MERKEL 200E. Вертикалка

ШАМАН1111

Мисливець
Продам мисливську гладкоствольну рушницю Merkel 200 Е.
Калібр 12
Патронник 70.
Стволи 710.
1947 року випуску.
Рушниця полювала - тому робочий стан. Стволи - присутня сип. Дерево рідне.
Продаж тільки через дозвільну систему.
Ціна на старті - 1600 доларів США по комерційному курсу на момент продажі.
Торг присутній.
Розгляну любий варіант продажу чи обміну на ТОЗ 34, Іж27,12,26,54, Benelli.
,,Ексклюзивні,, Този Іжи по 1500 доларів на обмін - прохання не пропонувати.
Додаткові фото вайбер, вацап чи ін.
Реєстрація Івано-Франківська обл
0999221444
 

Вкладення

Borz 1989

Новачок
Доброго дня
Які неполадки були в рушниці або що коригувалось?
 

ШАМАН1111

Мисливець
Доброго дня.
Неполадок немає.
стволи вороновка ржавим лаком біля 6 -7 років тому
 

StarikSmull

Мисливець
Доброго дня. Крім сипу в стволах, раковини є? Причина продажі або обміну? Дякую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Щось не логічно, меркель не потрібен а тоз чи іж потрібен на обмін,
Як кажуть? Кожному своє. Цілком розумію ТС. Чи меркель-це еталон? Хтось мліє від делікатного паркетника, а комусь необхідний невибагливий надійний позашляховик.
 
Останнє редагування:

ШАМАН1111

Мисливець
Меркель потребує уваги, стволи не хром, іж з хромом - це як калаш- можна місяць не чистити, нічого йому не буде.
Ну і стан цього меркеля - все кручено/перекручено.
Стан відповідає ціні, і що в тому поганого що зброя за 70 років розбиралась - можливо такий експерт як Ви пояснить і уточніть, що саме в цьому меркелі ,,кручено-перекручено,, чи просто маєте брак спілкування чи володіли цією зброєю до мене ?
 

ШАМАН1111

Мисливець
Щоб у деяких ,, директорів вільного часу,, не виникало бажання розміщувати свої роздуми, відносно того що логічно та не логічно і т.п. Обмін - не актуальний.
Рушниця - напевне, за час свого існування, розбиралась, можливо для обслуговування чи ремонту, так як 70 років це поважний вік, навіть для зброї, і враховуючи що вона використовувалась для полювання, а не висіла на клинку, так як у деяких навіяних експертів, можливо у цьому і була потреба. Кому немає потреби у придбанні зброї, велике прохання - свої ,,умозакченія,, які виникають у Вас в голові залишайте там же. якщо ж виникне бажання просто тряхнути повітрям- зверніться до мене з проханням і я виставлю зброю у відповідному розділі - де відбувається обговорення, оцінка і тд.
Раковин в стволах немає.
Всі механізми працюють справно.
Дуже кучний та різкий бій.
Зв’язку з попереднім власником не маю.
настріл не відомий.
Зброя можливо розбиралась- я особисто не розбирав і не можу сказати впевнено, так як є рядовим власником зброї , а не експертом у цьому напрямку))
З радістю В ТЕЛЕФОННІЙ РОЗМОВІ дам відповідь на всі питання.
Всім вдалих покупок та продажів, і розумних покупців.
 
Зверху