Ata arms VENZA

Вот к тому и веду,что более важным является патрон,нежели длина ствола(относится только к современным порохам).
Конечно,возьмите бездымный порох и соберите на латунке без пыж-контейнера и стрельните с дульным сужением 0.25-будет жалкий пшик!И наоборот,современный порох с навеской магнум суньте в старое ружьё с полным чоком с напором-получится граната.
А взяв патрон дисперсант хоть с метрового ствола стреляй-не поразишь дичь,то какой у такого ружья бой?
Ружьё само по себе не имеет боя никакого-всетолько от набоя.
Опять же Вы возвращаетесь к патрону темболее магнум в таком случае для такого мощьного патрона есть тяжелые ружья с 900 мм стволами и 80 мм патронником вот Вам и получается супергусь не знаю как выстрел а бой этого ружья с 710 мм стволом и сравнивать не стоит даже .
 
Вот к тому и веду,что более важным является патрон,нежели длина ствола(относится только к современным порохам).
Конечно,возьмите бездымный порох и соберите на латунке без пыж-контейнера и стрельните с дульным сужением 0.25-будет жалкий пшик!И наоборот,современный порох с навеской магнум суньте в старое ружьё с полным чоком с напором-получится граната.
А взяв патрон дисперсант хоть с метрового ствола стреляй-не поразишь дичь,то какой у такого ружья бой?
Ружьё само по себе не имеет боя никакого-всетолько от набоя.
Относительно всяких дисперсантов прокладок и разрыхлитилей это все фанарь ,на стволе 750 мм в 16 к они не оправдывают надежд на коротке будет всеравно очень сложно поразить цель.
 

Sheff

Мисливець
Вже майже закінчується сезон полювання,що можуть сказати власники даної рушниці.Маю намір придбати собі якись напівавтомат,але не знаю який з турецьких найкращий.
Вибирав рушницю серед турків а придбав FRANCHI Inertia Affinity
 

стріла

Мисливець
Добрий вечір! Хочу придбати Вензу в 12 або 20 калібрах. Перевага 20. Нео пробував, лягло, стріляв,але не те. В кого є в 20 калібрі які Ваші відгуки?
 

crp

Мисливець
щось тема заглохла... невже не було ніяких поломок та косяків? ))
 

crp

Мисливець
та як мало... згідний що нео12 в нас має більшу популярність, але і ВЕНЗА давно продається. кому потрібний газовідвід то або АТА АРМС ВЕНЗА або АРМСАН.
 

ATIS

Снайпер
Армсан за Вензу кращий, це однозначно... Та і за Нео також....
В Батька третій сезон. Неперезаряди.... Були, небагато але були, навіть в цьому сезоні, але всі через забруднення механізмів. Наприклад я своє франкі можу не чистити сезон, і воно як часи, а Батьку мушу чистити регулярно. Вроді великого сміття і немає, але механізм стає туго ходити, і з'являються неперезаряди.... Може таке попалося.....
Чистка, змащування, і все Ок.
Бій рушниці, мабуть кращий за мою Аффініті, принаймі на папері малює гарніше....
Якщо є можливість взяти Армсан, я би вибрав би його, навіть в руках він "елегантніший". Якщо вибір між Нео і Вензою, то можна брати останню сміло. І ціна гарніша.
 

БМ-16

Мисливець
Те ж спочатку дивився на Вензу, але ж тяжкувата зараза.
 

hnat

Мисливець
Армсан за Вензу кращий, це однозначно... Та і за Нео також....
В Батька третій сезон. Неперезаряди.... Були, небагато але були, навіть в цьому сезоні, але всі через забруднення механізмів. Наприклад я своє франкі можу не чистити сезон, і воно як часи, а Батьку мушу чистити регулярно. Вроді великого сміття і немає, але механізм стає туго ходити, і з'являються неперезаряди.... Може таке попалося.....
Чистка, змащування, і все Ок.
Бій рушниці, мабуть кращий за мою Аффініті, принаймі на папері малює гарніше....
Якщо є можливість взяти Армсан, я би вибрав би його, навіть в руках він "елегантніший". Якщо вибір між Нео і Вензою, то можна брати останню сміло. І ціна гарніша.
Шкода, але виглядає так, що Армсану не цікавий наш ринок...( або нашим дистриб'юторам - Армсан)
 

БМ-16

Мисливець
Шкода, але виглядає так, що Армсану не цікавий наш ринок...( або нашим дистриб'юторам - Армсан)
Друге скоріше. Армсан єдиний бренд який не зробив знижку для українського ринку. Мол не вигідно завозити, ціна велика.
 

hnat

Мисливець
З того, який асортимент був років 5-6 тому, а який є зараз.
 

crp

Мисливець
є і зараз. з того часу наші імпортери навезли багато інших виробників і конкуренція тому ж Армсану значно більша.
 

hnat

Мисливець
В такому разі підкажіть мені де знайти феному з 71см стволом.
 

crp

Мисливець
я вам не дам бо не маю ))
минулого року були 612 точно. за феноми не дивився то не знаю. може розібрали. думаю весною/літом як будуть нові поставки будуть і з коротшими стволами.
 
Особисто мені у Вензі не подобається одне - зворотна пружина у прикладі!
Як у інерціонок.
Це потенційна проблема для корозії - конденсат. А от чистити там дуже незручно.
Та й баланс зміщується.
 
Зверху