Перекурчик

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Леха ты уже совсем в глухую классику ушёл...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Привет первой столице!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
колєги привіт! хочу поділитись спостереженням за розділом продам гладкоствол - в середині тижні рушниці виставляються нечасто - 1-2 в день, перед суботою та в неділю - штіль, в понеділок - 3-5 нових оголошень+ підйом авторами 5-7 старих оголошень. це типу був на полюванні. не попав - продам су.ку найух?!! :D :D :D
 

kef

Зброяр
колєги привіт! хочу поділитись спостереженням за розділом продам гладкоствол - в середині тижні рушниці виставляються нечасто - 1-2 в день, перед суботою та в неділю - штіль, в понеділок - 3-5 нових оголошень+ підйом авторами 5-7 старих оголошень. це типу був на полюванні. не попав - продам су.ку найух?!! :D :D :D
А якщо їх трохи є тих труб .тоді як ? :D
 
колєги привіт! хочу поділитись спостереженням за розділом продам гладкоствол - в середині тижні рушниці виставляються нечасто - 1-2 в день, перед суботою та в неділю - штіль, в понеділок - 3-5 нових оголошень+ підйом авторами 5-7 старих оголошень. це типу був на полюванні. не попав - продам су.ку найух?!! :D :D :D
:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хай живе й пасеться моя коза на вашому городі!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
якби я козу мав,
був би не женився -
зранку встав пої..ав,
молока напився!
:D:D:D
 

kef

Зброяр
У нас неділя. Закриття на качку. Яка так і не летіла в нас. А місцевих не полюю .бо майже їх усіх "знаю". З'їли стільки зерна .що можна було два добрих кабанів вгодувати.
В тому році в грудні був масовий переліт. Тисячі летіли.
 
Статус
Закрита.
Зверху