WINCHESTER 1911 SL

Александр1390

Мисливець
Допоможіть визначити ціну даної рушники! Рік випуску 1915! Всього було виготовлено 83тис.шт. Довжина ствола 650мм патронік 12/65, вага 3720г. В стволі присутні невеликі раковини! Механізм працює добре, цівка виготовлена з алюмінію, на прикладі є невелика тріщина! По металу вироботки великої немає! Ствол я так думаю не хромований, сверловка 18.5мм звуження циліндр, вороніння як на мене рідне. Стан загальний судіть по фото! За потреби зроблю додаткові фото!
 

Вкладення

Александр1390

Мисливець
FULL, це повний чок!!!!!!!!!!!
Да згоден!!! Но тут така ситуація що довжина ствола з заводу була 660мм а в моєму 650мм!!!! І мушка вже не така як в орігінале((( хтось колись постарався!!! Через то я і написав що циліндр!
 

Александр1390

Мисливець
Рушницю оглядав спеціаліст!) При замірах було встановлено що звуження 0.6!! І її ніхто не різав!!! Були такі модифікації.
 

Александр1390

Мисливець
Маю наміри продати або обміняти дану одиницю зброї! Ціна 800$! Зареєстрована в Житомирській області! Двічи на тиждень катаюсь на Київ, можем домовитись за огляд в Києві! Обмін на нарізний карабін в 308калібрі!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
В Америці цю модель ще називають Widow Maker або Head Buster
В переводі,рушниця,котра робить вдів або та,що розбиває голови-через складність конструкції,модель створювала досить проблем для власників і тому спричиняла багато травм,тому в народі і отримала таку назву і довго не ,,прожила,,
Новий власник мусить чітко розуміти принцип дії всіх механізмів,щоб ненароком не отримати травму з усіма витікаючими
Майте на увазі...
 

Александр1390

Мисливець
Вітаю
В Америці цю модель ще називають Widow Maker або Head Buster
В переводі,рушниця,котра робить вдів або та,що розбиває голови-через складність конструкції,модель створювала досить проблем для власників і тому спричиняла багато травм,тому в народі і отримала таку назву і довго не ,,прожила,,
Новий власник мусить чітко розуміти принцип дії всіх механізмів,щоб ненароком не отримати травму з усіма витікаючими
Майте на увазі...
Читав про таке) справа в тому що неправильне поводження з любою зброєю несе ризик! В 99% травмувань виною є людський фактор))))
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Якщо читали то добре,а я написав,щоб всі почитали,ви ж не ,,упомянулі,,за ,,вибрики,,цієї моделіo_O
Люба зброя не пробачає халатнього з нею поводження,але деякі моделі,як от ця,ще з більшими ,,сюрпризами,,
Варто б було це знати потенційним покупцям,чи не так?
 

Александр1390

Мисливець
Якщо читали то добре,а я написав,щоб всі почитали,ви ж не ,,упомянулі,,за ,,вибрики,,цієї моделіo_O
Люба зброя не пробачає халатнього з нею поводження,але деякі моделі,як от ця,ще з більшими ,,сюрпризами,,
Варто б було це знати потенційним покупцям,чи не так?
Я з вами згоден на всі 100% і дякую за допомогу!!! Для потенційного покупця я накрутив десяток різних патронів щоб її відстріляли))))
 
Зверху