Rem. 700 SPS Varmint (308 win)

Статус
Закрита.

frog-17

Новачок
Гарна рич. А з чого выдно що 0,5моа на 100метрив. Докумэнт пидтвэрджуючый дэ !?
 

EARL

Слідопит
Доброго дня!
Підтверджуючий документ в даному випадку тільки мої слова, пересвідчитись в яких можна тільки реальним відстрілом. А так, мішень можна "намалювати" будь яку... З Пов.
Гарна рич. А з чого выдно що 0,5моа на 100метрив. Докумэнт пидтвэрджуючый дэ !?
 

frog-17

Новачок
Да ни ,не можна. В мене Манлихер эдит тактикал. куплен в Австрии. там по стандарту положено ,что оружие на внутреннем рынке повинно стриляты 0,5 моа. 1 моа это на продажу ха рубеж
 

EARL

Слідопит
В цьому карабіні заводської відстрілочної мішені не було в комплекті. Брав його новим в магазині. Нарахунок зовнішнього і внутрішнього ринку США не маю інформації, але читав, що таких Ремів зроблено мільйони штук, так що не думаю, що хтось би там щось відбирав... А конкретно по даному екземпляру озвучив результати свого відстрілу. З Пов.
 

frog-17

Новачок
Тоди вам по щастыло . Йой як жалко з такою зброею прощатыся . Будь ласка скажить якымы патронамы вы таку кучу зибралы и твист, шаг наризив ствола
 

EARL

Слідопит
Тоди вам по щастыло . Йой як жалко з такою зброею прощатыся . Будь ласка скажить якымы патронамы вы таку кучу зибралы и твист, шаг наризив ствола
Прощатися не жалко, але "даром" не віддам... Всі технічні характеристики які Вас цікавлять є в інтернеті. З Пов.
 

EARL

Слідопит
Уважайте форумчан и отвечайте на их вопросы. Согласно правилам форума, Вы обязаны максимально предоставить информацию по своему оружию.
Всіх форумчан поважаю! Технічні характеристики тут https://ibis.net.ua/products/details/karabin-remington-700-sps-varmint-kal-308-win/#pane_ttx Крок нарізів - один оберт кулі навколо своєї осі через 12 дюймів (1 англійський дюйм = 25,399 мм.) довжини ствола Результат в 0,5 МОА зібрав цими патронами https://ibis.net.ua/products/detail...massa-117-gramm-180-gran-nach-skorost-748-ms/. З Пов.
 

Паша SV

Мисливець
Добрый день Вам. Напишите в личку крайнюю цену. Есть интерес. Спасибо
 

EARL

Слідопит
Нікому не треба відмінний ствол? Тепер набагато гірші варіанти продають дорожче...
 
Статус
Закрита.
Зверху