Benelli Argo 3006

Статус
Закрита.

Гавло Володимир

Мисливець
Пропоную Вашій увазі мисливський нарізний,напівавтоматичний карабін Benelli Argo в 3006 калібрі ,в хорошому стані. настріл приблизно 150-200 патронів,дуже потужна і точна зброя. Знаходиться у Львівській області, ціна 2000$ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ДОЗВІЛЬНУ СИСТЕМУ!!! більше деталей по телефону 063-244-66-49
 

Вкладення

За 1300 заберу мій номер 0976584264
Скинув цій гниді гроші за пересил,а тепер ні АТВЄТА ,ні ПРІВЄТА . І тут він засвітився РОСОХА євген петрович https://www.uahunter.com.ua/forum/zeiss-duralyt-t102117.html та і тут душком віддає https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-два-прицила.79317/#post-885395
 

geny2019

Мисливець
Той ідіот замовив моно блок оригінал бурис за пересил поставив 90 гривень на картку мою посилка стояла на пошті тиждень і він не забирав я йому звонив небрав трубку і Я повернув посилку ті 90 гивень заплатив на пошту а він тепер обявився і хоче знов моноблок
 
Останнє редагування:
Той ідіот замовив моно блок оригінал бурис за пересил поставив 90 гривень на картку мою посилка стояла на пошті тиждень і він не забирав я йому звонив небрав трубку і Я повернув посилку ті 90 гивень заплатив на пошту а він тепер обявився і хоче знов моноблок
Спробую фактами.Факт 1:ви надіслали посилку ,котра ,згідно даних НП ,мала прибути 08.05.19 в Тернопіль .Оскільки я був за кордоном ,я вас попередив ,що буду мати змогу забрати в понеділок ,13.05.Приіжджаю в понеділок ,а ВИ ПОСИЛКУ ВИРІШИЛИ ПОВЕРНУТИ НАЗАД ,бо,мабуть ,боялись ,що я не заберу і ви оплатите зазберігання .Окей ,це ваше рішення.Сталось ,та й сталось. Факт 2: Я до вас зателефонував і ми ДОМОВИЛИСЬ ,що ви надішлете повторно ,після оплати вартості пересилу.Я оплатив .Факт 3:Ви нічого не надсилаєте,слухавку не берете.ГРОШІ НАДІСЛАНІ ТОВАРУ НЕМА,Не треба бути таким хитрим,не дуріть людей.Треба просто виконувати домовленості,не більше.Гроші собі залиште ,може вони вам потрібніші ,купите собі якесь натираня .Ну і що до ідіота ,то ,я такрозумію,ви собі характеристику пишете! Похвально
 
Статус
Закрита.
Зверху