Benelli Raffaello Deluxe Powerbore

Статус
Закрита.

владимир 321

Новачок
Продам гладкоствольну напівавтоматичну мисливську рушницю бенеллі рафаело пауербор де люкс, система перезарядки інерційна, калібру 12/76, довжина ствола 76 см. Вага 3,1 кг. Рушниця в ідеальному стані, використовувалася на полюванні по перу (перепілка, качка), настріл близько 150-170 пострілів, не більше. Рік виготовлення 2016, придбав у маг. Ствол м.Києва у червні 2017, вибирав для себе з шести одиниць. Пріоритетом для вибору були: правильна соосність чоків до ствола, рівне з'єднання прицільної планки та затворної кришки, малюнок та колір горіха. В комплекті все що було з магазину: кейс, чоки, масло, шайби з проставками, інструкція, сертифікат на ствол з діаметром 18,4 мм, картонна упаковка. Причина продажу -не використовується, літом придбав чергову рушницю про яку думав довго. Реєстрація м. Суми. Ціна 77 000 грн. Обмін не цікавить. Тел. 066-910-43-47 Володимир.
 

Вкладення

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Странно, я по поводу картонной упаковки.
Там сам КЕЙС потом в картонную упаковку ,для защиты при транспортировке засовывают!
Владелец же ВЫШЕ В ТЕМЕ написал ;
- комплекті все що було з магазину: кейс, чоки, масло, шайби з проставками, інструкція, сертифікат на ствол з діаметром 18,4 мм, .........
 
Останнє редагування:

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Ух, КРАСУНЯ!! Але кусається... Дуже гарна рушниця, дизайнери постарались!
 

Volker

Слідопит
Цена на Беню ,в Украине, необосновано завышена в разы изначально. И продать данный экземпляр за хорошие деньги-будет Вам проблематично. Богатый- с рук за эти деньги брать не будет, среднего достатка -относится с опаской, ну а бедняк- может только облизаться!!! Что то вроде -ЗАПОРОЖЦА, купил- не продашь!!! Вот такой БЕНЯ!!! Рядовой же БЕНЯ- 1400у.е с магазина (м-2))). Вот, как то так. А ружик- как ШАРП-800 при совке!!- несбыточная мечта тех лет.
 

владимир 321

Новачок
Дякую за підтримку, на кожен товар є свій покупець, і багатий і мисливець середнього достатку гроші рахують, ціноутворення даного екземпляра наступне: нова така рушниця коштує 102 000 грн., в магазині ,як попросите, зроблять знижку 15%, це 86 700грн, я прошу на 10 000 грн менше, за рушницю в ідеальному стані, навряд чи вдасця вибрати так як вибирав я, дощо опаски, так я не кота в мішку продаю, за вимогою покупця зроблю любе фото, та запрошую на перегляд вживу.
 

GGD1982

Слідопит
Что-же это за бренд Такой BENElli что все продавцы пишут что выбирал кто с пяти, кто с восьми лучшее , это что турок или мр с кривыми планками и стволами цена которых в 10 раз ниже !
 
Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
Что-же это за бренд Такой BENElli что все продавцы пишут что выбирал кто с пяти, кто с восьми лучшее , это что турок или мр с кривыми планками и стволами цена которых в 10 раз ниже !
Захотите свою продать - такое же писать будете :D
 

китай

Слідопит
Пане продавець, невже решту п`ять одиниць зброї були з кривими стволами і іншими недоліками? З тих що Ви вибирали?
 

Snipe101

Новачок
Чесно кажучи перший раз чую що у Benelli можуть бути якісь косяки типу нерівний ствол і тд. На рахунок вибору структури дерева ще можна зрозуміти, а все інше щось в голові не вкладається.
Перш ніж купити своє Vincі оглянув різні моделі, але якихось "нерівностей" не зустрічав :)
 

владимир 321

Новачок
Чесно кажучи перший раз чую що у Benelli можуть бути якісь косяки типу нерівний ствол і тд. На рахунок вибору структури дерева ще можна зрозуміти, а все інше щось в голові не вкладається.
Перш ніж купити своє Vincі оглянув різні моделі, але якихось "нерівностей" не зустрічав :)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
у Benelli можуть бути якісь косяки типу нерівний ствол і тд
У Вмтмакса была бенели с криво припаяным патронником но пулю клала четко.
Я в магазине видел очень много кривых стволов почти во всех. Даже премиумные Цезари по 100+ килогривен, самые ровные Беретта и Блэйзер
 

nuchuk

Мисливець
За допомогою якого обладнанняя проводилася діагностика правильності пайки патронника та кривизни ствола? Мені просто цікаво, для себе- при виборі зброї в майбутньому. Якщо ж це робилося на око, то це просто трата часу на розмови і більше нічого. Моя особиста думка...
 
Статус
Закрита.
Зверху