SAUER 202 чи TIKKA T3x ???

Андрій 4x4

Мисливець
Доброго дня.Зеленка на руках.Стою перед вибором карабіна, у к308
Розглядаю SAUER 202 (бу ,у відмінному стані,з не великим настрілом)
IMG-cc3e7ac77f1a06bad342056304f8b368-V.jpg

І новою TIKKA T3x (нова)
Screenshot_2021-02-14-08-44-28-040_com.mi.globalbrowser.jpg

Карабіни майже в одну ціну. Ціль,полювання з вишки,ходова охота.
Хто що порадить?
 

ippollo

Мисливець
Подержите в руках и сами решите.
Я пробовал оба в руках - зауэр слишком для меня громоздкий и тяжелый, а тика легла как родная.
 

Андрій 4x4

Мисливець
Подержите в руках и сами решите.
Я пробовал оба в руках - зауэр слишком для меня громоздкий и тяжелый, а тика легла как родная.
Зауер,далеко від мене,можливості погладити,поки що не має.Колись тримав 202го в 3006,зі сталевою колодкою,не знаю яка там довжина ствола була.Він дуже важкий (думаю3600),і громісткий був.
Показана модель,облегшена,з легкосплавною колодкою,з планкою вага 3085г. Довжина ствола 56см.
Дерево,гарно,але не практично,для таких полювань (маю іншу зброю,в дереві і в пластику)
Завтра планую потримати в руках Тікку у ,,Стволі''
Тікка компактніша і практичніша,але той ,,Німець'' не дає мені спокою
 

Sir007

Мисливець
Маю у користуванні зауер 202 уже 10 років. Не можу погодитися що можна його порівнювати з Тіккой, його можна порівнювати з Блайзером, це карабіни одного класу і одної цінової категорії . Дуже задоволений, дуже точний і дуже тихий, з запобіжника знімається дуже тихо, плюс у нього є шлеллєр, що для точного пострілу дуже корисно. В для комфортного пострілу вага має значення, чим легший тим сильніше б'ється , а я б не сказав що він важкий для ходової охоти, і змінний ствол, дуже зручно. Не думав писати але за Зауер треба заступитися, він того вартує
 

Андрій 4x4

Мисливець
Перемацав сьогодні декілька карабінів.Sauer 202 Toke Down 300wm,грубий і важкий карабін ,для таких охот.Якщо мати одну одиницю нарізної зброї,і використовувати,і для колективних,і для індивідуальних охот.Sauer,який я показав,ідеально підійде.
Сподобався
Карабін Steyr Mannlicher CL II SX кал. 308 Win



Карабін Steyr Mannlicher CL II SX кал. 308 Win
Дороговатий,різьби немає.
Про Ата Армс,і ще деякі,взагалі мовчу.
Поки не взяв в руки Тікку. Ціна з хорошою знижкою влаштовує.Пластик за такі гроші,мігби бути кращий.Вага 2.740гр.(клали на вагу) довжина,різьба.Робота затвора,взагалі казка.
Думаю на Тікка,і зупиню свій вибір.
 

barabaka

Слідопит
Поки не взяв в руки Тікку. Ціна з хорошою знижкою влаштовує.Пластик за такі гроші,мігби бути кращий.Вага 2.740гр.(клали на вагу) довжина,різьба.Робота затвора,взагалі казка.
Думаю на Тікка,і зупиню свій вибір.
З кращим пластиком вони виробляють Сако. А Тіку позиціонують як доступнішу лінійку того ж самого виробника.
 

Андрій 4x4

Мисливець
З кращим пластиком вони виробляють Сако. А Тіку позиціонують як доступнішу лінійку того ж самого виробника.
Пластик в порівнянні з Саведжем,який у мене був,небо і земля.Він міцний,цивйо не прогинається,пустота в прикладі не так відчувається.В загальному Тікка зроблена дуже гарно.
 

Sir007

Мисливець
немає ніяких переваг у Tikka перед Sauer, у кожного виробника є свої шанувальники, так як Мерседеса і Шкоди. Якщо у вас не хватає грошей на мерседес то купуйте шкоду, на ній їзда теж комфортна, десь така різниця і у нашому випадку, обидва виробники нормальні тільки клас різний, вся різниця в дрібницях. Просто треба постріляти і потримати в руках, покористуватися і ви побачите різницю. І ніяким регулюванням усм ви не заміните шнеллєр, не кажіть дурницю і не путайте людей. В такому випадку купіть собі Remington і тюнінгуйте його хоч все життя, дешево і сердито. І ще, не буває універсальної зброї, як не буває універсального калібру, настроїли під точну стрільбу, а потім почали перенастроювати під полювання)))). Треба купляти або для полювання або для пострілух. Чесно кажучи, коли люди купляють карабін під колективне полювання то я відразу розумію, ці мисливці ніколи не були на колективному полюванні. В наших умовах карабін потрібен виключно для індивідуального полювання з підходу чи з вишки і більше ні не на яке інше полювання він не потрібний. Sauer 202 це карабін виключно для полювання. Пропоную поставити крапку, хай людина набиває свої гулі сама і робить висновки. Ніяка порада не замінить власний досвід. удачі всім на полювання і влучних пострілів
 

Sir007

Мисливець
У того у кого руки правильні навіть з рогатки попаде в ціль, я не хочу більше вас коментувати, не компетентність неможливо коментувати, на все добре, щоб ви не сказали, це мій останній коментар в цій темі, хай вам щастить!
 

Андрій 4x4

Мисливець
Всім дякую за обговорення,зробив свій вибір,за Тікка т3x 308w. Карабін дуже сподобався.далі планка,глушник,підберання патрона.
 
Зверху