ATA ARMS NEO12 STREAM или FRANCHI AFFINITY ONE

Sanych net

Новачок
Доброго всем времени суток!Стою перед выбором ATA ARMS NEO12 STREAM или FRANCHI AFFINITY ONE хотелось узнать мнение владельцев по поводу данных ружей? Стоит ли переплачивать и брать бюджетного итальянца?
 

Франк

Новачок
у меня франчи у друга ата армс нео если у вас большои настрел на охоте то естественно франчи а оба ружья работают обалденно
 

просто_я

Мисливець
ще є момент в тому, чи зможете ви вибрати єкземпляр ATA ARMS NEO12 STREAM без заводських дефектів
на службу контроля якості у FRANCHI якось більше надії
 

7HuNtEr7

Мисливець
2 знайомих купили ату стрим....обоє задоволені рушницею
 
Останнє редагування:

Виталя

Снайпер
Я имею Ату,но если бы сейчас стоял перед выбором этих двух вариантов. То однозначно рассматривал бы Афинити.
 

Sanych net

Новачок
Щупал эти полуавтоматы на днях,каких то погрешностей ни на одном с предоставленных мне экземпляров не заметил,обробка деталей и подгонка на Ате мне больше понравилось и ложиться оно мне лучше franchi,а от на счет качества и долговечности тут уже вопрос?
 

AGIECUT

Новачок
Вибір, залежить від коштів! Кожен хоче добру рушницю за приємливі гроші! Але це нажаль не в нашій країні! Дотягнув до Ати, вже добре. Хоча, бюджетні Італійці вже краще! Вибір за Вами.
 

barbos6

Слідопит
Врахуйте сильнішу віддачу на аті, через задню інерцію.
 

АТАНЕО

Новачок
Мав ату продав і купив Франчі ,АТА на третьому році служби начала шкотельгати не перезаряди не досили по два патрона додавала на лоток в Франчі такого немає користуюсь другий рік
 

руслан87

Мисливець
Мав ата армс нео 12, полював 4 роки нарікань не має, головне рушницю не насилувать важкіми навісками. Ата стрим не погано 71 см ствол і висока планка +)). Гроші є можна і франчі.
 

huntumy

Зброяр
В качестве рассматриваемой модели ружей стоит брать во внимание экземпляры с пробегом несколько тысяч выстрелов стандартными боеприпасами.
 

7HuNtEr7

Мисливець
в неділю тримав нео стрим пластик.....трохи був в шоці...після 3ох місяців експлуатації ствол поцарапаний погане вороніння та покриття на цівці злазить...
 

colo

Мисливець
конечно ата .не стоит переплачивать двойную цену.качество одинаковое.в нашем коллективе 6 ата.один стоджер 2000.и 2 хатсана.одна афините.хатсаны ломаются.стоджер иногда не докол капсуля.аты без проблем.бой одинаковый.
 

huntumy

Зброяр
конечно ата .не стоит переплачивать двойную цену.качество одинаковое.в нашем коллективе 6 ата.один стоджер 2000.и 2 хатсана.одна афините.хатсаны ломаются.стоджер иногда не докол капсуля.аты без проблем.бой одинаковый.
Какой настрел у нео12?
 

руслан87

Мисливець
На моїй Нео 12 настріл був 1700- 2000 тисяч. Не разу не клина, не осічки, патрони тільки самокрут. Пришлось продать за сімейними проблемами. В цьому році планую взяти Нео Стрим, для наших охот фатить, для чого переплачувать. Це моя думка, а там як гроші є. Ата своє вихожує, уход і все буде бенчь.)))
 

руслан87

Мисливець
Якщо будете купляти одне з двух, то візьміть толкову людину яка розбирається. На продавців не ведіться, сам купляв Нео 12 всі уші про жужали поки вибрав з трьох ту єдину.
 

руслан87

Мисливець
Болота сохнуть, аграрії роблять свою справу, птиці меншає так як і звіра. Бюджетного турка фатить було б нашо охотитись. А там дивіться по грошам. Конечно продать турка буде складніш.
 
Зверху