Benelli два оригінальнних чохла на півавтомат

Статус
Закрита.

UHIM

Мисливець
Довжина 140 см. Вінчі і франчі афініті влазять без проблем. Чохли не експлуатувалися, стан абсолютно нових, навіть бірки ще деякі збереглись. На одному є дрібна подряпина( на фото зображено) від того, що чохол був складений між стіною і сейфом, я особисто поспіхом діставав і зробив таку подряпину.
Продажа нетермінова, торг мінімальний. Знаходяться у Волинській області, м. Рожище. Пересил за рахунок покупця.
ЦІНА :
- з червоними вставками у вигляді системи комфортеч 2300 грн.
- зелений - 2100 грн.
 

Вкладення

Жека иж12

Мисливець
Добрый день. Можно сделать фото бокового кармана на чехле комфортеч? Интересно какого он размера. И фото открытого чехла.
 

seregabalu

Мисливець
Довжина 140 см. Вінчі і франчі афініті влазять без проблем. Чохли не експлуатувалися, стан абсолютно нових, навіть бірки ще деякі збереглись. На одному є дрібна подряпина( на фото зображено) від того, що чохол був складений між стіною і сейфом, я особисто поспіхом діставав і зробив таку подряпину.
Продажа нетермінова, торг мінімальний. Знаходяться у Волинській області, м. Рожище. Пересил за рахунок покупця.
ЦІНА :
- з червоними вставками у вигляді системи комфортеч 2300 грн.
- зелений - 2100 грн.
Номрр тел напишіть цікавить
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Для тих "хто в танку" повідомляю,що фірма Бенеллі ніколи не випускала ні чохлів,ні переносних ременів для зброї,а особливо під брендом "Бенеллі",крім литих пластикових кейсів в яких зброя Бенеллі виходить в світ!Все!"Не барское это дело"для такого монстра по виготовленню зброї шити ширпотребні копійчані,як для їх фінансового обігу,речі!!
 
Останнє редагування:

UHIM

Мисливець
Один з чохлів продано, другий в заязку з його, неоригінальністю залишається в мене. Всім дякую, тему закриваю.
 

UHIM

Мисливець
Статус
Закрита.
Зверху