Мисливські настоянки.

HOT GANS

Мисливець
Добрий вечір усієй чесной компанії. Оце читаю цю сторінку форуму, кожен раз слинка тече. Ще у вересні назбирав гльоду, шипшини,терену, та ще й малинки трохи осінньої. Оце залив все по рецептам вашим Андрій та дядько Гуцул, ходив місяць як лис біля кринки....... і нарешті соьгодні не витримав.... розпечатав!
Яка смакота! Її б оце після вдалого полювання... але на жаль нема. До сих пір облизня маємо. Хоч за вас порадуємося. За здоров?я!!!
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
HOT GANS;220904 сказав(ла):
Її б оце після вдалого полювання... але на жаль нема.
HOT GANS;220904 сказав(ла):
Хоч за вас порадуємося. За здоров?я!!!
Хлопці ми з Вами! все буде добре і колись збудеться моя мрія і ми всі випємо по 100 грам шипшинівки Богуна (від вигляду якої в мене слинки течуть) на форумному полюванні у Вас на Донетчині і заспіваємо веселу пісню!
 

HOT GANS

Мисливець
Оце дякую за побажання. Та надіюся що все вже не за горами!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Цього року маю багато терену, і тому крім настоянки на терені роблю ще вино. Рецепт такий самий як і вина з винограду. Роблю я так: в бутель 20 л. насипаю перетолоченого терену прибл. 15-20 см., розчиняю в воді 2.2-2.5 л. цукру і заливаю в бутель, зверху гідрокришку і в теплу кімнату щоб бродило.
Я ще вино з терену не робив (тобто тепер роблю перший раз ) і не пробував, але мій знайомий каже що дууууже смачне.
Всім смачного, споживайте помірно.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Зробив трохи вина з терену і два відра ставлю на заморозку щоб настоянку було з чого робити.
Так що на свята можите заходити в гості поколядувати.
З пов. Роман.
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Прошу вибачення, в пості 205 " в бутель 20 л. насипаю перетолоченого терену прибл. 15-20 см., розчиняю в воді 2.2-2.5 л. цукру " - помилка, я даю 2.2-2.5л. цукру на 10 літровий бутель а не на 20 літровий.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Послідував Вашому прикладу назбирав терену і також вино попробую зробити але мій рецепт трохи відрізняється від Вашого.

Я назбирав 8 літрів терену висипав в відро добре витовк в кашу терен і додав 8 літрів води (джерельної води це обовязково! Для вина не добре давати воду з крану) Накрив все це діло марлею на 1-2 доби поки не розпочнеться процес бродіння піна і бульбашки! Тоді мезга почне відокремлюватись від соку. Далі вижму добре сік від жмиху і кісточок. Отриману кількість соку наприклад 7 літрів. (На літру для сухого вина 200-250 грам для солодкого 300-350 грам на літру)
Додаю цукор (розведений на теплі воді) в сік і ставлю гідрозатвор!

Читав та і казали мені що вино якщо бродить з кісточками дає потім легку горяч! Хоча це справа на любителя!

Цього року вже пізно але найшов файний рецепт з обліпіхи на вино то як Бог дасть я на другий рік поставлю!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, ще експериментальним шляхом дійшов висновку що настойка з терену краща коли терен заморозити а потім робити настойку ніж робити з свіжого терену.
Всім ні пуху і світлого розуму.
 

KIRA

Мисливець
А мені стрийко дав хороший рецепт з шипшини і головне довго чекати не потрібно. 1,2 спирту, 200гр цукру і 200гр шипшини, всьо висипати в 3-ох літрову банку і залити перекипяченою водою, або дистильованою хто як робить. Шипшину я брав суху, ставив у темне місце десь на два- три тижні, хочу зарас замість цукру дати меду, якщо буде добре відпишусь!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Перший пост цієї теми Богун дав шикарний рецепт шипшинової настійки! Я по ньому робив настійку супер вийшло!

http://uoor.com.ua/forum/rus/messages.php?page=0&theme=1551

Доречі з шипшини роблять навіть вино кажуть смакота несамовита!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
IMG_20150216_105811[1].jpg IMG_20150216_110530[1].jpg IMG_20150216_110958[1].jpg Всім Доброго здоровя.
Кілька раз приїжджав до кума на полювання і такою доброю самогоночкою він мене пригощав, що вся "магазинка" яку приносили залишалась і хто її пив невідомо. Так от, кожен раз рецепт спитаю тай забуваю і так кілька раз, але на закритті на копито взяв олівець і папір тай на потіху нам всім записав рецептик і ділюсь з вами, а він дуже простий:
На одну порцію самогону, а порція у нас стандартна - трьох літровий слоїк треба :
1) 6 шт чорносливу з кісточкою
2) 6шт гаоздичок (не тих що засохли з 8 березня, а тих що для приправ)
3) 2 столові ложки цукру
4) 1 пачечка ванільного цукру
5) 2 столові ложки чорного чаю

Все це висипати в слоїк і відкласти на 3-4 дні, відцідити, розлити в бутилки.
Споживайте помірно.
Всім світлої голови.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за рецепт, вітання куму. Приємний напій, як на мене достатньо буде і : 1 столовії ложки цукру.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А я от не пам'ятаю писав чи ні,якщо повторюся то вже вибачайте.
Спробував нещодавно "хріновуху" ох і добра горілочка.Навіть дружині сподобалась,хоч вона і не любитель крепких напоїв.
А робиться вона так: 3л самогону (або 1,7л спирту) 150грамів кореню хріну,три ложки меду,1 великий лимон.
Коріння нарізаємо тонесенькими скибками і кладемо у горілку,ставимо у темне місце на п'ять днів (більше не потрібно бо буде дуже ядерниа) потім проціжуєми і кладемо нарізаний скибками разом зі шкіркою лимон,залишаємо ще на неділю,знову цідимо і доправляємо мед (якщо до цього використовували спирт то треба мед розвести водою у бажаному співвідношені до спирту) І залишаємо ще на недільку. Потім дуже обережно щоб не потурбувати осад (я використовував крапельницю) зливаємо у бажану ємність.
Приємного куштування! Але в міру!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
може тут і є таке, все ж відмічусь, покійна бабця пусля того, як мій тато качав мед, робила таку річ.
під час викачки меду, а саме розпечатування рамок залишається забрус - обрізки, їх часто в пермішку з медом буває 2-3 великі миски, після зціджування з них меду, самі обрізки промиваються водою і далі топляться на віск, а оця солодка вода - сита, залишається. от зливається вона в діжку, дріжджі (0,5кг залежно від кількості рідини), можна трохи додати меду, якщо води вийшло трохи більше. і в тепле місце щоб виграло. слідкувати щоб не перекисла. а далі гнати на найстаршрму апараті - на плиту, казан на казані стики обмазані житнім тістом, холодник - капає як сльоза, вихід невеликий (менше ніж з цукру). але коли всю змішати виходить 55-60% та пахне воском і чомусь прополісом! товариші ш міліції коли їхали на відповідальні звіти - все просили 1-3 літри для шефства.
ПиСи: доречі можна для пришвидшення результату додати кіло-2 цукру - дріжджі люблять глюкозу а от у меді 70% фруктози.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Правильна настоянка :) горілка на чорному хлібі з салом :)
 
Зверху