Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

Буга

Снайпер
Одного й того ж дня я не переїжджав по різних угіддях. Не лякайте мене що я візьму 3 зайці за сезон. Це мабуть найгірший жах що може приснитись мені.
Ви прямо таки промисловик . А якщо за сезон жодного не взяти .
 
  • Like
Reactions: crp

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Це мабуть найгірший жах що може приснитись мені.
найгірший сон, коли Ваші розповіді онукам починатимуться зі слів "колись у наших краях водились зайці.., це така сіра тваринка ...."
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А Ви не знаєте як зараз це відбувається . Приїхали на полювання і починають розглядати хто з чим прийшов . А тут бах і витягаєш з кофра курківку . Всі такі вау ! Як ти з цим будеш полювати ? Вони не мають уяви як можна одночасно вскинутись і одночасно звести курок . Тому і купують н/а , щоб не думати а тільки тра-та-та .
Ну, может от п/а и не фанатеют, но если почти новый или совсем не затертый ТОЗик или ИЖик, то внимание обращают. Уже как-то синяя изолента на прикладе "не будоражит" охотничьи сердца :) Про иномарки и "немчиков" молчу, в моих коллективах такие ружья - в диковинку.
 

HDC

Мисливець
А якщо за сезон жодного не взяти .
Щоб за сезон жодного не взяти? Це можливо. Та в минулому сезоні всі казали що зайців вистачало. І щоб не взяти зовсім чи взяти тільки 1-2 потрібно було щось з наступного :
1) не ходити на плювання взагалі;
2) якщо йти на полювання то без горілки;
3) шукати саме зайця а не по лісах свині -кози.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
А Ви не знаєте як зараз це відбувається . Приїхали на полювання і починають розглядати хто з чим прийшов . А тут бах і витягаєш з кофра курківку . Всі такі вау ! Як ти з цим будеш полювати ? .
Я не знаю как у вас в коллективе,но у нас почти половина охотников ходит с курковками....и ни какого смущения ни у кого не вызывает.
Наоборот,приятель где-то откопал ТОЗа 63 го в состоянии новом....то пацаны там усцыкались и восхищались данным девайсом....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щоб за сезон жодного не взяти? Це можливо.
4) просто його нема! а те що вигониш - не стіляєш, щоб хоч щось лишилось.

не ображайтесь, але я маю надію, що слова мої, Гени та пана Володимира, а потім і інших форумчан, стануть Вам у нагоді, не з приводу вибору зброї - то Ваша справа, а у питаннях засвоєння основних принципів класичного Полювання, дадуть змогу стати Мисливцем, а не кулеметником. якщо людина йде на полювання з метою відбити потрачені гроші - то не мисливець.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Наоборот,приятель где-то откопал ТОЗа 63 го в состоянии новом....то пацаны там усцыкались и восхищались данным девайсом....
Это хорошая тенденция. Тоже такое наблюдаю. Уже люди пытаются иметь приличное ружье, в патронташах наблюдаю на вид приличные патроны, камуфляжик-костюмчик, все реже увидишь старые валенки либо еще какие чуни. Т.е. даже простых деревенских охотников уже волнует, как он выглядит на охоте, с чем охотится, что о нем подумают друзья-коллеги. Культура охоты растет, пусть медленно, но уверенно. :)
 

KFoR

Зброяр
Привіт друзі. Стажу в мене аж на 1 рік більше ніж в HCD, і п/а я брав як одну "універсальну" рушницю. І коли міняти буду то п/а візьму в пластику і в "камуфляжі", але вже під полювання на водоплавну дичину. І зайчика свого першого я добув третім пострілом патроном з 0000 36грам. Але вже трофей на аватарі добутий 1 пострілом і дріб була вже №3 і патрон самокрут. А от що б хотілося в поле з чим полювати зайчика, якщо чесно то в мене навіть думок немає, поки з п/а так як одна рушниця..., але чогось мені лягла в плече иж-58 16 калібру з ангілйською ложею...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А от що б хотілося в поле з чим полювати зайчика, якщо чесно то в мене навіть думок немає, поки з п/а так як одна рушниця..., але чогось мені лягла в плече иж-58 16 калібру з ангілйською ложею..
н/а - рушниця, найскладніша в поводженні і догляді, за основну рушницю та ще й новачкам, як правило, його не беруть, а беруть як компроміс на всі види полювань, як статусність, як понти, як що завгодно - сам через цю кухню пройшов, тому розказати казок можу. хоч стріляйте в мене з того ж Хатсана, але не бачив я жодного автоматника. який заряджав тільки 1 патрон в ствол через величезну любов до природи, в основному - тра та та та! навіть при знанні законів залишається спокуса таки впхати 4й і 5й, і таки пхнуть! і валять - бо звідки ті черги?! і в лісі товчуть, поки затвор на останов стане. то все інша історія і не з цієї теми. для основної рушниці н/а не підходить, окрім випадків, коли мисливець полює майже виключно на водоплавну через умови полювання або через свої уподобання.
Андрію, тягне тебе до горизонталки? тягне! а от побачиш, що буде в 30, а потім далі. н\а треба пройти, багато в кого він залишиться в арсеналі, але для вигулювання 5-10 разів на рік, це називається - вигнати павуків зі ствола.
 

