Нещодавний вміст від Pvaleriy

  1. P

    Продам пыжи, пыж-контейнера, контейнера, прокладки, обтюраторы, гильзы 12 / 16 / 20 калибров.

    доброго дня. скиньте прайс на pvalvas@gmail.com
  2. P

    Продам Benelli Raffaello Elegant

    2 роки тому назад як я собі шукав і в мене "чисалось" купити от тоді реально не міг знайти жодної бенельки! Прийшлось купити двустволку але Беретту. Гарна рушниця от би ще зеркало затвора показали !
  3. P

    Weatherby Vanguard Sub-MOA Varmint 223 Rem. Leupold MK II 4-12x40

    Оптика з підсвіткою? Окремо продається? Ціна?
  4. P

    кронштейн на сако

    Дякую за відповідь! Вдалого продажу!
  5. P

    кронштейн на сако

    На тіку т3х підійдуть також?
  6. P

    Боевая пружина на ИЖ-54(ИЖ-26)

    Пружина в наявності? Залиште свій тел в приват
  7. P

    Браунинг х - болт

    Продан?
  8. P

    Маузер М03 30-06

    Продан? Какая щас цена?
  9. P

    Мій самокрут

    Пробку чим перемолюєте? Скільки гр пробки йде на один патрон?
  10. P

    browning x-bolt - отзывы

    Також стою перед вибором нарізного . Є такий же екземпляр не далеко від мого місця проживання але з вармінтовим стволом.... Думаю..... Вибір стоїть між тікою t3X і X-Bolt в 308 калібрі. Що зараз, після року користування можете сказати про бравнінг?
  11. P

    Порох NobelSPORT

    До 12-14 години полювання а з 15 години як раз годину часу трачу на відстріл ))))
  12. P

    Порох NobelSPORT

    Температура була +2 але самі патрики з морозильної камери 500літрової, вивозились на відстрвл в холодильнику з замороженими 1,5л бутилкою води і 3 штуки гелевих спеціальних тих контейнерів для утримання мінімальної температури. Патрони реально вставлялись холоднющі в патронники.
  13. P

    Порох NobelSPORT

    Накрутив і відстріляв на позаминулій неділі з морозілки заморожені набої на D20 , 206S, C7L через хрон. Виносив на відстріл в холодильнику переносному! Половина гільз піонкі пластикові тріснула вздовж гільзи. На цю неділю накрутив теж саме на гільзах біпі але нажаль з полюванням і відстрілом...
  14. P

    Продам карабин охотничий Steyr MANNLICHER Pro Hunter Heavy Barrel 308 Win.

    Профукав я його.......
  15. P

    Продам карабин охотничий Steyr MANNLICHER Pro Hunter Heavy Barrel 308 Win.

    Який зараз настріл? Без різьби на стволі?
Зверху