Ata arms VENZA

crp

Мисливець
Особисто мені у Вензі не подобається одне - зворотна пружина у прикладі!
Як у інерціонок.
Це потенційна проблема для корозії - конденсат. А от чистити там дуже незручно.
Та й баланс зміщується.
Ну якось у всіх бенеллі та пружина там і нічо, живуть з цим люди ;)
 
Ну якось у всіх бенеллі та пружина там і нічо, живуть з цим люди ;)
Вам не обов'язково вчергове виявляти як неосвіченість, так і неуважність.
Де в моєму повідомленні слово "Бенеллі"?
А "чокають" тільки кацапи та їх прихвостні з нацменів.
Ви хто з них?
 

БМ-16

Мисливець
В такому разі підкажіть мені де знайти феному з 71см стволом.
Не найдете. Я шукав Парагон з 71 стволом, знайшов в Сафари, але в наявності нема тільки під замовлення з 100% проплатою і три місяця чекати. Теж саме з фєномою.
 

crp

Мисливець
Вам не обов'язково вчергове виявляти як неосвіченість, так і неуважність.
Де в моєму повідомленні слово "Бенеллі"?
А "чокають" тільки кацапи та їх прихвостні з нацменів.
Ви хто з них?
Саме ви тут вчергове і виявили свою неосвіченість та вихованість.. :cool:
 

hnat

Мисливець
Не найдете. Я шукав Парагон з 71 стволом, знайшов в Сафари, але в наявності нема тільки під замовлення з 100% проплатою і три місяця чекати. Теж саме з фєномою.
Отож бо й воно, нема і не передбачається. Наскільки зрозумів з уривків інформації у мережі(можливо, помиляюся), армсан зараз працює на ринок Америки.
 

crp

Мисливець
Отож бо й воно, нема і не передбачається. Наскільки зрозумів з уривків інформації у мережі(можливо, помиляюся), армсан зараз працює на ринок Америки.
Америки, расєї і всіх хто готовий купити ;)
дивлюся є ХУГЛУ ВЕЙРОН 12к з 71 стволом, не задумувались?
а АРМСАН а620 66/71/76 висока і низька планка. любе! правда 20к. :)
 

crp

Мисливець
як на мене це один з найкращих відгуків власника від п. ATIS без приховування мінусів. так як воно є...
"Армсан за Вензу кращий, це однозначно... Та і за Нео також....
В Батька третій сезон. Неперезаряди.... Були, небагато але були, навіть в цьому сезоні, але всі через забруднення механізмів. Наприклад я своє франкі можу не чистити сезон, і воно як часи, а Батьку мушу чистити регулярно. Вроді великого сміття і немає, але механізм стає туго ходити, і з'являються неперезаряди.... Може таке попалося.....
Чистка, змащування, і все Ок.
Бій рушниці, мабуть кращий за мою Аффініті, принаймі на папері малює гарніше....
Якщо є можливість взяти Армсан, я би вибрав би його, навіть в руках він "елегантніший". Якщо вибір між Нео і Вензою, то можна брати останню сміло. І ціна гарніша."
 

БМ-16

Мисливець
три місяці ніби не так багато ні?
Не багато, Але 100% предоплата. І приїде не дай Боже з якимось браком і тоді що? Вони твоє, ти проплатив за нього. Драконівськи умови, Тай ціна не гуд. З Ата армс в цьому відношенні набагато простіше, прийшов і купив.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
розумію... сподіваюсь буде цього сезону 71 ствол. :)
Є Армсани в нас в Рівному, знаю що 612 точно є з 76 стволом, і ще якийсь, вроді граніт, можу помилятись, то в останього ствол 71см.
В нас є на форумі продавець ( Dimastiy ) з збройового відділу магазину Арсенал, попитайте в нього, він проконсультує.
 

huntumy

Зброяр
Якщо армсан тоді краще брати феному. Можливо хтось звик до відсутності відсікателя магазину але все ж таки дуже зручна штука. Особливо на колективному полюванні.
По бою між 612 і феномою різниці не помітив.
 

crp

Мисливець
Є Армсани в нас в Рівному, знаю що 612 точно є з 76 стволом, і ще якийсь, вроді граніт, можу помилятись, то в останього ствол 71см.
В нас є на форумі продавець ( Dimastiy ) з збройового відділу магазину Арсенал, попитайте в нього, він проконсультує.
Та то не я страждаю без 71 ;)
 

Вільний

Новачок
Хочется услышать какой настел у людей. +- плюсы минусы ружья.
Вензою користуюсь близько 5 років, набої споряджаю сам МЕК9000, порх д20 1,3-28, 1,6-32. Настріл 2500 -3000. З мінусів після кожних 50 пострілів підкручую чок бо викручується. При полюванні з курцхааром використовую набої з навіскою 28гр з дисперсантом та звуження 0,0 або 0,25, розбитої дичини не має. Одного разу полював з НЕО12/71 своїми набоями різниці в осипі не побачив, а от комфортність пострілу краща у ВЕНЗІ, Між 71 та 76 стволами мінус перевезення в транспорті. Ще одна порада хто придбає нову вензу відстрілюйте набої з навіскою 36гр близько 300 штук для обкатки щоб не було не перезарядів
 
Зверху