Закон про зброю

Статус
Закрита.

HOWA

Слідопит
Ви шановний 1gena73 живете ще в часи сересер? ИЖ-59 ніколи не був спортивною зброєю. ИЖ-25, ИЖ-39 так це були спортивні рушниці.
 

Степанович 2

Снайпер
Не треба влаштовувати екзамени і підловлювати на слові, тут не першокласники. Розуміємо що таке " спортивна " зброя і де вона зберігається.
Вже така гра пішла "про ніщо", бо пістоль паху натер:), хоча логіка
Altay1972 мені сподобалась - побавитись і самому зрозуміти, що це лишнє і заважає.
Дальше відстоюйте своє право на гладкоствол без мене, а за Закон про кардинальні зміни п.12 Інструкції 622 я підтримую - один раз отримав Дозвіл і купляєш стілько хочеш, коли хочеш і не "піднімаєш дупу" кожен раз на ту зеленку, це якщо коротко.
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
"Настане час і ми будемо ще згадувати який гарний був Наказ 622"

Все можливе, який буде той післявоєнний період не знає ніхто.
 

VS1975

Снайпер
Рекомендую для перегляду. Відповідь на наші дебати. Подивіться у You Tube. І, головне, почитайте коментарі. Жах.
Саме цікаве буде завтра, 7 травня.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А як не дивитися відео, то й не будемо знати що буде 7 травня?

Тут це, знов ці поліцейські хєрньою займаються. Гуляв собі чел з гранатою, чекав коли закон приймуть, хотів легалізувати, а тут ці...
IMG_20240506_234131.jpg
 

VS1975

Снайпер
А як не дивитися відео, то й не будемо знати що буде 7 травня?

Тут це, знов ці поліцейські хєрньою займаються. Гуляв собі чел з гранатою, чекав коли закон приймуть, хотів легалізувати, а тут ці...
Переглянути вкладення 881587
Та ні. Це реально неадекват. Я думаю, що серед нас таких немає. Не путайте грішне з праведним. Краще подивіться відео. І завтра також. Щоб не було сумнівів щодо 263 за релоуд набоїв до нарізного. Дуже повчально.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дякую. Мені і релоуд "гладких" не здорово актуальний і цікавий, навіть в неблизькій перспективі. І не тільки мені. Цікавіше закон про мобілізацію почитати. Це перспектива більш реальна. І не тільки мені.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Скажу для любителів короткостволів!!!Це не зброя бою,не зброя для відбиття наступу противника, не зброя яка міняє ціль наступу і його хід, а тому в цей час обговорення про її поширення, вільний доступ і взагалі про її існування в мирному осередку не на часі.Повністю згідний з форумчанином 1gena73,про розвиття і розкриття пріоритетних тем які хоч чимось впливають на сьогодення, а тому рахую тему про дозвіл користування короткостволів населенням треба тимчасово закривати.Відкриття її покаже час.
 
Статус
Закрита.
Зверху