Winchester SX-4

ІгорТ

Новачок
Winchester SX-4 Field. Довжина ствола 760 мм. патронник 76мм. Принцип перезаряджання - газовідвід. Жодних зауважень за недовгий час експлуатації не виявлено. Рушниця постріляла тільки на стенді, на полюванні з огляду на дату придбання і по цей час, не була. Без проблем перезаряджає спортивні набої з навіскою дробу 24 грама. Рушниця купувалася 2,5 місяці тому, тобто рушниця ще на гарантії. Зовнішній вигляд без потертостей, подряпин і т.д. В комплекті чохол, повний набір чоків. І супер-бонус чок Gemini 0,38. Територіально - Рівне Ціна 31 тис.грн. 0989268960 Лев.
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Sergiy_Kopach

Мисливець
Доброго дня,
Вибачте за флуд в темі, але все ж таки: я придивляюсь до такого апарату крутив вертів вруках ніяких таких суттєвих зауважень не побачив (постріляти не вийшло). Можливо у Вас є якісь претензії до даного апарату, можливо щось не влаштувало - прохання написати тут, або в приватному повідомленні. Заздалегідь вдячний, з Повагою!
 

ATIS

Снайпер
Доброго дня,
Вибачте за флуд в темі, але все ж таки: я придивляюсь до такого апарату крутив вертів вруках ніяких таких суттєвих зауважень не побачив (постріляти не вийшло). Можливо у Вас є якісь претензії до даного апарату, можливо щось не влаштувало - прохання написати тут, або в приватному повідомленні. Заздалегідь вдячний, з Повагою!
Знаю цю рушницю, і її власника, там притензій нуль. Просто йому зараз потрібен бокфлінт, і все.
 

ІгорТ

Новачок
[QUOTE = "Михайло1992, post: 913690, member: 26019"] Какая сверловка есть размер [/ QUOTE]
Гляну, здається 18,5 ...
 

Михайло1992

Мисливець
Я питав в ібісі продавець сказав 18,8 що це близнюк браунінга абсолютно все однакове тільки ціна і цівка по іншому кріпиться тут на форумі пишуть що в браунінга делікатна коробка
 

ІгорТ

Новачок
Я питав в ібісі продавець сказав 18,8 що це близнюк браунінга абсолютно все однакове тільки ціна і цівка по іншому кріпиться тут на форумі пишуть що в браунінга делікатна коробка
якщо на рушниці вказано, то сьогодні перегляну.
 
Зверху