Atrox

web2r

Мисливець
Зрозуміло.Дякую. Насадка бачу стоїть заводська?
То ще в 19-му році, зараз отака
IMG_20201116_184450.jpg

А це теперішня висота мушки над стволом, в кого ще стокова можна порівняти
Від ствола до низу оптоволокна - 23,2мм
IMG_20200530_193949.jpg
 
Останнє редагування:

Vitalijj07

Новачок
Ок.Дякую.З прицільним все зрозуміло,а вот де насадку взяти то вже питання,Міклован вже не робить,з ним звязувався. Буду думати але Вже дав завдаток за Atrox T.
 

БМ-16

Мисливець
Ок.Дякую.З прицільним все зрозуміло,а вот де насадку взяти то вже питання,Міклован вже не робить,з ним звязувався. Буду думати але Вже дав завдаток за Atrox T.
Я вам пояснював вже, поки в зеленку не записали, можливо замінити на другу модель.
 

web2r

Мисливець
Ок.Дякую.З прицільним все зрозуміло,а вот де насадку взяти то вже питання,Міклован вже не робить,з ним звязувався. Буду думати але Вже дав завдаток за Atrox T.
Ту що продав Замовляв на райберті у цього чоловіка https://reibert.info/members/plaha.15203/
Якість виготовлення досить непогана, тільки якщо будете замовляти, то хай робить без зубців по краю, а то вони в нього дуже гострі вийшли, постійно рвали чохол.
 

FUGAS_777

Новачок
Підскажіть, а яя зняти мушку? Встановив каліматор, так вона трохи заважає
 

FUGAS_777

Новачок
Вітаю. Купили з товаришем Huglu Atrox T. У мене з 40 пострілів 10-12 невикидів гільзи, приходилось лупити прикладом об стіл, у товариша з 20 пострілів-8 невикидів. При цьому стріляли абсолютно різними набоями різних виробників з різною вистотою дульця, як кулею так і дробом. Патронник наче не погано оброблений, ніяких загусенець немає Що робити?
 
Зверху