Beretta A 400 Xplor novator.

crp

Мисливець
Сталевий шріт- то при полюванні на водоплавних птахів. Для рушниць зі свинцевим шротом знайдеться робота в полі та лісі.
там в різних країнах по-різному... десь ще свинець дозволений, а десь вже замість пластикових контейнерів виготовляють "волокнисті".
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
так, так... всі в Європі такі недалекі щось таке дурне придумують і взагалі то загнівающій запад...
На скольких Европейских охотах Вы присутствовали? Откуда такая уверенность?
 

Varjag229

Слідопит
З Новим Роком, колеги!
Вирішив послухати поради досвідчених автоматчиків, які відписали у цій темі та в приват і домовився про придбання б/в Beretta Al 391 Light в дереві (12 х 76 х 710 мм, Optima boor з чоками OBHP по 70 мм).
Фотографії отримав, істотні умови угоди узгодив, завдаток відправив. Після свят - виготовлю дозвіл і вперед.
Дякую всім, хто відгукнувся та надав наводку на цю рушницю.
 

Varjag229

Слідопит
Сьогодні телефоном спілкувався з одним з власників А400 Novator. Спочатку не перезаряджало (брав нове) патрони з наважками 28 грамів шроту. Він його відправив в Одесу, де йому відрегулювали пружину перепускного клапану на легкі наважки. Зараз п/а їсть любі калібровані патрони від 24 г., у т.ч. - самокрут. Рушницю не продає - все влаштовує.
 
  • Like
Reactions: crp

КОРСары

Мисливець
Розкажу я:
Поміняв пан Пью а300 на а400 Новатор з kick-off. Поїхали на стенд, то навіть я всигала робити по тарілці по 5 пострілів 28грам без зміни лінії прицілювання! Але, як і а300, трохи заважка для жінки...
 
  • Like
Reactions: crp

Varjag229

Слідопит
Как Береттка Ваша?Хвастайтесь)
Жду разрешителя продавца из отпуска, до середины марта. Раньше он выйти на службу не может, ибо "заблокирован" на время отпуска электронный ключ доступа в базу владельцев оружия.
П.С. Лишь бы к тому времени "слуги" не услужили и не запретили охоту.
 

T valeri N

Мисливець
Жду разрешителя продавца из отпуска, до середины марта. Раньше он выйти на службу не может, ибо "заблокирован" на время отпуска электронный ключ доступа в базу владельцев оружия.
П.С. Лишь бы к тому времени "слуги" не услужили и не запретили охоту.
Попробуйте через разрешительную систему области. Может немного дороже , но всех "дел" на 15 минут. Ожидание в не известности и пляски с курсом дороже стоят.
Мое мнение , с уважением!
 

Varjag229

Слідопит
Спасибо за идею! Курс без разницы - договорная цена фиксированная в USD.
 

Varjag229

Слідопит
Вчора забрав свою Beretta Al 391 Light. Ствол 710 мм, 12 х 76; 18,6 мм, чоки 5 шт. Optima Plus по 71 мм, вага 3,0 кг по кантеру та побутових вагах.
Вистрілили декілька разів по тарілках - навіть інколи влучав (0,25 мм звуження, розмір шроту не знаю).
Треба поміняти проставку між прикладом і коробкою (подивлюсь в мережі як це зробити) - - перший власник чоловік високий.
На стволі та коробці букви СС. Підкажіть рік випуску.
П.С. Як для п/автомата - є баланс і досить маневрена. Станом ружжа задоволений.
 

Varjag229

Слідопит

Схоже, моє 2008 року випуску. Проте, придбане першим власником у магазині в 2014 році.
 
Зверху