Nobel sport в 16к иж27

Bekas7

Мисливець
Зірка має дати вищу швидкість. А кучу зібрати можна різними способами перший це крохмаль
Та кучу можна і зібрати але для чого як що така велика ризкість, краще меншу наважку пороху тоді і кучність і ризкість стає все на свої місця... в мене в Хенеля і так два чоки...
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

KFoR

Зброяр
Та кучу можна і зібрати але для чого як що така велика ризкість, краще меншу наважку пороху тоді і кучність і ризкість стає все на свої місця... в мене в Хенеля і так два чоки...
З чоками навпаки з кучністю боряться(дріб розділяють, дисперсанти використовують). Якщо з меншою наважкою швидкість буде 400 м/с то тоді все ок. Якщо менше 380 то я б пороху добавив би.
 

Грищенко

Снайпер
Думаете "ковпачок" служит дополнительным обтюратором...?
Дробовая затычка
дробова прокладка (ковпачок)
сама по себе довольно таки туго лезет в гильзу,а если ее еще дополнительно завальцевать...думаю "звезде" не уступит,как минимум.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
сама по себе довольно таки туго лезет в гильзу,а если ее еще дополнительно завальцевать...думаю "звезде" не уступит,как минимум.
Возможно, сам когда-то на латунках закрывал вот такими(см. карт.). Думал, шо лучше воска.. ошибался. Закрутка-звезда..?? сравним, дайте Ваш рецепт и рекомендации. Глянуть бы на той "ковпачок", мож и вопросов не было.
00000031347_pyzh_obtyurator_porokhovoy_dlya_metallicheskoy_gilzy_12_kalibra.jpg
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
А ваши на фото,-новодельные.Ребра жесткости совсем у них дряхлые.
То не мои:oops:, фото с нета, но по форме такие же. А Вам спасибо за идею, закрутка-звезда на пластике....? Может рецепт и рекомендации еще дадите, я стрельну. С Уважением.
 
Зверху