПУТНІК з першого фото
  11. Ю

    Тильники

    продано
  12. Ю

    Продам кулі

    Я зрозумів що був не правий, варіант залагодження питань запропонував в приват В подальшому на свою помилку буду більше звертати увагу
  13. Ю

    Релоадінг 20 калібр

    Можна резерв на 20 латуних гільз Написав в приват для уточнення
  14. Ю

    Тильники

    Дякую Лот 2 продано
  15. Ю

    Продам кулі

    Я вибачаюсь за відсутності світла не міг відповісти Все що на другому фото в резерві через приват Якщо щось зміниться я повідомлю
  16. Ю

    Продам кулі

    Переміряв кулі спутнік -по тілу 13 мм по поясках 14 мм походу це 28 к
  17. Ю

    Тильники

    Відповів в приват
  18. Ю

    Тильники

    Продам тильники, один соморобний ціни на фото або одним лотом 200 гр можливий обмін на дріб №8-9 Знаходяться в м. вінниця
  19. Ю

    Продам кулі

    Продам кулі 12, 16, 20 калібрів, кількість вказана на фото крім тих що мені не відомі вони підуть в довісок тому хто забере все разом. Ціна за все 400 гр або окремо по тій ціні що на фото Також можливий обмін на дріб №8-9 Знаходяться в м. Вінниця
Зверху