Зброя малих калібрів

Статус
Закрита.

vadukmuk

Мисливець
Неможу найти відповідь на своє питання, і в колективі нівкого такої зброї немає.
хочу знати чому зброя менше 20 кал. так ціниться? там і заряд пороху менший і навіска дробу і вага пулі. хіба що по вазі така рушниця легша за 12,16 кал. (приклад того що на форумі появився тоз в 28 кал. і через пів години він був в резерві)і я давно помічаю що в мисливців до такої зброї великий інтерес. Поясніть чому так!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Великі хлопчики не нагулялися в дитинстві :D
Доречі, в той же ТОЗ-34-28 чомусь сунуть навіски пороху-шроту більші, ніж я споряджаю на свої рущниці в 20-тому. Оце я вважаю зайве. А велика кількість різноманітних іграшок - сам таким хворію :D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Неможу найти відповідь на своє питання, і в колективі нівкого такої зброї немає.
хочу знати чому зброя менше 20 кал. так ціниться? там і заряд пороху менший і навіска дробу і вага пулі. хіба що по вазі така рушниця легша за 12,16 кал. (приклад того що на форумі появився тоз в 28 кал. і через пів години він був в резерві)і я давно помічаю що в мисливців до такої зброї великий інтерес. Поясніть чому так!!
Я думаю что Вы немного заблуждаетесь по поводу 28 калибра и остальных калибров которые меньше 20го.Нет есть конечно ценители и поклонники этого калибра,или этих калибров которые меньше 20го,но так чтобы это оружие прям ценилось среди охотников то я думаю что нет.Повторюсь,что любители конечно есть.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Неможу найти відповідь на своє питання, і в колективі нівкого такої зброї немає.
хочу знати чому зброя менше 20 кал. так ціниться? там і заряд пороху менший і навіска дробу і вага пулі. хіба що по вазі така рушниця легша за 12,16 кал. (приклад того що на форумі появився тоз в 28 кал. і через пів години він був в резерві)і я давно помічаю що в мисливців до такої зброї великий інтерес. Поясніть чому так!!
У всех есть дети, и малый калибр для детей, которых родители хотят преобщить к охоте, ну или повыёживаться. Хотя за бугром на стенде гасят с 28 калибра
 

Северный

Мисливець
У меня у товарища есть 28мушка)
Как-то взял он ее на охоту, западник нашёл кунака, наверное выстрела с 7-мого он упал и то наверное от смеха. После второго у меня в кармане насчиталось 16 гильз. Не знаю,ружье,патроны или стреляки такие, но больше он её не берет.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вставлю и я свои 5-ть), так сказать мое мнение по поводу 28-го.
В наличии есть 12-й, 16-й, было и МР-153, в этом сезоне купил себе одностволку в 28-м калибре.
Что мне нравится в данном калибре(опять таки чисто мое скромное) - легкость, практически отсутствие отдачи, кучность, да патроны дорогие 450-470 за пачку, но за то потом самому снарядить стоит копейки. Ну и для души то что надо))).
Не знаю игрушка или не игрушка, но вот все в этом сезоне 28-м:
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Вставлю и я свои 5-ть), так сказать мое мнение по поводу 28-го.
В наличии есть 12-й, 16-й, было и МР-153, в этом сезоне купил себе одностволку в 28-м калибре.
Что мне нравится в данном калибре(опять таки чисто мое скромное) - легкость, практически отсутствие отдачи, кучность, да патроны дорогие 450-470 за пачку, но за то потом самому снарядить стоит копейки. Ну и для души то что надо))).
Не знаю игрушка или не игрушка, но вот все в этом сезоне 28-м:
Лайк!!!
 

vadukmuk

Мисливець
Я думаю что Вы немного заблуждаетесь по поводу 28 калибра и остальных калибров которые меньше 20го.Нет есть конечно ценители и поклонники этого калибра,или этих калибров которые меньше 20го,но так чтобы это оружие прям ценилось среди охотников то я думаю что нет.Повторюсь,что любители конечно есть.
Може і так. Просто замічаю що тільки зявляється щось менше 20 кал. то відразу на них є попит. Мабуть через те що вони рідко "випливають" і на них відразу знаходиться декілька тих поціновувачів які їх забирають
 

vadukmuk

Мисливець
Не спорю, но как вариант и патроны могли бить,так себе.
Было и то,что трофей на дереве оставался, собака в машину и домой)))
Кстати, та 28мушка продается))
Да, патрони можуть такі бути, сам бачив як на закритті пушного минулого року один стріляляв по стікляні пляшці дробом 00 з метрів 30-40 і пляшка не розбилась, тільки було чути як дріб дзенькає.(патрони були саморобні). тоді почали сміятись що він тими патронами зайцям синяків наставив:)
 

KFoR

Зброяр
Да, патрони можуть такі бути, сам бачив як на закритті пушного минулого року один стріляляв по стікляні пляшці дробом 00 з метрів 30-40 і пляшка не розбилась, тільки було чути як дріб дзенькає.(патрони були саморобні). тоді почали сміятись що він тими патронами зайцям синяків наставив:)
за стрільбу по скляних пляшках я б дав по морді!
 

Patso

Снайпер
А я сам собі придбав одностволку в 32 або 410 калібі. Особливо курковку.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну 20 хорошо,28 и 32 еще ладно,для любителей и ценителей,а что с 410 делать я даже не знаю...
 
Статус
Закрита.
Зверху