Simson

mulyavchik

Снайпер
Ось ще колодка 72-ї моделі!!
Васильович, дякую за відповідь. Я чому так написав. Бо маю сам такого ж зімсона тільки в 12 кал.То коли намагався взнати його модель то написав москалям на Ганз ру то там вони мені сказали що в мене Зімсон 35/70
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Щоб було простіше для розпізнавання треба запам'ятати,що до війни йшла модель 35,а після 235 до заміни індексу на 7!!
Колодки в них однакові лише різниця в нанесенні торгового знаку на планці BSW (Berlin-Suhler Waffen und Fahrzeugwerke) 37-мі-39 роки),G (Gustloff — Werke Waffenwerk Suhl)-39-ті-40 роки,S і три гори(великий трикутник символізував гору Хелігер,біля якої знаходився завод компанії Simson & Co)- після війни.Останній знак,при нацистському керуванні, використовувався лише для експортної зброї хоча і був дійсний під час клеймування!!!Взагалі історично доведено,що компанія Зімсон мала дуже запутаний і не простий шлях свого існування.Це все пов'язано з збереженням марки любою ціною і любими методами,навіть переходом під юрисдикцію інших торгових марок.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Васильович, дякую за відповідь. Я чому так написав. Бо маю сам такого ж зімсона тільки в 12 кал.То коли намагався взнати його модель то написав москалям на Ганз ру то там вони мені сказали що в мене Зімсон 35/70
От від таких коментів як з Ганзи так і з інших ресурсів і виникли нерозберихи в модельних рядах багатох трендів!!А саме головне,що ці коменти продовжують свій шлях по інету і збивають з пантелику всіх хто має до цього інтерес.Я в осанній час стараюсь спиратись лише на історичні фактові публікації які також ідуть в розріз тому,що написано на форумах раніше,але це треба перетерпіти з розумінням.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Щоб було простіше для розпізнавання треба запам'ятати,що до війни йшла модель 35,а після 235 до заміни індексу на 7!!
Колодки в них однакові лише різниця в нанесенні торгового знаку на планці BSW (Berlin-Suhler Waffen und Fahrzeugwerke) 37-мі-39 роки),G (Gustloff — Werke Waffenwerk Suhl)-39-ті-40 роки,S і три гори(великий трикутник символізував гору Хелігер,біля якої знаходився завод компанії Simson & Co)- після війни.Останній знак,при нацистському керуванні, використовувався лише для експортної зброї хоча і був дійсний під час клеймування!!!Взагалі історично доведено,що компанія Зімсон мала дуже запутаний і не простий шлях свого існування.Це все пов'язано з збереженням марки любою ціною і любими методами,навіть переходом під юрисдикцію інших торгових марок.
у 35 есть выступы в колодке, а у 235 их нет
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Які виступи?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kapitan-sa

Слідопит
Щоб було простіше для розпізнавання треба запам'ятати,що до війни йшла модель 35,а після 235 до заміни індексу на 7!!
Колодки в них однакові лише різниця в нанесенні торгового знаку на планці BSW (Berlin-Suhler Waffen und Fahrzeugwerke) 37-мі-39 роки),G (Gustloff — Werke Waffenwerk Suhl)-39-ті-40 роки,S і три гори(великий трикутник символізував гору Хелігер,біля якої знаходився завод компанії Simson & Co)- після війни.Останній знак,при нацистському керуванні, використовувався лише для експортної зброї хоча і був дійсний під час клеймування!!!Взагалі історично доведено,що компанія Зімсон мала дуже запутаний і не простий шлях свого існування.Це все пов'язано з збереженням марки любою ціною і любими методами,навіть переходом під юрисдикцію інших торгових марок.
Подскажите тогда какая у меня модель 1956год.Спасибо!
[/url]
[/url]
[/url]
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Подскажите тогда какая у меня модель 1956год.Спасибо!
[/url]
[/url]
[/url]
35-та вже з торговим знаком " S " і з переходом до 72-ї!!35 модель була базовою для всієї модельної лінійки зброї Зімсон з горизонтально- розташованисми стволами.

Це майже така ж ,



 
Останнє редагування:

kapitan-sa

Слідопит
Так и есть
[/url]
 
Зверху