Sabatti Airone

Vova 12

Новачок
Вітання. Придбав sabatti airone з одним спусковим гачком у 2014 році використовую в основному по перу нарікань немеє прикладиста, тільки треба привикнути
до переключення вибору ствола та приходиться використовувати фальш патрони для холостого спуску
 

Varjag229

Слідопит
Яка у Вашого вага, довжина стволів та калібр і звуження?
 

Vova 12

Новачок
Калібр 12, звуження постійні чок і півчок, сверловка ствола 18,4, вага 3320, довжину стволів поміряю точно а так здається 710 мм.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Мужики кому надо sabatti airone могу дать телефон. Знакомый в Польшу собрался,
ружьё продаёт 400 у.е. хорошее состояние! Ружьё в Кропивницком.
 

Varjag229

Слідопит
Исходя из цен в Украине на б/у ружья надо начинать новую тему: "Что лучше, ТОЗ-34, ИЖ-27 или Sabatti Airone"?
 

Varjag229

Слідопит
На Ганзі є про нього тема. Якщо коротко - мають гарні стволи, які добре стріляють любим номером шроту від №7 до 00.
Випробувані тиском 1340 бар.
Гарна підгонка заліза. Погане вороніння. Не дуже надійний односпусковий механізм і надійний двоспусковий.
В РФ вважають Айрон краще любого Іжа.
За 400 у.о. італієць в гарному стані - які можуть бути сумніви?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Только что говорил с человеком!
Ружьё есть,цена 400, кто просил тел.-звоните!
 

Varjag229

Слідопит
Ви новий власник Айрона за 400 у.о.? Перевіряли кулями, чи шротом?
П.С. Мій ТОЗ-34, 1971 р.в. з верхнього на 35 м. теж б'є вище на 15-20 см. Зате на 50 м - все лягає у центр.
 

Баба Яга

Мисливець
нет - нет .. что ви ..упаси бог такое купить.. если на 20 метров ствол ложит по центру то и на 50 тоже по центру будет ложить... ето вам не нарезное стрелять.. чем дальше от среза ствола тем шире осипь... и пожалуйста неговорите мне что я что то непонимаю или что есть такие ружья гладкоствольние которие стреляют как нарезное оружие... извините если нагрубил... P.S. пів року шукав собі ствол .. прийшлося поїздити по магазинах та по стендах...
 

Sashok Hunter

Мисливець
Вітання. Придбав sabatti airone з одним спусковим гачком у 2014 році використовую в основному по перу нарікань немеє прикладиста, тільки треба привикнути
до переключення вибору ствола та приходиться використовувати фальш патрони для холостого спуску
Бачив на полюванні такий ружбай з 760 стволом,та одним спусковим гачком,володар рушниці показував мені холостий спуск без фальшпатрону,там він є 100% пробував зробити так свій ружбай СП ЛАЙТ не получається,мушу носити стріляні гільзи з П/А як фальшпатрону (там слабший накол)
Доречі накол в САБАТТІ дуже глубокий
 

Анджи

Мисливець
Собаті з одним спусковим кручком. Ніхто не підкаже як спустити бойки.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Собаті з одним спусковим кручком. Ніхто не підкаже як спустити бойки.
На 100% не скажу,але як показували мені там при зламаному ружжі якісь маніпуляції з запобіжником,чи на запобіжнику зажавши спуск закривати,чи навпаки точно не помню
 
Зверху