Eduard Kettner Koln

Статус
Закрита.

ЗНАЧИК

Мисливець
Продається гарна класична німецька рушниця!
Калібр 12/70 1967 р.в.
Довжина стволів 710мм
Діаметр каналу ствола 17.9 та 17.4
Гарний стан! Без зсипі чи раковин! Не реставрувалося!
м.Івано-Франківськ
Продаж тільки при наявності дозволу на придбання! Ціна 800$
+380971997862 вайбер
 

Вкладення

gaudi

Слідопит
Продається гарна класична німецька рушниця!
Калібр 12/70 1967 р.в.
Довжина стволів 710мм
Діаметр каналу ствола 17.9 та 17.4
Гарний стан! Без зсипі чи раковин! Не реставрувалося!
м.Івано-Франківськ
Продаж тільки при наявності дозволу на придбання! Ціна 800$
+380971997862 вайбер
що значить діаметр каналу 17.9 та 17.4.можливо розмір Д,З,
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В даному випадку фірма "Едуард Кетнер Кьольн"-це замовник рушниці і її продавець!!Інтересують комплектуючі,а для цього потрібно фото клейм і написів.Від них і буде залежати ціна рушниці,а не її вигляд!!Вигляд і в турків прекрасний,а решта...,не буду уточняти.
 
Останнє редагування:

ЗНАЧИК

Мисливець
В даному випадку фірма "Едуард Кетнер Кьольн"-це замовник рушниці і її продавець!!Інтересують комплектуючі,а для цього потрібно фото клейм і написів.Від них і буде залежати ціна рушниці,а не її вигляд!!Вигляд і в турків прекрасний,а решта...,не буду уточняти.
Всі клейма видно на фото! Нічого більше немає! Можу зробити додаткові фото при потребі!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Особливо на ствольній парі!!
 

gaudi

Слідопит
то що на рахунок каналів стволів?який розмір? з мого власного досвіду ці рушниці (4шт.у 16к.)мають "шалені"звуження і цікаву систему ежекторного механізму.
 

ЗНАЧИК

Мисливець
то що на рахунок каналів стволів?який розмір? з мого власного досвіду ці рушниці (4шт.у 16к.)мають "шалені"звуження і цікаву систему ежекторного механізму.
Нажаль не маю можливості проміряти! Про "надто" кучний бій і необхідні навички стрільби з даної зброї теж чув! Власного досвіду з цією зброєю нажаль не маю!
 

китай

Слідопит
Нажаль не маю можливості проміряти! Про "надто" кучний бій і необхідні навички стрільби з даної зброї теж чув! Власного досвіду з цією зброєю нажаль не маю!
Так по всьому видно, що Ви не знаєте що продаєте, ні величини каналу стволів , ні про чокові звуження , в Вас інформації не має, склалось враження , що це не Ваша зброя, перепродуєте зброю.
 

ЗНАЧИК

Мисливець
Зброя моя! Привезена мною з-за кордону! А так як з такою зброєю раніше справи не мав тому і великою кількістю інформації по ній не володію.....
 

китай

Слідопит
Тоді пардон, прошу пробачити, але погодьтесь, перед продажею , мали б зробити всі заміри і зібрати максимум інформації про зброю і при потребі подати людям, це цілком нормально мати про річ максимум інформації.
 

ЗНАЧИК

Мисливець
Тоді пардон, прошу пробачити, але погодьтесь, перед продажею , мали б зробити всі заміри і зібрати максимум інформації про зброю і при потребі подати людям, це цілком нормально мати про річ максимум інформації.
Ок
 
Статус
Закрита.
Зверху