Impala Plus

Panters

Снайпер
Прошу вибачення у форумчан за недостовірну інформацію, зателефонував до знайомого власника вертикалки про яку писав,
то була ,,Забала''(Іспанія), сам її в руках не тримав, відгуки вказав зі слів власника. На рахунок ПА Імпала то відгуки читав
за газовідвід (спочатку вони були газовідвідної системи), за інерційку поки нічого не знаю.
Якщо когось чимось образив, звиняйте, нічого не доказую і не збираюсь! З повагою!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Прошу вибачення у форумчан за недостовірну інформацію, зателефонував до знайомого власника вертикалки про яку писав,
то була ,,Забала''(Іспанія), сам її в руках не тримав, відгуки вказав зі слів власника. На рахунок ПА Імпала то відгуки читав
за газовідвід (спочатку вони були газовідвідної системи), за інерційку поки нічого не знаю.
Якщо когось чимось образив, звиняйте, нічого не доказую і не збираюсь! З повагою!
Да ну что Вы???Никого Вы ничем не обидели....Мы же просто говорим и высказываем свое мнение,какие могут быть обиды.Тем более что тон разговора никто не повышал.С УВ. пс.И ошибаться могут все.
 
Останнє редагування:
я не являюся власником, але вже давно пускаю слюні на дану рушницю. все в ній мене радує (в плані технічних характеристик). доводилося її тримати в руках... так сподобалася.
єдине що мене стримує від придбання це якість металу.
в тирнеті інформації про неї на доступній мові небагато, власників теж, та й не дивно в Україні це новинка, а реклама є реклама... скажуть що завгодно тільки би продати.
наразі займаюся збором інформаціїї.
 
саме так.
 
невідомо як він (метал) поведе себе під час експлуатації рушниці. найбільше цікавить безпосередньо сам ствол.
 
Вот скажу как охотник охотнику, лично мне турки не нравятся но, как охотник скажу потому как знаю по опыту если ружье нравиться иди и покупай ходи на охоту и радуйся.
А присматриваться и приглядываться можно долго и нудно даже поговорка такая есть за перебор Бог даёт недобр.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
невідомо як він (метал) поведе себе під час експлуатації рушниці. найбільше цікавить безпосередньо сам ствол.
Там все просто! Турки на производят сталь, для этого оружия - они её покупают, также как и большинство оружейных компаний мира! Это сталь 4140, кстати Меркель тоже применяет её на своих стволах.
 
погоджуюсь з Вами, але... є одне але, щоб через певну кількість пострілів не бігати, як в сраку раненим по ремонтним майстерням, замість того, щоб ходити на полювання.
 

CheshireCat

Мисливець
Отож.
Тому для мене це виглядає якось... ну так, у турка ця сталь мені не подобається, а у меркель - це ж ого-го яка сталь, не те, що в турка.

щоб через певну кількість пострілів не бігати, як в сраку раненим по ремонтним майстерням, замість того, щоб ходити на полювання.
Брак буває у всіх і це лотерея.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
В этом видео не все так однозначно, как рассказывает Борисович. Он купил ружье с не хромированными стволами, но при этом совершенно на знал, как правильно чистить такие стволы!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В этом видео не все так однозначно, как рассказывает Борисович. Он купил ружье с не хромированными стволами, но при этом совершенно на знал, как правильно чистить такие стволы!
І погорів на цьому!!!Специ з Ібіса разом з спецами Меркеля не фраєра і чітко розкусили весь шлях косяка.Тут Толя ти правий на всі 100%!!
 

tyrist 1945

Тигр
І взагалі я особисто бачив трошки рушниць Меркель, але не бачив кривої пайки про яку говорить цей блогер на жодному! Щось цей дядько мутить:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ігор,там все вже стало на свої місця і всі залишились при своїх інтересах.Меркель так просто не попускає такі моменти,тим більше на останніх моделях!!Борисович нормальний і порядний мужик,але бізнес є бізнес,марка є марка і проти них ніхто не попре з такимми слабенькими аргументами!!
 
Зверху