zet ua остання активність

  • zet ua
    zet ua reacted to Арго's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Скажу для любителів короткостволів!!!Це не зброя бою,не зброя для відбиття наступу противника, не зброя яка міняє ціль наступу і його...
  • zet ua
    zet ua reacted to 1gena73's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Дякую. Мені і релоуд "гладких" не здорово актуальний і цікавий, навіть в неблизькій перспективі. І не тільки мені. Цікавіше закон про...
  • zet ua
    Колись ще з шкільних часів почав збирати різний 'крам' мисливський. То були стріляні гільзи різних калібрів та інколи старі окислені...
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Настане час і ми будемо ще згадувати який гарний був Наказ 622
  • zet ua
    zet ua reacted to 1gena73's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Таке питання - які підстави для "легалізації"? Вище була описана чиясь суб'єктивна думка. Вся нелегальна зброя має "вонючу" історію, вся...
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Нова пошта теж відправляє , тільки вона про це не знає,
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Де він є? Хтось користувався?
  • zet ua
    zet ua reacted to 1gena73's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Примірно таке кричали в Луганську, Донецьку і не тільки в 14. Деякі довбойоби повірили, а хуйло просто підлив "бензину в багаття"...
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Повертаюся до питання Закону , чи відсутності його . Впевнено можу сказати що майже всі до медкомісії при продовженні відносимося...
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Хтось пам'ятає як тема називається?
  • zet ua
    zet ua reacted to Охотник77's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Та якось для мене це не логічно ну то таке не переймайтесь)
  • zet ua
    zet ua reacted to Охотник77's post in the thread Закон про зброю with Like Like.
    Та мабуть ви праві не буде нарізний форт коштувати менш $ 1 тисячі і це буде приємлива ціна для нього. Просто надивився різного про...
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Все добре. Ви просто прослідкуйте як зросли ціни після початку повномасштної війни на бюджетні нарізні моделі гвинтівок, можливо я...
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Тому що на зброю є певна монополіч і якщо зросте попит то зросте і ціна , це закони ринку
  • zet ua
    zet ua відповів(ла) в темі Закон про зброю.
    Травмат доступний і зараз через корупційні схеми, якщо корупційні схеми приберуть то зросте ціна травмата , це логічно. І якщо зробити...
Зверху