Mauser M96 з п/к затвором прямої дії кал. 9,3x62

Dune

Мисливець
Вітаю, шановне товариство! Пропонують купити такий карабін, 2000-го року випуску. В планах використовувати для полювання на копитних. В мережі інформації обмаль. Допоможіть розібратися в плюсах мінусах даного апарату. Більше цікавлять мінуси. Дякую.
11533285-39ced545a9f661cb052e5aabecf457c0.jpg
 

barabaka

Слідопит
Можливо, ціна і асортимент патронів допоможе Вам зробити правильний вибір?
 

Dune

Мисливець
Можливо, ціна і асортимент патронів допоможе Вам зробити правильний вибір?
Маєте на увазі дороговизну і малий вибір? Глянув в інтернеті найменування у всім відомому магазині. Вісім позицій від 53 до 123 гривень за штуку. Не так і сумно...
 
  • Like
Reactions: crp

Dune

Мисливець
Більше цікавить безпека, надійність і довговічність роботи затворної групи і системи в цілому.
 

barabaka

Слідопит
Маєте на увазі дороговизну і малий вибір? Глянув в інтернеті найменування у всім відомому магазині. Вісім позицій від 53 до 123 гривень за штуку. Не так і сумно...
Саме так. Порівняно з 30-ми калібрами, то вибір дуже скромний. Та й 10 раз по бумазі стрельнути 200 гривень проти 500...
 

Dune

Мисливець
Саме так. Порівняно з 30-ми калібрами, то вибір дуже скромний. Та й 10 раз по бумазі стрельнути 200 гривень проти 500...
І все ж таки три з восьми - 53, 64 і 71 грн., решта поза 100. Один та й підійде, трохи тренувань, а далі скільки там тої стрільби на полюванні?)) По папері не планую, мета - полювання на копитних і по ідеї 9,3х62 має перевагу над 30-ми в цьому сегменті.
 
  • Like
Reactions: crp

tyrist 1945

Тигр
Охоче вірю, стрільба ''по місцю'' наше все!
Не тільки по місцю. Девятка звичайно має більшу зупиняючу силу, але меншу настильність. Та і кого в нас зупиняти?))) кабан ляже і від сімки. Стрільба комфортніша з меншого калібру. Ну і вага самого карабіну. Це звичайно мої догадки..
 

Dune

Мисливець
Не тільки по місцю. Девятка звичайно має більшу зупиняючу силу, але меншу настильність. Та і кого в нас зупиняти?))) кабан ляже і від сімки. Стрільба комфортніша з меншого калібру. Ну і вага самого карабіну. Це звичайно мої догадки..
Калібр - це другорядне питання, для мене в цій ситуації. Що той що той добре справиться з поставленою задачею в наших умовах. Сам карабін викликає інтерес, при умові, що система непроблемна. Прямий хід затвору, судячи по відгукам на американських форумах - якість матеріалів і обробки, заявлена вага 2.8-2.9кг! плюс ціна яка мені підходить.
 

Dune

Мисливець
Мінусів теж вистачає...достатньо того, що вже не виробляється і непопулярний, відповідно проблеми з ЗІПом і важко продати, якщо не подружимся))
 

Dune

Мисливець
Прохання відгукнутися реальних власників і людей які володіють інформацією. Скидайте сюди посилання на статті, форуми, може в когось журнал/каталог завалявся з 1996 року)) Всім вдячний наперед.
 

Dune

Мисливець
Вітаю! Кількагодинна прогулянка до столиці з наступним оглядом вживу, прояснила ситуацію. Затвор складної конструкції з пластиковими запчастинами не внушив абсолютно, незважаючи на те, що це Маузер. Явної переваги від прямої дії не відчув, хоча можливо саме в даному екземплярі, бо стан був, м'яко кажучи, не відмінний)) Про зручність маніпуляцій потрібних для чистки зброї взагалі нічого доброго сказати не можу. Про точність інформації немаю, бо після огляду зрозумів, що брати не буду, тому відстрілювати не стали. З плюсів - якісно зроблена(конструктив не враховуємо), підгонка обробка деталей, гарне дерево ложі.
 
  • Like
Reactions: crp
Зверху