Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

Трифон63

Мисливець
Чисто по дизайну мне больше нравится Франки, но в дереве... По функционалу примерно одно и то же... Когда покупал новое ружье тоже сравнивал эти ружья. Крутил, вертел в руках в магазине и то и другое... В итоге купил Бенелли М1... И не жалею...
 

SK 89

Новачок
Бенеллі М1,тоже може буты як варіант,але я її ще в живу не щупав,по можливості обовязково гляну!А на даний момент схиляюсь до Франкі,але бентежить те що при огляді трох одиниць в різніх магазинах всі оказались з браком,з Бредою такого не було замічено,і знайомий дуже нахваюле її.От і стоїть делема взяти Бреду чи шукакти Франкі без косяків?
 

SK 89

Новачок
В двох було замічено несоосность дульних насадок,а в третьому прицільна планка в деяких місцях не пропаяна і мало того були присутні сліди окислі від припоя,оце вам європейська якість просто в шоці!
 

Салган

Мисливець
Принципиально , наверное, без разницы. И брэда и франки нормальные ружья. Вполне можно взять любое. М1 таже песня.
Лично я бы отдал ИЗ НИХ предпочтение брэда. ( Фирма изначально посерьёзней ).
А вообще, на Вашем месте, я бы купил Фабарм Л4С. Причём однозначно. Он уделает что одного что другого. Причём по всех статьям. А цена насколько я понимаю, сопоставима.
 

просто_я

Мисливець
В двох було замічено несоосность дульних насадок
може бути кривий сам чок, а не різьба в стволі. я вже один десь погнув. може, стріляв погано затягнутим.
Фабарм Л4С - газовідвідний механізм, це трохи інше))
 

Dusk Hunter

Мисливець
М1! Хоча тактильно бреда сама краща,але там пластик обрезинений який буде облазити.
 
Останнє редагування:

barbos6

Слідопит
Як власник франкі напишу декілька слів.
Коли собі обирав напівавтомат, то з інерції і високої планки були франкі і імпала. І так в мене появилась франкі з 76 стволом. За зброєю я звик доглядати, тому рижиків за два сезони не було. Покриття ствола дійсно делікатне, як на всіх бюджетних рушницях з матовим покриттям.
За два сезони вигатив +-2.5 кг різних порохів, проблем не було на наважках 24-33 гр. Для мене стала приємним бонусом м'яка віддача на рівні газовідводу, задня інерція довбется на порядок сильніше.
Різкість та кучність пристойна і краща ніж на тоз 54, при однакових набоях.
Для мене бреда має два моменти над якими я би думав, це софттач і задня інерція. Рівень виконання в бреди на перший погляд краще, хоча брак теж проскакує.
 

Салган

Мисливець
Фабарм Л4С - газовідвідний механізм, це трохи інше))
Действительно газоотвод. И в этом суть.
И это не трохи инше, это кардинально другой уровень.
А ещё модная сверловка, 1630 бар, скорость перезарядки, общая надёжность системы, длиннющие модные чеки, идеальная прикладистость баланс и вес, тактильные ощущения от юзания газоотвода и ощущения от стрельбы..... Франки. Тот же штойгер, чуть моднее.
 

просто_я

Мисливець
я б порадив топікстартеру піти в магазин де є всі ці варіанти і потримати їх в руках та спробувати повкладатись
ІМНО, все решта - вторинне
 

barbos6

Слідопит
Действительно газоотвод. И в этом суть.
И это не трохи инше, это кардинально другой уровень.
А ещё модная сверловка, 1630 бар, скорость перезарядки, общая надёжность системы, длиннющие модные чеки, идеальная прикладистость баланс и вес, тактильные ощущения от юзания газоотвода и ощущения от стрельбы..... Франки. Тот же штойгер, чуть моднее.
Не для всіх ідеальна прикладистість...
 

Трифон63

Мисливець
Відповіді на питання, що краще, Ви тут не отримаєте. Кожен буде хвалити те, що в нього є, або було
Был ВинчестерSX 3, отличное ружье ( газоотвод ). Поигрался 11 лет. Теперь купил новую игрушку Бенелли ( иннерция ), тоже нравится... Чтобы кардинально отличались по качеству стрельбы, я бы не сказал... Главное подобрать, чтобы вкладка была идеальной.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Два года назад знакомый купил Франччи Афинити в дереве, походил два сезона,
переворонил в мастерской ствол и продал. Не понравилось!
Звоню ему спрашиваю что купил? Говорит Бреду Астро с 710 мм стволом взял!
Стрелял? Да был 3-и раза на стенде по 50 патронов стрелял.
Первый раз в магазине взял Рио 7-32 гр , второй раз Рио 7-28 гр,на третий
раз спешил,купил патроны на стенде по 6.50/шт 7-24 гр. Вообщим за три раза
растрелял 150 патронов НЕ ОДНОГО КЛИНА, даже 24 гр перезаряжало как семечки.
С ружьем будет Открыватся в этом сезоне! Но пока он очень даволен.
 
Зверху