Полювання з підходу та вишок

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Шановний п.BOGUN, якщо можна дайте фото Вашої підставки під карабін, використовую свою з однією точкою опори вгорі, Ваша здається з двома, зацікавила! Чи пробували різні?, які відзиви про цю підставку?
CAM00629.jpg


Підпірок у мене дві. Одна триніг, друга двоніг з чотирьох планок. З триногої комфортно стріляти до 120 м, з двоногої до 200 - 250м. На кінцях приклеєний повсть.
CAM00631.jpg
CAM00633.jpg
CAM00634.jpg
CAM00635.jpg
CAM00636.jpg
CAM00638.jpg
CAM00639.jpg
 

slexpert2001

Новачок
Прекрасний вид полювання, від переглянутих фото п.BOGUNа отримай істинну насолоду. У нас в черкаській обл. у товариствах УТМР нажаль не дозволено полювання нарізною зброєю, з вишок, та з підходом. так рішили чини ДЛГ.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ріпак-самосій
Нарешті знайшов час піти на полювання. Швиденько випив кави і в дорогу. По радіо грає музика, гончак щось бурмоче під ніс, колеса крутяться і ми хорошим темпом наближаємося до угіддя... :)
Вже на місці. До озерця затиснутого пагорбами прилягає великий шмат очерету з острівцями пелехатої лози. Тут від стороннього ока ховаються кабани та олені....
Місце засідки вибрав не випадкове. До очерету притулилося поле покинутого ріпаку. Судячи з величезної кількості слідів, кабани палали незмірною любов'ю до цього місця. Тут я їх і почекаю...

CAM00942.jpg


Висівши з машини прямую до вишки захищеної від вітру старою вербою. В половині дороги згадав про підпірку. Забув взяти. Не біда. Нікуди йти не буду. Хай там що, з вишки не злізу. Переконую себе.
Звечоріло. Вийшла козуля. То занурювалася, то виринала з моря сухого ріпаку. В кінці-кінців потонула та й нема...пропала...
Далеко, на тлі булого ріпаку бачу чорну пляму. Щось серйозне, подумалося. В біноклі бачу самотнього кабана. Далеко. Метрів з 450.
Що робити? Не маю підпірки, щоб підійти до звіра і влучно вистрелити. Десять хвилин сиджу і дурю себе надією.... а може кабан підійде блище?...
Не йде, а день закінчується. Вирішую підходити звіра без підпірки, і в разі чого, стріляти з вільної руки. На щастя, ріпаком вилася доріжка з трав'яним покровом, який чудово приховував звуки моїх кроків. Підхожу до звіра на п'ятдесят метрів. Кабанчик нівроку. Бачу що це самець. Цілюсь в голову, щоб не шукати з собакою такого великого і небезпечного звіра. Здоров'я собаки важливіше. Запобіжник...бах!... Тиша. Кабан разом з пострілом рухнув на землю...Ейфорія...

CAM00952.jpg


CAM00948.jpg
 
Останнє редагування:

Саша30

Слідопит
Тему не читал. Извините, не уважаю охоту с вышек.
Моё ИМХО это чисты убой. Я был на подобной охоте. Я не выстрелил. Они же там как ручные....
 

Hovarf

Слідопит
Причини в сумі зрозумілі. Пост-совіцька модель ведення мисливського господарства не дає можливості пересічному мисливцю сповна тішитися таким видом цікавого та захопливого полювання.
Ось тут дозвольте з Вами не погодитись. Причина низької популярності індивідуального полювання на копитних серед пересічних вітчизняних мисливців в першу чергу в низькому життєвому рівні. При облавних полюваннях, для прикладу на цього ж кабана, колектив мисливців (а це переважно 10 - 15 чоловік) всі витрати (ціна ліцензії, м'яса, єгерські послуги) розприділяє між собою порівну, при індивідуальному - всю суму повинен сплатити один мисливець. Крім цього до даної суми при індивідуальному полюванні часто може додаватися ще й ціна трофея. Потрібно також врахувати і ціну нарізної зброї та оптики. Для нашого пересічного мисливця звичайна двостволка - зброя на всі випадки життя, і на качку і на зайця і , якщо треба то і на кабана. Цього не скажеш про нарізну зброю. Щодо самої теми, яку Ви підняли, то вона безперечно цікава та заслуговує уваги.
 

Oleghunt

Мисливець
Як ручні вони -так воно є, це в тих господарствах де звір напівдикий, на штучній відгодівлі, де " мисливці " підїжджають на джипах під саму вишку і стріляють все що виходить на підгодівельну ділянку (я же деньги уплатил), НІКОЛИ не поважав та й не буду таких горе- мисливців, тут повністю згідний з СЕВЕР та Саша 30,таке полювання не принесе ніякого задоволення , а ВИ попробуйте як ми в Карпатах , де до вишки 2 години ходу і весь час вгору ,на своїх двох, з рюкзаком в якому теплий одяг,вода та ін, потім з настанням темноти назад вниз, і це все НЕ по польовій вкатаній дорозі, не хотілось би когось образити але приїжджали до нас такі мисливці, які побачивши (в бінокль) місце де розташовані вишки зразу знаходили причини для відмови, полювання для них закінчувалось в мисливському будиночку внизу, з грандіозними п*янками та стрільбою по ялицях.
 

