Target 15-87 Classic 12/76

Mazaj 2018

Слідопит
Зараз все крім 28 споряджаю на Рівненських п/к, в мене особисто найкращі результати на них, навіть кращі ніж на буржуйських, все до чотирьох нолів, дальше починаю мутити різні варіанти.
Ссылку и фото дайте пожалуйста и если можно на каких порохах капсулях и номер дроби. Спасибо.
 

zavgosp75

Мисливець
п/к брав у магазині Сапсан в Рівному, фото попробую скинути,, але навряд чи вийде.
Капсуль 688, порох Нобель С7л, 1,8/34, зірка,
Багато пробував на коркові, войлоку і тд. не виходило те що хотілось, хоча люди пишуть що на бутербродах краще, в мене невиходило по кучі і осипу бажаного результату, відстрілював дуже багато.
 

zavgosp75

Мисливець
В мене тут питання до власників Таргета, цей поршень що ішов в комплекті з написом "магнум" він має мати компресійне кільце чи ні? виточка на ньому є так як то під кільце як на звичайному, у кого який і хто користувався на 32-36 наважку?
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
я не користувався поршнем магнум. А знайомий казав" в ного теж таргет"що на 32 грами інколи буває неперезаряд. На 36г працює хорошо.
 

harley 85

Мисливець
В мене тут питання до власників Таргета, цей поршень що ішов в комплекті з написом "магнум" він має мати компресійне кільце чи ні? виточка на ньому є так як то під кільце як на звичайному, у кого який і хто користувався на 32-36 наважку?
Так спеціально зроблено - без кілець, щоб зкидати надлишок газів/тиску пи використанні великих наважок.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Друзi, що з рушничками? Як працюють? На яких набоях? Хтось тестував ПК Рысь з нобелями: 206s, A0, C7, на дальнячок в зиму?
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Пока що працює відмінно. Незною чому но 206s взагалі не пішов,як я не старався но кучності я на ньому недобився якої як хотілось,думав що проблема а таргеті но на іж 54те саме. А на д 20 і соколі результати непогані.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...чому но 206s взагалі не пішов,як я не старався но кучності я на ньому недобився якої як хотілось...
Сашко,а спробуй зменшити наважку на 0.1-0.2 грами і зроби по три набоя(3 з наважкою у меньшу сторону на 0.1 грами і 3 з наважкою у меньшу сторону на 0.2 грами),та зроби постріли кожними з трьох набоїв по 100-дольній мішені встановивши її на 35-40 метрів...
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Пока що працює відмінно. Незною чому но 206s взагалі не пішов,як я не старався но кучності я на ньому недобився якої як хотілось,думав що проблема а таргеті но на іж 54те саме. А на д 20 і соколі результати непогані.
У мене на 206 s 1.65 на 32 вийшла непогана кучнicть. Не знаю чому у вас так. Може звуження? Я ставлю 0,5.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Може звуження? Я ставлю 0,5...
О,це точно!Звуження забув згадати... Звуження не аби яку роль грають у кучі,але не треба забувать,що крупні номери шроту з дульними звуженнями більш ніж 0,75 працюють не дуже гарно...Щє не останню роль грає температура повітря та вологість...
 

shevchuk

Мисливець
Доброго всім,заряджаю 206s 1.6 на 34гр.дробу,контейнер сільвер високий,зірочка і докатка на закрутці,дріб N7,N5 звуження 0,75мм,відстань 35-40 метрів,працює непогано(з качки витягнув 6 дробин,).По мішені не відстрілював.Рушниця Target 15-87.
 
Всем добрый вечер и с праздником с открытием охоты! Кому повезло с полем! Кому нет, того с будущими трофеями. У кого таргет 1587, подскажите пожалуйста вот такая ситуация. Был сегодня на охоте,все как всегда, но в какой-то момент случилось следующее. Произошел выстрел, гильза вылетела, достался следующий патрон, перезарядка произошла. Нажимаю на спусковой крючок, срабатывает усм, а выстрела нет, думал осечка, немного отвёл затвор назад, отпускаю затвор нажимаю на курок, снова выстрел. И так после каждого выстрела. Грешил на патроны, поменял, такая же беда. Может кто подскажет как с этим вопросом бороться. Всем ни пуха ни пера!
 

koschel

Мисливець
Всем добрый вечер и с праздником с открытием охоты! Кому повезло с полем! Кому нет, того с будущими трофеями. У кого таргет 1587, подскажите пожалуйста вот такая ситуация. Был сегодня на охоте,все как всегда, но в какой-то момент случилось следующее. Произошел выстрел, гильза вылетела, достался следующий патрон, перезарядка произошла. Нажимаю на спусковой крючок, срабатывает усм, а выстрела нет, думал осечка, немного отвёл затвор назад, отпускаю затвор нажимаю на курок, снова выстрел. И так после каждого выстрела. Грешил на патроны, поменял, такая же беда. Может кто подскажет как с этим вопросом бороться. Всем ни пуха ни пера!
Мог ло ослабиться крепление - затяжка ствола и боек просто не достает до капсуля .
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Мог ло ослабиться крепление - затяжка ствола и боек просто не достает до капсуля .
Согласен... Но стоит ещё проверить целостность пружины самого ударника(бойка)... Возможно лопнула...
 
Зверху