Retay Masai Mara

ПГА

Новачок
Доброго всем времени суток уважаемые форумчане,такой вопрос.В Ибисе появился новый турецкий бренд,видел кто в живую держал в рукахкаково оно,видео обзор с Тарасом обещали снять но пока нет,хотелось узнать ваше мнение по поводу полуавтомата.
 

gurza

Мисливець
Перешерстил весь инет и отзывов не нашел.... Так же интересно было бы почитать реальные отзывы об этом ружье.
 

Frost

Мисливець
На ФБ в мисливських групах вже появилися володарі цієї турецької зброї. Але їм отроду 2 дні.....
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всем времени суток уважаемые форумчане,такой вопрос.В Ибисе появился новый турецкий бренд,видел кто в живую держал в рукахкаково оно,видео обзор с Тарасом обещали снять но пока нет,хотелось узнать ваше мнение по поводу полуавтомата.
Вот вам....
 

fanat2

Новачок
Став і я власником зазначеного девайсу, а саме
Retay Masai Mara Super Black
Мої перші враження.
1. При відстрілі з'ясовано що рушниця низить на 35 м приблизно см на 15. Тобто стріляти необхідно з відкритою прицільною планкою.
2. У зв'язку з тим що стріляти необхідно з відкритою прицільною планкою то мушка , як на мене ,завелика.
3. Дульні звуження довжиною 70 мм. У інших турків 50 мм.
4. Осип і кучність. При відстрілі всіх звужень найбільш кращим на мою думку є звуження 0.75. % дробин на 35м в круг 75см склав 53- 55 %. Осип з цьго звуження найрівномірніша, в 16 долей мішені +- влучила однакова кількість дробин, але в праву частину мішені дробин завжди влучало на % 3-5 менше. Склалося враження, що рушниця б'є трошки лівіше, на см 3-5.
Звуження 0.5 теж більш менш нормально. Кучність 45 - 50 %. Рівномірність осипу трохи гірша ніж у 0.75.
Звуження 1. Кучність впевнених 60 %. Але кучність ДУЖЕ згущена до центру.
0.25 і циліндр відстріляв мало тому щось сказать пока не можу.
Мені здається якби було б звуження 0.8 або 0.85 було б тошо нада.
5. Що на мою думку з недоліків.
5.1. В рушниця, яка в дереві, в цівку (цевьё) змонтовано, а точніше просто вставлено металеве кільце. Так от, зазначене кільце вільно дістається з цівки що може призвести до його втрати. Я вже раз шукав його по всій хаті:).
5.2. Підгонка деталей. В магазині було все ок. Деталі підігнані як на мене дуже добре. Але після відстрілу з десяток набоїв зрозумів що необхідно відвести приклад в ліво і вниз. (В комплекті спец прокладки). Після заміни прокладок, приклад трошечки, мм 1-2, виступає за ствольну коробку. Проблема не дуже суттєва АЛЕ.
5.3. Запобіжник. Занадто тугий і розміщений дуже близько до ствольної коробки, в рукавицях зимою знімати буде незручно.
5.4. УСМ. Деякі деталі УСМ зроблені так що не внушають особої впевненості в їх довговічності, але це вже покаже досвід експлуатації. Доречі в двох товаришів по полюванню такі ж рушниці одна в пластику чорному інша пластик камуфльований.
5.5. Віддача. У зв'язку з тим що вага рушниці невелика віддача навіть з навіскою 32 гр досить суттєва порівняно з ТОЗ 34.
Ну от вроді і все що хотів би розповісти і чого немає в інеті.
З радістю відповім на запитання!!!
 

Жека иж12

Мисливець
А я было чуть не купил. Продавец так передо мной красиво кукарекал всё говорил, что - это уже очень технологичное ружьё. В итоге взял бенелли комфорт б/у, отстрелял его на стенде и по мишенях -- понял, что не ошибся. Правда бюджет.семьи опустошил малость. Но то уже в прошлом. А вам fanat2 вдалих пострілів.
 

stvime

Мисливець
А я было чуть не купил. Продавец так передо мной красиво кукарекал всё говорил, что - это уже очень технологичное ружьё. В итоге взял бенелли комфорт б/у, отстрелял его на стенде и по мишенях -- понял, что не ошибся. Правда бюджет.семьи опустошил малость. Но то уже в прошлом. А вам fanat2 вдалих пострілів.
ну я думаю что бенелька хоть и бу, но явно не 20тыщ стоила?;)

А вот @fanat2 нужно сказать большое спасибо за столь развернутый отзыв по данному девайсу.
 

ПГА

Новачок
Доброго времени суток вам большое спасибо за отзывчивость вот и я сначала запал на нево потом долго крутил вертел в руках замучил продавцов Ибиса и один честно признался,что были у них два обращения происходил выстрел снедозакрытым затвором.В итоге купил Бенелли Бельмонте 2 Вуд бронза и не жалею .
 

Skalexandr

Мисливець
В начале года себе тоже выбирал п/А, и так-же запал на этот. Долго пытался найти информацию о нем, отзывы... Так ничего толком не нашел и купил Феному)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни а какой ценник???
 

kef

Зброяр
Раніше була 25 тис.грн...ажіотажу не було ...стало 16 тис.грн...теж товар є в наявності. ..це в Ібісі..
якщо не помиляюсь відносно "бронзи".:oops::). ..
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Уже писал об этом не раз...Когда то я был категоричным противником турков,сейчас мое мнение изменилось,среди турецких производителей есть довольно не плохие ружья. Хотя это не касается бюджетной линейки.
 
Зверху