Весенний запрет в Украине раздел 2

kozak_1975

Слідопит
Раньше были собрания комсомольцев и кпу,а ми хотим открытые собрания охо ников на уровне уоор- что-все могли высказать свое соображения и написать письмо ,как писали запорожци турецкому султану(Еврейско-Киевскому)...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Необходимо безусловное исполнение норм законов всеми, в первую очередь - ветвями властей: судебной, исполнительной. А потом и народ подтянется.
А иначе - все это фигня!.. :(
Коротко і дуже правильно сказано.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Раньше были собрания комсомольцев и кпу,а ми хотим открытые собрания охо ников на уровне уоор- что-все могли высказать свое соображения и написать письмо ,как писали запорожци турецкому султану(Еврейско-Киевскому)...
Мужики, я хоть и не еврей, но попросил бы без антисемитизма на форуме. Особенно - в это военное время! :(
Там более, что у противника в этом отношении состав мало чем отличается! Но воспользоваться нашей "болтовней", ОНИ могут!
И, кстати, сразу возникает подозрение, что не зря в РФ запретили КПСС, а наши хотят запретить КПУ (лично - "не состоял" и не вступал!).
 

DVV

Слідопит
Шоновні форумчани! Хочу бути послідовним у розвязанні питання весняного полювання. Вдячний адміністраторам форуму, в першу чергу активним форумчанам, небайдужим до проблем полювання, які своїми постами надихнули мене більш грунтовно розглянути питання весняного полювання. Персональна подяка Яковлєву В.О., який посприяв публікації у "Полюванні та рибальстві"№4 квітень, особисто головному редактору газети Синчуку С.Ф., який терміново включив до номера. Знайомтися "Весняне полювання: новий погляд на стару проблему" Хочу закінчити посиланням на останній абзац статті "Не претендую на істину в останній інстанції, тому й закликаю всіх небайдужих долучитися до обговорення питання весняного полювання".
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Шановний DVV, будьте ласкаві продублюйте цю статтю на форумі, не в кожного мисливця є можливість прочитати першоджерела.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Валерію Вікторовичу, вітаю із успіхом та спробою пера у новому жанрі (так у деяких інших - Ви давно Гуру и професор!)!
Станіслав Федорович - людина, яка давно працює головним редактором і може адекватно і вірно оцінити і жанр, і стиль, і вміння, а головне - потребу у саме тій чи іншій статті.
Успіхів і у подальшому у нашому мисливському жанрі!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
щойно отримав свіжий номер "ПтаР", уже знаючи, що є стаття шановного ДВВ "Весняне полювання: новий погляд на стару проблему". стаття змістовна та яскраво висвіллює думку табору прихильників Весняного відкриття. на мою думку вона сколихне нову хвилю обговорення цього питання, адже з"явиться багато нових "за" та "проти", хоча особисто моє проти не змінилось ні як мисливця, ні як еколога.
Володимере Олексійовичу, прохання до Вас розповісти яким чином подається стаття до "ПтаР", та у разі моєї спроби пера стати рецензентом даного опусу (сказати маю що і хотілось би винести теж це на осуд шановного мисливського товариства).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Напишеш статтю, то почитаємо-підредагуємо-с тобою погодимо-віддамо головному редакторові. Хай приймає рішення. Це якщо не впевнений у своїх можливостях. А якщо впевнений, як ДВВ, то відразу надаємо твій рукопис статті головреду, хай сам вичітує.
 

DVV

Слідопит
Шановний DVV, будьте ласкаві продублюйте цю статтю на форумі, не в кожного мисливця є можливість прочитати першоджерела.
Шановний S.V.R. Стаття тільки вийшла друком, редакція розповсюджує як по підписці так і у вільному продажу. Поки цей процес триває не коректно з мого боку фактично допускати паралельне масове розповсюдження видання. Треба підтримувати чи не єдине мисливсько-рибальске видання "Полювання та рибальство", адже тримається завдяки саме розповсюдженню. Незабаром, думаю, редакція розмістить в інтернеті цей примірник. (www.hunt-fish.com.ua) Я сам зацікавлений у широкому ознайомленні та обговоренні, з цією метою саме і підготував статтю. Дякую
 

DVV

Слідопит
щойно отримав свіжий номер "ПтаР", уже знаючи, що є стаття шановного ДВВ "Весняне полювання: новий погляд на стару проблему". стаття змістовна та яскраво висвіллює думку табору прихильників Весняного відкриття. на мою думку вона сколихне нову хвилю обговорення цього питання, адже з"явиться багато нових "за" та "проти", хоча особисто моє проти не змінилось ні як мисливця, ні як еколога.
Володимере Олексійовичу, прохання до Вас розповісти яким чином подається стаття до "ПтаР", та у разі моєї спроби пера стати рецензентом даного опусу (сказати маю що і хотілось би винести теж це на осуд шановного мисливського товариства).
Дякую за увагу та оцінку моєї першої публікації в цій сфері. Обов "язково підготуйте статтю, вона буде ціковою і корисною, так як буде від мисливця та еколога. Успіху! Закликаю всіх небайдужих продовжити цю тему, обговорюємо на форумі, пишемо статті, пишемо до редакції!
 

DVV

Слідопит
Уже після виходу публікації знайшов прекрасне видання "Охотники и экологи против весенней охоты" Составитель Борейко В.Е. К.: Киевский эколого-культурный центр,2013 (Охрана дикой природы.Вып.51). - 264 с. Попробую згодом дати посилання або розм1стити на форум1!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
В. Яковлев,
специалист ВС УООР
зсилку книги дали ,а статтю автора -ні ,
якщо 2-3-5 сотні відвідувачів зайде на форум і прочитає тему( Статтю) , то порушень авторських правил небуде, так як стаття пройшла РЕДАГУВАННЯ. а проситься першоджерело.(думка автора)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
SVR, не розумію, які претензії до мене? Я не керівник і навіть не працівник редакції газети, у якій надрукова стаття ДВВ. І не маю права розпоряджатися матеріалами, що надруковані у газеті.
У якій газеті надрукова стаття - вам відомо, де їх купити, сподіваюся, не важко здогадатися. А можна передплатити газету.
До речі, можук надати посилання на сайт газети, але там прочитати статтю у електронному варіанті можна лише через певний час. Ви ж розумієте (сподіваюся), що газеті теж треба виживати у наш складний час. Так роблять, мабуть, усі друковані видання.
А стаття Володимира Євгеновича Борейка вийшла у світ багато років тому, її можна знайти на багатьох джерелах. Через певний час так буде, сподіваюся, і з зазначеною статтею Валерія Вікторовича, що надрукова у ПтаР.
ПіСі. Всі хочуть отримувати винагороду за свою працю, але від інших намагаються отримувати все на халяву!.. Трошки дивна позиція!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ось, вирішуйте самі:
http://www.hunt-fish.com.ua/
До речі, там стаття ДВВ, як мені здається, читабельна у повному обсязі (Сподіваюся, Валерій підтвердить чи спростує):
http://www.hunt-fish.com.ua/article.htm?ident=63a27226983b853
Хлопці, хоч щось спробуєте самі зробити. А то - лише по...говорити
 
Зверху