Hovarf

Слідопит
Дуже поширений міф нібито полювання в Європі тільки для багатих. Це не так. Учитель, водій тролейбуса, столяр, тракторист... може собі дозволити, без надмірних зусиль для сімейного бюджету, полювання на весь список мисливської фауни доступний і його регіоні...від качки до благородного оленя...
І з цим дозвольте не погодитись. Справа в тому, що мати на увазі під словом "багатий". Маю на увазі те, що в Європі водій тролейбуса за тиждень заробляє стільки, скільки наш не заробить за пів року.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І з цим дозвольте не погодитись. Справа в тому, що мати на увазі під словом "багатий". Маю на увазі те, що в Європі водій тролейбуса за тиждень заробляє стільки, скільки наш не заробить за пів року.
Согласен. Мы еще не в Европе. И даже не в Белоруссии. Хотя, отдельные особи нашего общества, с годовыми доходами в миллионы у.е. , это - в в тяжелые для Украины времена, уже могут позволить себе жить, с полным комфортом, даже на Марсе,ИМХО. Общество разделилось на крайности-богатых (5-10%) и бедных (60-70%). Среднего класса, составляющего основную массу граждан развитых стран, в Украине практически нет, ИМХО.
 
  • Like
Reactions: crp

север

ветеран форуму
надійна команда
Ріпак-самосій
Нарешті знайшов час піти на полювання. Швиденько випив кави і в дорогу. По радіо грає музика, гончак щось бурмоче під ніс, колеса крутяться і ми хорошим темпом наближаємося до угіддя... :)
Вже на місці. До озерця затиснутого пагорбами прилягає великий шмат очерету з острівцями пелехатої лози. Тут від стороннього ока ховаються кабани та олені....
Місце засідки вибрав не випадкове. До очерету притулилося поле покинутого ріпаку. Судячи з величезної кількості слідів, кабани палали незмірною любов'ю до цього місця. Тут я їх і почекаю...

Переглянути вкладення 152895

Висівши з машини прямую до вишки захищеної від вітру старою вербою. В половині дороги згадав про підпірку. Забув взяти. Не біда. Нікуди йти не буду. Хай там що, з вишки не злізу. Переконую себе.
Звечоріло. Вийшла козуля. То занурювалася, то виринала з моря сухого ріпаку. В кінці-кінців потонула та й нема...пропала...
Далеко, на тлі булого ріпаку бачу чорну пляму. Щось серйозне, подумалося. В біноклі бачу самотнього кабана. Далеко. Метрів з 450.
Що робити? Не маю підпірки, щоб підійти до звіра і влучно вистрелити. Десять хвилин сиджу і дурю себе надією.... а може кабан підійде блище?...
Не йде, а день закінчується. Вирішую підходити звіра без підпірки, і в разі чого, стріляти з вільної руки. На щастя, ріпаком вилася доріжка з трав'яним покровом, який чудово приховував звуки моїх кроків. Підхожу до звіра на п'ятдесят метрів. Кабанчик нівроку. Бачу що це самець. Цілюсь в голову, щоб не шукати з собакою такого великого і небезпечного звіра. Здоров'я собаки важливіше. Запобіжник...бах!... Тиша. Кабан разом з пострілом рухнув на землю...Ейфорія...

Переглянути вкладення 152896

Переглянути вкладення 152897
В какую сумму, в среднем, обходится одна такая "охота"?
 

Саша30

Слідопит
, а ВИ попробуйте як ми в Карпатах , де до вишки 2 години ходу і весь час вгору ,на своїх двох, з рюкзаком в якому теплий одяг,вода та ін, потім з настанням темноти назад вниз, і це все НЕ по польовій вкатаній дорозі, не хотілось би когось образити але приїжджали до нас такі мисливці, які побачивши (в бінокль) місце де розташовані вишки зразу знаходили причини для відмови
Были, знаем. Майдан Львовской области
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Звірі не ручні. Цілковито дикі. Огорожі немає ніде. Полювання безплатне, а навіть 20% від туши в заготконторі отримує мисливець. Вистачає на набої і паливо.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Все дуже просто. Територію первинних мисливських колективів треба повернути у цілковите та абсолютне розпорядження членів ПМК... і все буде... Як то кажуть: "угіддя мисливцям!"
 

Саша30

Слідопит
Все дуже просто. Територію первинних мисливських колективів треба повернути у цілковите та абсолютне розпорядження членів ПМК... і все буде... Як то кажуть: "угіддя мисливцям!"
Такого не будет. Сейчас придут новые с голубыми кровями и под себя всё зажмут....
 
Зверху