GPS на собаку

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Как для себя не могу никак понять одной вещи... Что у многих владельцев охот. собак,такой большой,далекий поиск? Так,что 430,320 астра нервно курят! И большая часть владельцев собак берут трекеры из за дальность полета увидеть свою собаку... Или все же здесь играет ценовая политика?

Я лично отдаю предпочтение астре,а не трекерам.
Полюю та нагонюю з 909, десь поза 8-й рік. Нарікань взагалі НЕ маю!! Обириав через ціну, але не жалкую.
Також маю практику з гарміном- штука теж класна!)
Висновок :
Якщо фінанси дозволяють - тоді гармін.
Якщо бюджет скромний то трекер, але за умови +- адекватного покриття.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я теж користуюсь таким gps TS 911
Купив сімку для gps за 50 грн і знімає 1грн в день ( а там поповнюй скільки хоч)
Річ варта уваги, мене влаштовує на всі 100%
Тільки ціну ви вказали дорогувату, я брав за 1200грн
Два тижні тому купував знайомому за 1300грн з коробкою.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Хто користується таким присироєм? Переглянути вкладення 611091
Це той самий 909, але в іншому корпусі + допаяна антена. Це наші козаки модернізують тут його.
Як на мене лишнє, за корпус і антену багато переплачувати. На мою думку дешевше та практичніше просто взяти 909 і на зD принтері зробити йому вологостійкий корпус
Але що кому...
 

Рпг22

Мисливець
А де взяти такий принтер не підскажеш?
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
[QUOTE="Рпг22, post: 1075557, member: 32686"
А де взяти такий принтер не підскажеш?
[/QUOTE]

Та зараз з 3D друком ніби немає проблем, в спец магазинах повинен бути.
PS
Мій товариш має в дома такий принтер, я як буду мати час уточню ціну і дам фото що може зробити він. Якщо підійде то можна через нп відправити.
Але це не скоріше за наступним тижнем
 

Рпг22

Мисливець
Добре буду вдячний,скажу чесно не чув що їх хто небуть у нас має,буду чекати.
 

Kapitan

Снайпер
Всіх з Новим роком!
У кого є досьвід експлуатації трекера ДеМС?
 

просто_я

Мисливець
Придбав Тк стар 911.
у мене вже пів року ТК911 (для прогулянок біля міста. тут GPRS стабільний).
як прийшов, відразу розібрав і промазав усі стики локтайтом (нічого краще не було).
може, буде якась гідроізоляція.
знайшов в інтернет мануал на нього і зконфігурував.
працює чітко - раз в 30сек. передає на сервер свої координати і без затримки показує все в программі.
 

amatorr

Новачок
50 на 50 коли
додатком,а коли смс і прогою Compass, в залежності від інтернету.
 

amatorr

Новачок
За допомогою цього додатку можна визначити напрямок, в якому від вас знаходиться собака і відстань до неї, але по суті все зав'язано на GSM зв'язку.
Принцип такий: заходите в додаток Compass, там вносите номер моб. сімка якого вставлена в трекер, потім коли вибираєте команду пошук, відбувається дзвінок на трекер, потім приходять координати трекера і в додатку відображається напрямок і відстань. Якось так.
 
Зверху