Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

XXL

Снайпер
Тут две причины. Ствол не связан с ПП, стрелок не умеет стрелять.
На крайних пострелухах была беседа по поводу отвода приклада и стрельбы пулей.
Спор решил живой тест. Наш форумчанин Руслан стрелял с правого плеча, потом с левого. СТП 1:1. До сраки те отводы если человек жмёт на гашетку когда все сделано правильно.
Извините, но Вы не поняли о чем я написал.
О питче и отводе речь не шла. Давайте будем более внимательными. ;)
До жопы те отводы...... Давайте не будете забывать,что Вы писали.А то начитается молодежь вроде меня опытных стрелков и начнет попадать.Вспоминайте.....стреляет ружье,попадает ложа.В дробовом ружье- ложа и есть прицельное приспособление,в нарезном эту роль играет мушка и целик, которые регулируются
 

XXL

Снайпер
Тема вообще-то называется Бреда или Франки...... А не Питч и Отвод...
Это да, человек просто не понимает для чего нужна открытая и закрытая планка.И как стрелять в яблочко или под яблоко.А топик думает какое ружье ему надо
 

huntumy

Зброяр
До жопы те отводы...... Давайте не будете забывать,что Вы писали.А то начитается молодежь вроде меня опытных стрелков и начнет попадать.Вспоминайте.....стреляет ружье,попадает ложа.В дробовом ружье- ложа и есть прицельное приспособление,в нарезном эту роль играет мушка и целик, которые регулируются
Да нет, не забыл. Вы меня не правильно поняли. Привел пример когда стрелок с левого и правого плеча стреляет в статике пользуясь мушкой и планкой. Пуля прилетает туда куда смотрит ствол.
Для стрельбы же в динамике идеально как Вы описали. Стреляет ружье попадает ложа.
В случае когда дробовой сноп ложиться выше, стрелок мог стрелять с открытой планкой.
 
  • Like
Reactions: XXL

Panters

Снайпер
З високою планкою ціль мушки на центр мішені, з низькою під мішень, а ложа то вже впливає на вскидку.
 

Panters

Снайпер
Да нет, не забыл. Вы меня не правильно поняли. Привел пример когда стрелок с левого и правого плеча стреляет в статике пользуясь мушкой и планкой. Пуля прилетает туда куда смотрит ствол.
Для стрельбы же в динамике идеально как Вы описали. Стреляет ружье попадает ложа.
В случае когда дробовой сноп ложиться выше, стрелок мог стрелять с открытой планкой.
Стрілок міг стріляти і на мушку в центр, але якщо планка низька, то рушниця буде висити.
 

barabaka

Слідопит
З високою планкою ціль мушки на центр мішені, з низькою під мішень, а ложа то вже впливає на вскидку.
Стрілок міг стріляти і на мушку в центр, але якщо планка низька, то рушниця буде висити.
Ви плутаєте високу/низьку з відкритою/закритою.
 

huntumy

Зброяр
Нічого я не плутаю, стрельніт з низькою планкою по центру мішені куди полетить заряд?
Якщо планку завалить вниз тоді мушку не буде видно або бочимо її верхушку. Не має сенсу стріляти при не правильному прицілюванні.
Планка повинна бути рівною, її не повинні бачити. Бачимо лише мушку по всій висоті, центр мушки точка влучання. Так в ідеалі повинно бути.
 

Panters

Снайпер
Якщо планку завалить вниз тоді мушку не буде видно або бочимо її верхушку. Не має сенсу стріляти при не правильному прицілюванні.
Планка повинна бути рівною, її не повинні бачити. Бачимо лише мушку по всій висоті, центр мушки точка влучання. Так в ідеалі повинно бути.
Це зрозуміло, я мав на увазі що є різниця як цілитись в центр мішені
на високу планку та низьку, при низькій планці рушниця буде висити,
потрібно брати під мішень.
 

huntumy

Зброяр
Це зрозуміло, я мав на увазі що є різниця як цілитись в центр мішені
на високу планку та низьку, при низькій планці рушниця буде висити,
потрібно брати під мішень.
Я так розумію при високій(бачиш планку) буде висити, при низькій йде нижче.
Ми взагалі планку не повинні бачити, тільки мушку від низу до верху. Я так стріляв завжди. Все прилітає по центру! Ні яких під ціль. Що стосується афініті, там теж все добре. Куди цілишся туди й прилітає.
 

fromUa

Новачок
Це зрозуміло, я мав на увазі що є різниця як цілитись в центр мішені
на високу планку та низьку, при низькій планці рушниця буде висити,
потрібно брати під мішень.
не так
якщо планка низька - прилітає в центр або трохи нижче, траєкторію польоту мішені потрібно "закривати" стволом
висока планка на афініті/М1/М2 - неоднакова по висоті, від патронника вище, і знижується до мушки.
тобто це симуляція стрільби с відкритою планкою. буде висити. це зроблено для зручності стрільби, коли ведеш мушку під мішенню і контролюєш її траєкторію обома очима.
є винятки с абсолютно однаковою по висоті планкою, встановлюється додатково поверх рідної
Screenshot_3.png
 

Вкладення

Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Я так розумію при високій(бачиш планку) буде висити, при низькій йде нижче.
Ми взагалі планку не повинні бачити, тільки мушку від низу до верху. Я так стріляв завжди. Все прилітає по центру! Ні яких під ціль. Що стосується афініті, там теж все добре. Куди цілишся туди й прилітає.
В кожного своя манера стрільби, я наприклад теж стріляю із закритою
планкою, незалежно висока вона чи низька, але з Франкі я беру на мушку
точно в центр, а от з іж-58 під яблучко.
 

huntumy

Зброяр
якщо планка низька - прилітає в центр або трохи нижче, траєкторію польоту мішені потрібно "закривати" стволом
Не важливо яка планка конструктивно. Треба цілитись правильно і тоді все прилітає туди куди треба
 

huntumy

Зброяр
В кожного своя манера стрільби, я наприклад теж стріляю із закритою
планкою, незалежно висока вона чи низька, але з Франкі я беру на мушку
точно в центр, а от з іж-58 під яблучко.
Ви стріляєте правильно. Це не "низька" планка. Так і потрібно стріляти. Якщо будете бачити планку прилетить вище. Так воно і є.
 

Panters

Снайпер
Ви стріляєте правильно. Це не "низька" планка. Так і потрібно стріляти. Якщо будете бачити планку прилетить вище. Так воно і є.
Багато хто стріляє з відкритою планкою (під ціль) незалежно
низька чи висока, мені наприклад так незручно, при такій манері
стрільби потрібно чітко контролювати дистанцію до цілі.
 

fromUa

Новачок
5см це дуже багато.
Мав зброю з високою планкою і низькою, з інших рушниць стріляв. Все прилітає туди куди цілишся якщо рушниця зроблена правильно.
отже ви погоджуєтесь, що конструкція таки має значення?
намалюйте на папері, проведіть лінії по планці та середині ствола
 

huntumy

Зброяр
отже ви погоджуєтесь, що конструкція таки має значення?
намалюйте на папері, проведіть лінії по планці та середині ствола
Ні, не погоджуюсь.

Мав зброю з високою планкою і низькою, з інших рушниць стріляв. Все прилітає туди куди цілишся якщо рушниця зроблена правильно.
 
Зверху