VVik1312 остання активність

  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі ТОЗ - 34, 12/70..
    Може і не експерт, але колодку де бійки, фрезернули добре....
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі ІЖ-27.
    Та вже взяв, але як і де користуватись, покаже час...
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі ІЖ-27.
    Як визначити, на якій колодці?
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі ІЖ-27.
    18 000₴
  • V
    VVik1312 reacted to Volodia Hirniak's post in the thread ІЖ-27 with Like Like.
    Вітаю з покупкою такої рідкої рушнички. І вдалих полювань, які надіємось будуть в цьому сезоні))
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі ІЖ-27.
    Добрий вечір, в результаті, придбав..., дякую всім за відгуки, залишилось оформити вже на себе....
    • 20240314_193118.jpg
    • 20240314_193030.jpg
    • 20240314_193004.jpg
  • V
    Набої часів совка
  • V
    Нитка, мідний дріт, щоб м'яке було. Струна не годиться, при споряджені певні труднощі і приліт не передбачуваний. Перевірено.
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі Зв'язана картечь.
    Так, всі варіанти, і способи важливі для ураження..., та не дієздатності в повітряному просторі...
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі Зв'язана картечь.
    Всі варіанти можливі, от і хочу провести, так би мовити "мозковий штурм", що може бути більш ефективним, дякую за увагу, і дякую за...
  • V
    VVik1312 reacted to Altay1972's post in the thread Зв'язана картечь with Like Like.
    Когда то пробывал такие варианты: связывал картеч кордовой ниткой, как шьют покрышки или обувь, хвосты 40-50 см связывал в кучу, как раз...
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі Зв'язана картечь.
    Якщо не проти, Простіше "трошки" обійти закон, зі зброєю...., і щось придбати офіційно, бо дивлячись на корупцію....., все не туди несе..
  • V
    VVik1312 reacted to NORD_10's post in the thread Зв'язана картечь with Like Like.
    думаю не варто казати, що при нормально дозвільнику на бійця ЗСУ, який воює, товаришам вдома взяти зеленку, та купити нормальну помпу...
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі Зв'язана картечь.
    Тоді, Згоден, коли влучаєш, то є результат...
  • V
    VVik1312 відповів(ла) в темі Зв'язана картечь.
    Я, не бачив, але був випадок, що в шахеда, який впав цілий, були крила прострелені, а він не впав, від цього, можливо паливо скінчилось...
Зверху