KFoR

Зброяр
н/а - рушниця, найскладніша в поводженні і догляді, за основну рушницю та ще й новачкам, як правило, його не беруть, а беруть як компроміс на всі види полювань, як статусність, як понти, як що завгодно - сам через цю кухню пройшов, тому розказати казок можу. хоч стріляйте в мене з того ж Хатсана, але не бачив я жодного автоматника. який заряджав тільки 1 патрон в ствол через величезну любов до природи, в основному - тра та та та! навіть при знанні законів залишається спокуса таки впхати 4й і 5й, і таки пхнуть! і валять - бо звідки ті черги?! і в лісі товчуть, поки затвор на останов стане. то все інша історія і не з цієї теми. для основної рушниці н/а не підходить, окрім випадків, коли мисливець полює майже виключно на водоплавну через умови полювання або через свої уподобання.
Андрію, тягне тебе до горизонталки? тягне! а от побачиш, що буде в 30, а потім далі. н\а треба пройти, багато в кого він залишиться в арсеналі, але для вигулювання 5-10 разів на рік, це називається - вигнати павуків зі ствола.
Я знаю що п/а в мене в арсеналі буде. Ну підходить він для полювання на водоплаваючу. А от поле і зайчик....
 

HDC

Мисливець
Я згідний що для новачка п.а. можливо зразу й не потрібно, краще б рекомендував 1 зброю взагалі взяти одностволку, коли 1 патрон то навчитись стріляти й цілитись обдумано буде простіше. Сам про таке думав, та лінь було вишукувати цю одностволку і потім знав що все одно захочеться п.а.
Також звісно одностволка чи двостволка простіше в обслуговуванні. Двостволка простіша в конструкції, патрони в стволи засунув і вона вистрілить 100% якщо не буде відсічки. А за п.а. треба доглядати. Я минулого року під час осіннього полювання на зайця по дощу полінувався рушницю розібрати-протерти-висушити-змазати. Після цього вона у мене сама не перезаряжалась, клинило. Відтоді відношусь до системи перезарядки дуже ніжно.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Жаль, что не охотитесь на перепела. Вообще прикольно бы посмотреть на автоматчиков на перепелиной охоте :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А от поле і зайчик....
от от, рости серед себе! найкращі полювання, коли його суть у 1-2 пострілах - вальдшнеп, фазан, тропіння зайця. я не применшую значення та вагу полювань, де треба стріляти багато - голуб, перепел, переліт качки, але стріляти і просто х..ти в повітря - це 2 великі різниці. і от з досвідом доходить - а таки вистачає ІЖ-17, щоб добути 1 качку (більше мені особисто не треба), 1 фазана за полювання, 1 зайця. а не добув - хай живе, головне не підранок зроблений 4м пострілом. і відпадає тоді потреба носити патронташ - вистачає підсумка на 12 патронів. мисливець виглядає Мисливцем, а не солдатом зондер-команди.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сам про таке думав, та лінь було вишукувати цю одностволку і потім знав що все одно захочеться п.а.
привіт Вам сьогодні. лукавите з першого посту - н/а у вас хатсан, тому Ви не могли не бачити хатсан оптіма - одностволка, копія Беретта-412:D:D:D за 4,500 новенька!
https://ibis.net.ua/products/details/14480038/
 
Останнє редагування:

kapitan-sa

Слідопит
Давно бредил горизонталкой..долго искал подходящий вариан с дефектом сволов для обрезания под цилиндры с под легавой,подвернулся немчик в очень не плохом состоянии но подутыми чёками , обрезал..да ценители скажут что это уже не то.....открыл сезон с ним, охочусь и получаю удовольствие, какое то оно душевное,с ним и охоты какие то интересные получаются ....п\а даже в руки не хочется брать.....а немчика не хочется с рук выпускать..


 
Зверху