Impala Plus

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я думаю что пользователей не очень много и сказать пока нечего ,поскольку это ружье совсем недавно на нашем рынке.
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
....
Не является рекламой.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...В основному відгуки не дуже (взагалі про ,, імпала'' )...
Аргументуйте будь ласка конкретніше на рахунок "відгуків не дуже"...Ця модель рушниці більше десяти років юзаєтся амеріканцями і тількіно зайшла на наш Украінській ринок,так звідкіля можуть бути "відгуки не дуже"??!Факти будь ласка у студію!
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Аргументуйте будь ласка конкретніше на рахунок "відгуків не дуже"...Ця модель рушниці більше десяти років юзаєтся амеріканцями і тількіно зайшла на наш Украінській ринок,так звідкіля можуть бути "відгуки не дуже"??!Факти будь ласка у студію!
Сам не володію таким девайсом, в колективі була вертикалка (яка точно не пам'ятаю), часто підводила власника (вихід бойка розбило після сотні пострілів, були й дрібніші поломки). Відгуки взагалі про бренд, а не конкретну модель, а факти порийте самі в інеті, в мене немає часу (та й бажання), я писав про те що читав на різних форумах від власників даної марки рушниць!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Відгуки взагалі про бренд, а не конкретну модель
Так человек спросил про конкретную модель Impala Plus от компании ISTANBUL SILAH.Вы что то совсем напутали,да и еще приписав сюда какую-то вертикалку,хотя вопрос был о ПА.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сам не володію таким девайсом, в колективі була вертикалка (яка точно не пам'ятаю), часто підводила власника (вихід бойка розбило після сотні пострілів, були й дрібніші поломки). Відгуки взагалі про бренд, а не конкретну модель, а факти порийте самі в інеті, в мене немає часу (та й бажання), я писав про те що читав на різних форумах від власників даної марки рушниць!
Impala Plus это модель инерционного ПА от Турецкой компании ISTANBUL SILAH.
 
На форумах разные отзывы, одни говоря хорошо, другие что не очень , а конкретно ничего, а какие есть советы по поводу турецких полуавтоматов ???? Имею ввиду для покупки
 

KFoR

Зброяр
а какие есть советы по поводу турецких полуавтоматов ???? Имею ввиду для покупки
Не супербютжетні. На ринку є достатньо не поганої турецької зброї, представленої не одним брендом. Конкретно про імпалу сказати нічого не можу, про інші турецькі п/а так
 

Panters

Снайпер
Так человек спросил про конкретную модель Impala Plus от компании ISTANBUL SILAH.Вы что то совсем напутали,да и еще приписав сюда какую-то вертикалку,хотя вопрос был о ПА.
А Ви що думаєте, якщо відгуки взагалі про бренд Імпала ,,не дуже'', то конкретно модель ,,плюс'' це супер якісна рушниця?
Вам же не 10 років, дешевий сир лише в мишоловці ! Зауер, Меркель, Бенеллі і т.д. це не просто марки та різні моделі,
а якісні бренди перевірені часом, неважливо вертикалки чи ПА ! З повагою!
 

Panters

Снайпер
На форумах разные отзывы, одни говоря хорошо, другие что не очень , а конкретно ничего, а какие есть советы по поводу турецких полуавтоматов ???? Имею ввиду для покупки
В нас в колективі за останні 3 роки придбали чотири ПА Хатсан Ескорт, поки що відгуки хороші,
по іншим нічого сказати не можу!
 

Dusk Hunter

Мисливець
А Ви що думаєте, якщо відгуки взагалі про бренд Імпала ,,не дуже'', то конкретно модель ,,плюс'' це супер якісна рушниця?
Вам же не 10 років, дешевий сир лише в мишоловці ! Зауер, Меркель, Бенеллі і т.д. це не просто марки та різні моделі,
а якісні бренди перевірені часом, неважливо вертикалки чи ПА ! З повагою!
ISTANBUL SILAH то є бренд,а Impala Plus,то напівавтомат який вони випускають,і ніяких вертикалок в них в асортименті нема і небуло.Ви шановний Panters чули дзвін та незнаєте де він,і щось тут доказуєте!
 

mykro

Мисливець
Теж дуже цікавить імпала плюс. Поясню чому, гарненька і трохи відрізняється від решта турків ))) Як будуть власники, пишіть
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...що думаєте, якщо відгуки взагалі про бренд Імпала ,,не дуже'', то конкретно модель ,,плюс'' це супер якісна рушниця...
Ай те і думаю,що привильно сказав чоловіче вищє,що чули де дзвін,та не знаєте де він!

...Зауер, Меркель, Бенеллі...
...якісні бренди перевірені часом...
Не завжди якість таких брендів перехрещуєтся з якістю!Поломки та корозія зустрічаются у багатьох іменітих брендах!У знайомого який займаєтся стрільбою по тарілках,є в користуванні Фабарм і Армсан А-Челенж,так от Фабарм настріляв понад дві тисячі пострілів та тричі був у ремонті,коли Армсан настріляв більше ШЕСТИ тисяч і жодного разу не був у ремонті!От вам і іменіті бренди!Якщо вам цікаво,можу привести багато прикладів та декілька фото поломок Італійців та Німців,але тут ми не обговорюємо це!

...факти порийте самі в інеті, в мене немає часу (та й бажання)...
А тут у вас є час та бажання сидіти і писати вигадані несенітниці...

...писав про те що читав на різних форумах від власників даної марки рушниць...
Надайте силки на ці форуми,щоб не буити голослівним!
Пи.Си.Російські форуми з їх балаканиною про вертикалки не в рахунок!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А Ви що думаєте, якщо відгуки взагалі про бренд Імпала ,,не дуже'', то конкретно модель ,,плюс'' це супер якісна рушниця?
Вам же не 10 років, дешевий сир лише в мишоловці ! Зауер, Меркель, Бенеллі і т.д. це не просто марки та різні моделі,
а якісні бренди перевірені часом, неважливо вертикалки чи ПА ! З повагою!
Impala Plus это не бренд а модель....И по поводу сегодняшних Турков многие из них вполне конкурентно способны и делают качественное оружие,да и недорогими их тоже назвать нельзя.
 
Зверху