Remington700

Статус
Закрита.

Trubik1979

Новачок
Продам ремінгтон 700 в 223 кал. твіст 12, настріл 600. В рідній комплектації 700 у.о. тел 0509248074.
0974971863. Деталі та додаткові фото за бажанням.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Місце реєстрації???
 

Trubik1979

Новачок
Є можливість продажу з додатковою комплектацією( сошки, планка, кільця, приціл, приклад камуфльований з втулками )
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вiтаю всix форумчан
вчора дивився передачу про модель 700(я зараз в Канадi) неприемна рiч получаеться з спусковим механiзмом(курком)
карабiн може робити самовiльнi пострiли
вважаю доцiльним поставити власникив зброi,а також i майбутнix потенцiйних покупцiв до вiдому про небезпеку використання даного карабiну з курком системи X-Mark Pro
нижче привожу ссилки на вiдео з YOUTUBE, офiцiйну сторiнку фiрми REMINGTON MODEL 700,а також всi моделi з системою спускового механiзму X-Mark Pro,де кантора вiдкликае зброю на замiну даноi системи на iншу
Внаслiдок чого в США загинуло чи було поранено декiлька осiб(це тiльки тi випадки,коли клiенти судилися з Рем)
Власникiв даноi зброi прошу,в наданiй нижче ссилцi,ввести свiй номер карабiну,для визначення чи пiдпадае даний девайс пiд замiну УСМ
http://xmprecall.remington.com/

Система X-Mark Pro була запатентована в 1948р,а проблеми з УСМ фiрма визнала лише пару рокiв тому,внаслiдок мiльйонних судових компенсацiй
Вдумайтесь i будьте надзвичайно уважнi з даними апаратами
Бажаю всiм вдалих i безпечних пострiлiв
 

Trubik1979

Новачок
На моєму не иксмаркпро, а Х-40, різні речі, але про иксмаркпро читав коли брав собі другого рема, також 700 моделі, проблем зі спуском не було ніколи, досить просто налаштовується. Дещо про Х маркпро.- http://forum.guns.ru/forummessage/280/1358123-5.html.
Якщо мені не зраджуе память - проблеми з X-Mark Pro були виявлені у низки гвинтівок, що були відкликані з продажу. проблема тривала близько вісьми років.
 
Останнє редагування:

Trubik1979

Новачок
Система X-Mark Pro була запатентована в 1948р,а проблеми з УСМ фiрма визнала лише пару рокiв тому/
Але ремінгтони700 почали випускати в 1962 чи в 1968 році, X-Mark Pro, почали ставити у 2000 роках, ремінгтон 700 має близько 50 моделей, вона стояла на озброєнні як снайперська, ще у вєтнамську війну, і досі стоїть як штатна снайперська гвинтівка збройних сил США та поліції США, та вважається однією з найнадійніших снайперських сиситем у світі. ( доречі на всих них стоїть УСМ Х40) , а не X-Mark Pro. тому цікавить питання, ви просто почули десь і вирішили в моїй темі це викласти? чи є насправді обєктивні причини вважати рем 700 ненадійною зброєю? якщо так - то прошу більш детально. Я , особисто "перелопатив" массу інформації по рем 700, і є власником двох семисоток, на ринку в ціновому диапазоні конкурентів не має. Якщо я помиляюсь, виправте. Рем 700 він як своєрідний калаш, простий надійний,доступний. ламатись нічому, якщо недайбо- наколінці за допомоги викрутки та молотка все виправляєтся( зі слів форумчан, особисто не стикався)
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Система X-Mark Pro була запатентована в 1948р,а проблеми з УСМ фiрма визнала лише пару рокiв тому/
Але ремінгтони700 почали випускати в 1962 чи в 1968 році, X-Mark Pro, почали ставити у 2000 роках, ремінгтон 700 має близько 50 моделей, вона стояла на озброєнні як снайперська, ще у вєтнамську війну, і досі стоїть як штатна снайперська гвинтівка збройних сил США та поліції США, та вважається однією з найнадійніших снайперських сиситем у світі. ( доречі на всих них стоїть УСМ Х40) , а не X-Mark Pro. тому цікавить питання, ви просто почули десь і вирішили в моїй темі це викласти? чи є насправді обєктивні причини вважати рем 700 ненадійною зброєю? якщо так - то прошу більш детально. Я , особисто "перелопатив" массу інформації по рем 700, і є власником двох семисоток, на ринку в ціновому диапазоні конкурентів не має. Якщо я помиляюсь, виправте. Рем 700 він як своєрідний калаш, простий надійний,доступний. ламатись нічому, якщо недайбо- наколінці за допомоги викрутки та молотка все виправляєтся( зі слів форумчан, особисто не стикався)
Якщо на вашому стоiть iнша система УСМ,значить супер
На всяк випадок перевiрте свiй по номеру Рем на замiну,на всяк випадок
ССилка вище
 

Trubik1979

Новачок
Хмарк про має гладкий спусковий гачок, Х40- рифлений, на моєму рифлений. Звісно я перевіряв за номером. Все гуд. Мій ремчик не підлягає поверненю для виправлення недоліків. Я ж кажу, що перечитав багато інфи по ремінгтонам і досить досвідчений з цього приводу.
 
  • Like
Reactions: crp

Trubik1979

Новачок
Нагадаю- в наявності готові рецепти під 55сгк, 55фмж, 55 барнес нр, є мішені відстріляні з даного карабіну.
 

Trubik1979

Новачок
По центру три сгк 55 з рем 700, поруч три постріли 69смк блазер р93.
 

Вкладення

slimyarka

Новачок
Красиво смотрится ствол ремингтона vssf
Зы: "рёбра" на стволе. Но он ведь стоит сумашедших денег
 
Статус
Закрита.
Зверху