Полювання з підходу та вишок

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
наверно в Польше???:)
то вже хай пан Богун скаже, я й так занадто розбалакався, але це заради того щоб не створювати у колег міф про землю обітованну на території нашої Неньки
З пов до Богуна,
на мою думку , йому байдуже позиция ВС УООР и других охотпользователей на територии UA
якраз йому не байдуже! розповідає нам убогим, до чого потрібно йти, в якому напрямку рухатись, щоб я чи Ви зібрався собі вечірком та пішов застрелив кабанчика, якби було байдуже то сидів би та стиха втішався, що в них порядок, а в нас блядство.
доречі розповідає з посиланням на саму схему ведення мисливського господарства, думаю треба створити окрему тему для переймання досвіду наших колег з Німеччини, Чехії, Угорщини, Польщі. саме про це я неодноразово писав в інших темах по мисливствознавству на нашому Форумі.
Думаю шановний Богун відкрив би нам багато чого цікавого. особливо зсередини ведення мисливського господпрства у ПМК
 

мр 153 12 76..

Снайпер
то вже хай пан Богун скаже, я й так занадто розбалакався, але це заради того щоб не створювати у колег міф про землю обітованну на території нашої Неньки

якраз йому не байдуже! розповідає нам убогим, до чого потрібно йти, в якому напрямку рухатись, щоб я чи Ви зібрався собі вечірком та пішов застрелив кабанчика, якби було байдуже то сидів би та стиха втішався, що в них порядок, а в нас блядство.
доречі розповідає з посиланням на саму схему ведення мисливського господарства, думаю треба створити окрему тему для переймання досвіду наших колег з Німеччини, Чехії, Угорщини, Польщі. саме про це я неодноразово писав в інших темах по мисливствознавству на нашому Форумі.
Думаю шановний Богун відкрив би нам багато чого цікавого. особливо зсередини ведення мисливського господпрства у ПМК
Это то все хорошо,а только если бы еще и сказали как поменять отношение людей к охоте как к таковой, и зверю может и не надо было бы перенимать опыт,а получилось бы все гораздо проще.Или у нас земля чем то хуже чтоб кабанчик плодился и всякое зверье плодилось.Старые дядьки охотники рассказывали какие были охоты сравнительно не давно,да и отец мой ,к сожалению покойный,много рассказывал как было раньше.Кабаны ходили,и лосей видел, и все это было не так уж и давно (конец 80-х)Причем лосей видел в непосредственной близости к городу.А вот где все подевалось я думаю никому рассказывать не надо
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Это то все хорошо,а только если бы еще и сказали как поменять отношение людей к охоте как к таковой, и зверю может и не надо было бы перенимать опыт,а получилось бы все гораздо проще.Или у нас земля чем то хуже чтоб кабанчик плодился и всякое зверье плодилось.Старые дядьки охотники рассказывали какие были охоты сравнительно не давно,да и отец мой ,к сожалению покойный,много рассказывал как было раньше.Кабаны ходили,и лосей видел, и все это было не так уж и давно (конец 80-х)Причем лосей видел в непосредственной близости к городу.А вот где все подевалось я думаю никому рассказывать не надо
І не тільки у 80хх, я бачив до 96 року цілі сім'ї лосів по два три рази на тиждень дороги переходили, всі автомобілі зупинялись на трасі і пропускали цих красенів))))) а заре.... Як на мене то заборонив би полювання на лосів так років на 10 щоб популяція відновилась. Власне бачення даної проблеми. Землі в нас не гірші ніж забугорні а навіть і кращі, проблема заводів і пароходів які свої відходи зливають у воду, от звір і мре, неділі з півтори назад в одному приватному мисливському клубі Житомирської обл загинуло на водопої 10 оленів, прикиньте самі яка там була отрава що вони бідолаги померли на місці, відношення людей поміняти до полювання тяжко, тут і менталітет і ситуація в країні і багато інших факторів які впливають на ситуацію але стремитись до кращого потрібно завжди і всюди...
 
  • Like
Reactions: crp

INTER

ветеран форуму
надійна команда
цілі сім'ї лосів по два три рази на тиждень дороги переходили, всі автомобілі зупинялись на трасі і пропускали цих красенів
А у нас раз в п"ятирічку одненький бідолага перебіжить дорогу і того дістануть...
http://vn.20minut.ua/Podii/bilya-du...a-kermom-leghkovika-zbila-losya-10464445.html
 

Hovarf

Слідопит
А у нас раз в п"ятирічку одненький бідолага перебіжить дорогу і того дістануть...
Ще раз переконуюсь в тому, що наші ЗМІ можуть кинути в ефір повну біліберду. Маю на увазі те, що "полювання на них, тобто лосів, заборонене". В цьому році ліміт відстрілу лося по Україні становить 258 голів. А гинуть ці тварини (та й не тільки вони) на автострадах переважно через те, що при будівництві доріг не встановлюються переходи на шляхах міграції, огорожі, попереджувальні знаки. Та і уважність водіїв має не останнє значення.
 
