BSW з фальшдосками підкажіть.

Gesha

Мисливець
Доброго часу форумчани ! Придбав собі таку рушничку. Наче зимсон 76 так названий хлібний, липень 46 року. Стан для полювання підійде. В стволах сип. Шатів нема, ствол і колодка були чимось вороновані. Гвинти кручені. Навів косметику ствола ржавим лаком. На прикладі був скол прикручений шурупами ,тильник з тапка ссср. Купив в комісійному магазині тому власник невідомий (телефон не дали:rolleyes:). А хотілось більше дізнатись.. Цікавить клеймо майстра нічого по H KEINER неможу знайти хоча може й невірно бо клеймо погано пробите. З номером також якась халепа на стволі 542 на колодці 42 на цівьї лише на дереві 42. Чоки також якісь цікаві шкода нема чим зробити точні заміри. Всі клейма виклав. Буду радий любій інформації.
20200517_124024.jpg
20200517_124127.jpg
20200517_124222.jpg
20200517_124315.jpg
20200517_124537.jpg
20200517_124703.jpg
20200517_124730.jpg
20200517_124746.jpg
20200517_124814.jpg
20200517_124919.jpg
20200517_125806.jpg
 

kef

Зброяр
Це більше схоже на якусь збірну "солянку" ,а не на Зімсон 76 . ;):)
На планці є надпис Зімсон ? :oops:
 

Вік71

Снайпер
Не хочу Вас розчаровувати,але це далеко не 76 Simson! Зовсім інакша врізка дерева,та й фальшдоски якісь дивні. Таке враження,що вони не від тої рушниці,і робились окремо! Та й гравірування казенної частини стволів в 76 моделі багатше. Я не сильний експерт в німецькій зброї,але маю 76 модель,тому трохи цікавився цією маркою. 76 модель займає друге місце в лінійці Simsona після моделі Monte Karlo,i виконана на досить пристойному рівні. Ствольна пара Вашої рушниці швидше за все від 74 моделі,а колодка дороблена вже якимось умільцем !
Для прикладу,мій SIMSON 76,також в 16 калібрі, 1947 року випуску!
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Gesha

Мисливець
Та я власне й не наполягаю що це 76 зімсон. Чому й створив тему. Це й так видно бо в ... закругленіші та коротші фальшдошки ,які вкриті чи хромом чи нікелем . Ще вкриті "нікелем?" цівка, запобіжник та планка де спускові гачки ( забув як називаеться). Тільки ті частини більш затерті. Та й не зрозуміло чи це вже якийсь рукоблуд робив чи так задумано. Хоча винти на цівкі не зірвані і я хотів відкрутити але невийшло. Просто хочется більше дізнатись за данну модель може є якась назва.:rolleyes:
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Gesha

Мисливець
А ще я сьогодні зрозумів що мабуть чок в лівому стволі більший ніж в правому. Бо з правого постріл та й постріл а з лівого (патрони ідентичні до 0,001г) той Waffenfabrik добре мені заїхав в скулуo_O.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рушниця роботи майстра-приватника Хуго Кьольнера з Зуля.Повірена і проклеймована до 1945 року в складі BSW.Як я зрозумів до закінчення ВВВ лежала на складах без реалізації і вже 07.1946 року рушниця була знову переповірена і переклеймована вже по умовах і правилах випробування зброї в НДР.База Зімсона з деякими видозмінами.Це вже художньо-технічні видозміни майстра.В ті часи це було модно.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Рушниця роботи майстра-приватника Хуго Кьольнера з Зуля.Повірена і проклеймована до 1945 року в складі BSW.Як я зрозумів до закінчення ВВВ лежала на складах без реалізації і вже 07.1946 року рушниця була знову переповірена і переклеймована вже по умовах і правилах випробування зброї в НДР.База Зімсона з деякими видозмінами.Це вже художньо-технічні видозміни майстра.В ті часи це було модно.
А фальш доски теж його робота ..як і врізка в ложу ? Щось тут не те...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А хіба не видно,що дерево цівки і ложе різне,а також накладки щок колодки!!Рука різна,як і тема з квітами і листями.Це вже думається "витвори"теперішнього племені "майстрів"!Мене на даний час більше інтересував майстер і перехід від 30-х до 40 років.Зміна епохи,а з ними стандартів і вимог.Все решта це чисто фінансовий ризик для власника і покупця.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Між іншим на ствольній парі є клеймо майстра (НК).Так,що тут,шановні,не сумлівайтесь,що творіння,назагал,його!:p
 
Останнє редагування:

Gesha

Мисливець
Дякую Арго за відповідь;)! Хоч майстер знайшовся ;). Яка ж це модель зімсона оце питання ?
 

Gesha

Мисливець
Добавлю ще фото. На фото з цівкою видно що від експлуатації частково злазить нікель те саме стало й з запобіжником. На дереві цівки також видно набита цифра 42 наче таким шрифтом як і на колодці.. І якось дивно виглядае врізка в дерево цівки стрілки, а в шийку приклада краплинок. Якщо дерево різне то хтось дуже заморочівсь. Приклад наче трохи коротший за стандарт думав що пиляний, але коли зняв тильник з тапка (він був приклеяний) то під ним була розмітка та центровочне заглиблення. Коли купував то питав в продавця чи це вони кололку та ствол намазали "воронілкой" на що той відповів що " ні вони зброю не чіпають яку приносють таку й продають ,а ціну ставлють яку скаже вдасник + комісія магазину", аа тоді кажу власник. На що продавець відповів " Ти б бачив того діда який їого приніс, я недумаю що він за неї навіть і чув". Хто зна може це такий маркетінговий хід а може й правда.. Та й за ту ціну за яку воно продавалось наврядчі хтось би робив гравіювання та ліпив фальшдошки.
20200518_065559.jpg
20200518_065314.jpg
20200518_064158.jpg
20200518_064004.jpg
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Полюйте спокійно і незаморочуйтесь .Ця рушниця не варта головного болю .
Краще відстріляйте її різними номерами шроту .Щоб зрозуміти ,що і як .;)
І це буде правильне рішення.Рушниця нормальна і послуже ще.Основні її параметри ви знаєте,а більше і не потрібно.Запам'ятайте те,що буремні післявоєнні роки сильно напутали все і в тому числі зі зброєю,а тому багато,що не співпадає з стандартами і загальноприйнятими правилами,але це вже полеміка і не більше.75 років ця зброя працює і працює безвідмовно,а це головне!!Удачі.
 

Gesha

Мисливець
Дякую ВАМ ! :) Шкода що нема назви в ціеї рушниці, хто спита що воно таке? що й відповісти ;)? (Тепер треба підбирати комплектуху та навіски. Бо дізнався що таке строгі патронники та тугі чоки ).
 
Зверху