Результати пошуку

  1. Kymushe

    Продам FRANCHI Inertia Affinity 20/71

    Продам не терміново FRANCHI Inertia Affinity 20/71, в дереві. Повний комплект, чоки, ключ, коробка, інструкція, гарантійка. Інерційна система перезаряджання, патронник 76 мм, довжина ствола 71 см, загальна довжина 1300 мм, ємність магазина 4+1, матеріал дерево - горіх, калібр 20, оптоволоконна...
  2. Kymushe

    Потрібна допомога у визначенні вартості запчастин.

    Прошу допомогти визначити вартість даних запчастин до ІЖ27. Колись їх подарував товариш з дозвільної. думав пригодяться до мого ІЖика. Але свого ІЖа я вже продав. Буду вдячний за оцінку бо хотів би продати.
  3. Kymushe

    Матриця 16 кал. для станка Lee Load All 2

    Матриця 16 кал. для станка Lee Load All 2 в майже в новому стані. В додачу мірка №224 нова. Ціна 500 грн. Торг.
  4. Kymushe

    Продам ІЖ 27 16кал. 1981 р.в.

    Продам ІЖ 27 16 кал. 1981 р.в., експортний, у дуже-дуже хорошому стані, без будь-яких негараздів, ні разу не кручений, я практично другий власник, пострілів з рушниці було максимум 500-600. Встановлена мушка EasyHit (хто знає той оцінить). До рушниці додаються всі пристосування, сейф, чохол...
  5. Kymushe

    Карабін Haenel Jaeger 10. калибр 308 Win

    Хто що може сказати про карабін Haenel Jaeger 10. калибр 308 Win?
  6. Kymushe

    Карабин Sauer S 100 Classic XT кал. 308 Win

    Хотілося б почути відгуки власників карабіна Sauer S 100 Classic XT кал. 308 Win.
  7. Kymushe

    Плюси і мінуси ІЖ27 радянського виробництва.

    На мою особисту думку Іж27 80х років випуску є досить хорошою рушницею. Вдалий дизайн, нормальна вага, хороший метал, хороші стрільові якості. Це моя особиста думка. Наведіть будь-ласка мінуси.
  8. Kymushe

    Продам сейф для зброї

    Продам сейф для зброї. Ціна 1000 грн. Метал 2-3 мм. Висота 1,33 . Глубина 0,28 . Ширина 0,25 . Всередині обклеєний пінопластом. Внутрішня вистота 1,14 та 0,94. Передам Новою поштою або Інтайм. Передплата 100 грн. Передплата 100 грн.
  9. Kymushe

    Продам патронташ

    Продам патронташ 12 калібр. Б/у. Шкіра. Ще мабуть радянський.Стан на фото. Ще послужить. Ціна 200 грн.
  10. Kymushe

    Куплю парадокс для Franchi 20 кал.

    Куплю вкрутку парадокс для Franchi 20 калібру.
  11. Kymushe

    Продам мисливську рушницю інерціонку ATA ARMS Neo Fonex ІІ

    Продам мисливську рушницю інерціонку ATA ARMS Neo Fonex ІІ, 12 калібр. Зареєстрована: Рівненська область, м.Здолбунів. Дерево – турецький горіх. П"яти-шестизарядка. Патрони звичайні та магнум. В дуже хорошому стані. Ствол ідеальний - дзеркало. Працює безвідмовно. Здійснено максимум до 600...
  12. Kymushe

    Чому деякі рушниці із заводу йдуть без антабок?

    Не можу зрозуміти чому деяки іноземні рушниці продаються без антабок. Сьогодні дивився Bettinsoli De Lux 12x76 калібр. - є місця для прикріплення антабок, а така сама модель тільки 20х76 калібр. без місць для прикріплення антабок. Ну в прикладі можна просвердлити дирку і вкрутити антабку, а на...
  13. Kymushe

    Рушниці Bettinsoli - що за фрукт?

    Прийшов в магазин щоб купити Франчі, моделі підходящої не було і продавець запропонував взяти Bettinsoli (теж Італія). По факту не купив нічого. Хочу вияснити у користувачів такої зброї як вона себе зарекомендувала.Дякую. ?
  14. Kymushe

    Куплю Bettinsoli x-Grade

    Куплю Bettinsoli x-Grade в хорошому стані. Тел. 099 547 27 12, 097 01234 74.
  15. Kymushe

    Чи можна стріляти кулями Діаболо з верхнього ствола ІЖ 27?

    Чи можна стріляти кулями Діаболо з верхнього ствола ІЖ 27?
  16. Kymushe

    Franchi Falconet S проти ІЖ 27

    Шановні колеги! Допоможіть визначитися із вибором: що краще - радянський ІЖ 27 16 калібру, 1982 року випуску в стані максимально наближеному до заводського (в мене в наявності) чи новий Franchi Falconet S 20 калібру (який в магазині і дуже мене манить). Хотілося б почути думки з цього питання...
  17. Kymushe

    Допоможіть оцінити запчастини іж 27

    Допоможіть оцінити запчастини іж 27.
  18. Kymushe

    Продам різне спорядження

    1. Продам 15 шт. латунних гільз (не чищені) 16 калібру не роздуті плюс 100 шт. центробоя. За все разом 110 грн. 2. Мірка - 25 грн. 3. Фонарик без батарейок в робочому стані - 50 грн. 4. Найкраща радянська 3х колінна підзорна труба ЗТМ4 - 20х50 в дуже хорошому стані в комплекті з пластиковим...
  19. Kymushe

    Продам шкіряний патронташ

    Продам закритий шкіряний патронташ в майже новому стані на 24 патрони. Плюс торока та шийний ремінь. Найкраще підійде під 12 калібр хоча буде і під 16 калібр. Доставка Новою поштою. Ціна 500 грн.
  20. Kymushe

    Продам костюм

    Продам б/у костюм HUNTER в новому стані. Повністю цілий. Дихаючий. 48-50 розміру. Ціна 1200 грн. Торг.
Зверху