  • Like
Reactions: crp

igarek

Мисливець
. Та і уважність водіїв має не останнє значення.
100%.В прошлом году один из администрации района изрядно под-шофе,на Subaru Forester влетел в корову которая с лосенком переходила дорогу,машину на свалку-ремонту не подлежит,лося на колбасу и етой-же колбасой везде все подмазали,все довольн.Везде б..ять круговая порука.
 

MAPODEP

Мисливець
вальдшнеп помічений в Кіровоградській обл., бродили по посадкам далеко від води, але не бачили, вирішили пройтись понад річкою, то бачили трьох, але нажаль не підбили(. Думаю через засуху вальдшнеп тримається посадок неподалік річок...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
а ВИ попробуйте як ми в Карпатах , де до вишки 2 години ходу і весь час вгору ,на своїх двох, з рюкзаком в якому теплий одяг,вода та ін, потім з настанням темноти назад вниз, і це все НЕ по польовій вкатаній дорозі, не хотілось би когось образити але приїжджали до нас такі мисливці, які побачивши (в бінокль) місце де розташовані вишки зразу знаходили причини для відмови, полювання для них закінчувалось в мисливському будиночку внизу, з грандіозними п*янками та стрільбою по ялицях.
Олег, полюю я в основному в Карпатах:), і ще ніколи, жодного разу, ж о д н о г о не бачив в горах вишку, ніяку, ні малу ні велику, ні криту ні відкриту, ніяку, і я уявляю собі величезні очі єгера:eek: якби я йому сказав зробити вишку в горах - сміявся би він з мене довго:D.
Це мої спостереження, можливо у вашій місцевості і роблять вишки на вершинах:rolleyes:.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
У Карпатах бачив вишки в мисл.гос. "Тустань".
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Цілком вірно. І цілком успішно відстрілюють з тих вишок вовків на приваді.
Хлопці, можливо я полюю в "інших Карпатах", але полювання в Карпатах на вовка на приваді та щей з вишки це для мене "космос", обкладати його треба гектарами, і то "по свіжому" з прапорцями, - а ви з вишки; не знаю ; Карпати у нас різні (напевно), я полюю на Альпійській висоті - 1500 м.н.р.м. там вишки ставити немає сенсу.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Був сьогодні на полюванні. Чекав на олені.
Вийшли козулі. В документах була козуля , але не хотілося галасувати полохаючи ціннішу здобич. А олені? А олені не прийшли... :)
CAM01120.jpg
CAM01122.jpg
CAM01126.jpg
CAM01125.jpg
 

crp

Мисливець
Я також так думав, от створив тему з зверненням для збору підписів щоб мисливці отримували карти мисливських угідь - http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Вінницька-обл-Карти-мисливських-угідь.38942/#post-297105 . І скільки ви думаєте підписів забралось за 2 тижні ? - 0 Зібралось рівно - нуль підписів. Всім просто насрати, настільки насрати, що лінь просто кілька разів по клавіатурі клацнути і мишкою 2 рази. А що говорити про якісь збори заходи чи мітинги.... Ніхто не хоче нічого робити щоб щось міняти, всім лінь.
мені здається тут якось не дуже логічно висвічуються нові теми тому їх і мало хто бачить...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
На олені...
Вже кілька днів поспіль я вистежував олені. Вдавалося побачити тінь, яка ледве показавшись зникала. Олень це важкий суперник.
Цілий день в моїй голові будувалися "хитрі" плани... :) Обдумував все...вітер, стежки, прикриття...
Нарешті в угіддях. Маска на лице і вперед. Кожний крок обережний., кожних тридцять метрів стаю, слухаю та кручу головою як сова...
Щось почув в очереті. Стою слухаю. Минула година. Нічого...
Вкотре обертаюсь і несподівано бачу жадані контури.. Олені...
Йдуть обережно один за одним, як гуси. Трохи далеко. Використовую розлогий кущ лози і підтюпцем зменшую відстань до звіра.
120 ментів. Можна стріляти. Ставлю підпірку. Олені затрималися і дивляться вже на мене. Висока осока хаває лопатку. Вирішую стріляти в карк. Цілюсь. Бах!
Досвід підказує що попав... Буде мій улюблений гуляш з серця...


CAM01117.jpg

CAM01133.jpg
CAM01135.jpg
 

Patso

Снайпер
З полем. Розкажіть детальніше про зброю, і підпірки, якщо Ваша ласка, на фото якась цікава конструкція з двох хрестовин, якщо я правильно зрозуумів.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Зброя ЧЗ 550 кал. 243 він.
Підпірку добре видно на фото. Зроби собі таку і індивідуальне полювання з нарізним не заміниш на жодні там пулі полева чи палева чи х.. його знає як.. :) В лопатку козулі не промахнешся на 200 м + Це інший рівень полювання...
 
Зверху